10 patarimų, kaip įveikti baimę atmesti

Ar nebūtų puiku, jei galėtumėte tikrai nerūpi jota, jei žmonės patiko jus, ar jie to nepadarė? Visiškai ne rūpintis ne visi gali būti žingsnis per toli, tačiau kai kurie žmonės, atmetimo baimė yra tokia stipri, kad ji apsaugo juos nuo bando ne visiems. Ši baimė iš tikrųjų turi pavadinimą, jis vadinamas atychiphobia, kuri yra nesėkmės baimė. Tačiau ši baimė paprastai yra nepagrįstas, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip galite pradėti įveikti savo neracionalų baimės atmetimo:

1. Suprasti, kur baimė ateina iš

Supratimas, kur yra jūsų baimės atmetimo atėjo, gali būti geriausia vieta pradėti, jei norite užkariauti savo fobiją. Tai galėjo kilo iš savo vaikystės, savo mokyklos dienų ar savo pirmuosius darbo vietų, tačiau atmetimo baimė dažniausiai sukelia nemalonus epizodas jaunystėje. Jei galite suprasti, kur baimė ateina iš, tai gali būti pirmasis žingsnis ją užkariauja.

2. Yra tikrai nieko bijoti

Kitas geras patarimas, kaip įveikti baimę atmetimo yra suprasti, kad nėra nieko bijoti! Atmetimo baimė yra iracionali vienas, nes jis negali realiai, fiziškai, jums pakenkti. Tai ne gražus buvo pasuko žemyn dėl darbo arba yra parduodama dempingo kaina po pirmos dienos, tačiau tai tikrai nėra ketina tave nužudyti. Dar daugiau, ji nesiruošia sustoti bandote vėl, ir jūs netgi gali sužinoti ką nors iš ko nors sakydamas: „Ne, ačiū“.

load...

3. Sutinku, kad atmetimas yra tiesiog natūrali gyvenimo dalis

Suprasti, kad kiekvienas pasaulyje kenčia atmetimo visą laiką. Net labiausiai sėkmingas verslininkas visame pasaulyje žino, kad ne visi nori pirkti savo produktą, ir gražiausia moteris pasaulyje nebus patraukli kiekvienam žmogui. Štai gyvenimo, ir jūs negalite galbūt bus ką kiekvienas nori, visą laiką.

4. Nustatyti realius lūkesčius

Kitas geras patarimas, kaip įveikti baimę atmetimo yra suprasti, kad atmetimas gali būti tiesiog laiku žadinant skambutis jums. Jei kreipiatės dėl darbo vietų, kad aiškiai nurodo reikalavimą, bent penkerių metų patirtį, ir jūs turite nieko, tada atmetimo ar du gali būti tik tai, ko jums reikia, kad galime statytis savo programas į tinkamesnes vietas.

5. Stop savo „pasaulio pabaiga“ mąstymo

Kitas puikus pasiūlymas, kaip įveikti baimę atmetimo yra suprasti, kad negali prognozuoti ateitį, todėl nereikia manyti, kad bet koks vieno atmetimas reiškia pasauliui pabaigą. Tai yra tai, ką daugelis žmonių. Jie mano, kad jei jie negauna būtent šį darbą, ar šiuo konkrečiu asmeniu, kaip savo gyvenimo partneriu, niekada nebus kitas patinka arba kad šis vaikinas (ar mergina) yra vienas ir vienintelis. Ne tiesa, ir jį žinote, jei jūs tikrai manote, kad jį per.

6. Negalima visada ieškoti kitų pritarimo, klausytis savo širdies, o ne

Dažnai mes tiesiog Ieškau patvirtinimo kitus, o jei mes gauti pasiūlė darbą, ar prašoma ant datos, mes savo ruožtu jį vistiek, tik įtikti kam nors kitam! Tai baimės nėra patvirtintas žmonių rūšis yra visiškai priešingus rezultatus ir tik vilkite jus žemyn. Taigi, manau. Tai tikrai, kad jums svarbu, kad jums priimtina visiems žmonėms? Arba jūs tiesiog bando įrodyti kažką kažkam? Klausytis savo širdies yra geriausias variantas.

7. Nemanykite, kad jūs visada turite būti teisus

Dar viena priežastis, kodėl kai kurie žmonės bijo atmetimo yra tai, kad jie mano, kad yra visada teisus. Jie mano, kad jie puikiai tinka darbui ar kad jie bus padaryti tobula meilužis vaikinas ar mergina, bet jūs tikrai nežino, ką tas asmuo ieško. Jie gali būti ieškote trijų ginkluotų mergina su šešių kojų ir dviejų galvų, jūs niekada žinoti! Taigi nemanykite, kad jums žinoti, kas yra teisinga už juos.

8. Gydyti atmetimas kaip buvo pasimokyta

Yra tik du konstruktyvių būdų pažvelgti atmetimo. Viena vertus, galite sužinoti iš jo klausia savęs, kodėl tu negali gauti tai, ko norite, ir, tokiu būdu, tai gali būti vertinga patirtis. Kitas būdas pažvelgti į jį yra, kad jūs turėjote pasisekė pabėgti! Geriau mokytis dabar, kad jūs galėjo būti suderinama su darbo arba asmens, nei sužinoti vėliau.

9. Nėra nieko bijoti, bet pati baimė

Yra vienas svarbus dalykas, prisiminti. Jei bijote atmetimą, tada jums tikriausiai bus atmestas, ji vadinama savarankiškai vykdyti pranašystė. Trumpai tariant, tai reiškia, kad, jei įvesite situaciją, tikintis, kad nepavyks, tada jums pasirodys trūksta pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, ir taip, jūs turite tikrai didelė tikimybė, kad nepavyks tada. Tiesą sakant, jei jau pusė tiki, savo pasąmonę, kad jums nepavyks, tada jūsų dalis tik nori įrodyti, kad tu buvai teisus visi kartu. Taigi, būti bebaimis ir tikėti savo sėkme, nesvarbu, ką! Jei nukris, keltis ir važiuoti toliau.

load...

 10. Priimti „ir todėl tai, ką“ požiūrį

Niekas tikrai gali priimti bendrą „Taigi, kas“ požiūrį, bet toje mąstymo būdas tiek negalės. Išbandykite ir galvoti apie atmetimo net skyrių jūsų gyvenime, bet tik viena, nereikšminga dalis. Ir vistiek, tai yra jų praradimo, o ne tavo.

Kaip įveikti baimę atmetimo? Nedvejodami pasidalinti savo patarimais.

load...