10 patarimų, kaip išsaugoti meilę akmenimis

Jeigu jūsų santykiai jaučiasi tai griūva, tai pirmas klausimas, kurį turi užduoti: „Ar aš noriu išsaugoti šį ryšį?“ Jei atsakymas yra „taip“, jūs manote, kad verta taupyti, tada galite pradėti analizuoti, kas negerai ir kaip jūs ketinate gauti dalykų atgal kelyje. Čia yra dešimt patarimų, kaip eiti apie taisymas skaldytų santykius procesą.

1. Būk sąžiningas su savimi

Pirmas patarimas, kaip nustatyti santykius yra imtis geros, ilgas, sunku pažvelgti, kodėl jūs tai darote. Ar jūs tikrai norite išsaugoti šį ryšį, ar esate bijo būti savo? Būkite tikri, kad jūs bandote išsaugoti dėl priežasčių teisingas santykius, o ne tik todėl, kad bijo pokyčių ar vienatvės.

2. Įdėkite senas nuoskaudas į vieną pusę

Jūs ketinate turėti įdėti praeitį į vieną pusę, jei norite padaryti žlungančios santykių eiti. Jei jūs ir jūsų partneris nuolat atgaivinti senus ginčus ir problemas, tada jūs niekada galės judėti į priekį. Jums reikia gydyti tai, kaip viską pradėti iš naujo.

load...

3. Pagalvokite per ką nuėjo negerai

Kitas naudingas patarimas apie tai, kaip nustatyti santykius yra įdėti savo sergančius jausmus į šalį ir bandyti galvoti per, logiškai ir ramiai, kur jūs manote, kad santykiai nuėjo negerai. Nedarykite tai daug dalykų, kad jūsų partneris padarė neteisingas sąrašas, jūs turite būti konstruktyvus apie šį procesą. Tai užtrunka du tango!

4. Ar sąžiningas ir atviras pokalbis su partneriu

Ji yra daugiau nei tikėtina, kad jūsų partneris žino problemas taip pat, todėl jūs turėtumėte tiek galės susėsti ir pasikalbėti apie tai. Tegul jūsų partneris turi savo nuomonę ir bando palaikyti pokalbį ramus. Tai gali pakenkti tiek jums kalbėti apie šiuos dalykus, bet tai vienintelis būdas, kad galite pradžia nuo remonto santykius.

5. Sutinku planą kartu

Kitas patarimas, kaip nustatyti santykius susitarti dirbti kartu. Tai bus svarbu, kad jūs abu įsipareigojo bando spręsti problemas. Jums reikia ieškoti kartu, kas nebuvo darbo ir sudaryti planą, kaip jūs ketinate išjungti, kad vyksta. Panaikinti laiko darbo šiuo klausimu, ir dirbti su juo kartu.

6. Apsvarstyti konsultavimas

Ryšys konsultavimas neturi atsakymų į visus klausimus, bet turintys trečiajai šaliai, siekiant padėti jums nukreipti procesą gali būti labai naudinga. Kažkas, kas žiūri į problemą iš išorės gali pamatyti dalykus, kad jums nereikia ir jie gali kalbėti apie šias problemas, be visų emocijų.

7. Nebandykite ir kontroliuoti savo partnerį

Nei vienas iš jūsų galės primesti savo valią kitiems. Svarbu, kad jūs sutinkate, keisti kartu ir priimti bendrą atsakomybę už sprendimo. Labai retai tai tik vienas asmuo, atsakingas už santykius problemų, ir jūs galite ne tik priversti asmuo gali keistis.

8. Darbas ieškant kompromisų

Kitas puikus patarimas, kaip nustatyti santykius yra dirbti kartu rasti kompromisinius sprendimus, kurie abu būsite laimingi su. Jūs turite aiškiai bendrauti vieni su kitais. Niekas neturėtų būti paliktas jausmas, kad jie yra nevykėlis. Tai ne apie ieškant nugalėtojas arba nustatyti, kas kaltas, tai yra apie ieškant sprendimo.

9. Kvietimas laiko dėmesį į kovos

Daugelis žmonių pasiekia etapą, kur jie ginčijasi net mažiausias dalykų. Jūs tiek reikia išmokti kalbėtis ramiai, o ne prarasti savo nuotaika. Susitarti dėl signalo Tai reiškia, kad jei diskusija veda į kovą, jūs tiek pėsčiomis ir suteikia jai metu, prieš jums pabandyti vėliau išspręsti šią konkrečią problemą.

load...

10. Atminkite, kodėl įsimylėjo į pirmąją vietą

Priminti save iš priežasčių, kad tau įsimylėjus į pirmąją vietą ir prisiminti gerus laikus, kad jums turėjo. Tie patys du žmonės yra vis dar ten kažkur; Jums tik reikia juos atrasti ir išsiaiškinti, kur viskas nutiko.

Kaip pataisyti santykius? Kokie jūsų patarimai?

load...