10 patarimų, kaip iš karto pajusti patrauklumą

Prisimenu, kai pirmą kartą Aš pasimatymą Clinger. Jis buvo socialiai remtiniems asmenims, savininkiškas, ir sekli. Jo, atrakcija buvo apie išvaizdą. Ir jis negalėjo gauti savo galvą aplink tai, kad, taip, jis man patiko ir niekas kitas.

„Jūs galite turėti bet kurį vaikiną, kurį norite,“ jis sako beviltiškai. „Taigi, aš nežinau, kodėl jūs apsigyveno už mane. Aš atrodyti Dork „.

Bandžiau daug kartų paaiškinti jam, kad akcentas yra daugiau nei tiesiog atrodo. Deja, aš negalėjau gauti per jį. Tai buvo tarsi beldžiasi galvą prieš plytų sienos.

load...

Daug žmonių pasidalinti savo nuomonę. Jie mano, patrauklumas yra grynai fizinė. Tai nėra. Nors išvaizda tikrai veiksnys, tai toli gražu ne vienintelis. Kaip jums atlikti patys, kaip jums išreikšti savo mintis, taip pat savo humoro jausmą – visi padaryti jums patraukli kam nors kitam.

Čia yra 10 patarimų, kaip iš karto jaučiasi patrauklesnė.

Buk tikras

Kiek kaukės mes dėvėti vidutiniškai? Kai kurie iš mūsų dėvėti daug kaukių, slepiasi klaidingų personas, kad mes neturime atskleisti savo tikruosius save. Bet kai mes tai darome, mes sukurti netikrus draugystę ir santykius.

Viena iš priežasčių, mes dangstosi kaukių yra, nes mes nenorime, kad kiti žmonės pamatyti mūsų trūkumus. Tačiau svarbu prisiminti, kad niekas nėra tobulas, ir be to niekas nesitiki, kad būtum tobulas.

Žmonės, kurie yra patogiai savo odos ir kas yra realus yra patrauklesnės nei tie, kurie sukurti netikrus realijas. Jei pasislėpti po kauke visą laiką, tai rodo, kad jums trūksta savigarbos ir nėra laimingas su tuo, kas jūs esate. Ir tai nėra patraukli.

Pasitarkite su tikslu

Išmintingas žmogus yra pasakęs, kad mažiau yra daugiau. Kartais tyla yra auksinė. Kai mes sakome, per daug, tai dažnai atsitinka, kad mes WAFFLE ir kalbėti be krypties ar paskirtį. Ir kalbėti už filtro labui yra labai nepatrauklus.

Tai daug geriau, kad jūs tik kalbėti, kai jūs tikrai turite kažką įdomaus pasakyti. Kalbėdamas su tikslu suteikia jums daugiau pasitikėjimo, ir jis leidžia jums užsiimti geriau aplink save žmones.

load...

Grow Your Žinios

Žinios yra galia. Kuo daugiau žinių turite, tuo patrauklesnė manote valią.

Protingų žmonių yra iš prigimties patrauklesnis kitiems nei silpnas, Gapowaty žmonių. Skaityti kelis puslapius knygos kiekvieną dieną ar žiūrėti TED Pokalbiai internete yra puikus būdas sukurti savo žinių bazę ir jaustis geriau apie save.

Atidžiai klausytis

Kaip nepatraukli tai, kai kas nors nuolat įsikiša, o jūs kalbėjote? Labai nepatrauklus. Tai taip pat nepatraukli, kai kas nors yra aiškiai ne suteikiant Jums visą savo dėmesį, o jūs jiems kalbėti. Nors jūs kalbate, jie flicking per savo telefoną ar žaisti su savo plaukais.

Turi būti nedelsiant jaučiasi patrauklesnė, ji padeda aktyviai klausytis žmonių, kurie kalbėti su jumis. Su prieiga prie tiek daug technologijų, yra daugiau nuomonės sukasi aplink nei bet kada anksčiau. Kaip, pavyzdžiui, kai jūs rodo, kad jūs iš tikrųjų galite klausytis, o ne kalbėti visą laiką, žmonės suras Jums patrauklesnis.

Juokas ir šypsenos!

Sunku jaustis patraukli, jei jūs praleisti savo dieną moping aplink su raukytis ant veido. Neviltis iš karto duoda savo nuotaiką žemyn, ir sumažina savo lygius atrakcija.

Galų gale, kas traukia žmones, kurie MOPE ?!

Tiesiog praleisti dieną juokiasi ir šypsosi yra pritraukimas 101. Kai šypsena, jums spinduliuoja vidinį grožį, kuris yra neįtikėtinai įgalinanti.

Smiling visada teigiamas. Kai šypsena, prisijungiate su savimi, taip pat žmonės aplink jus. Pabandyk tai!

Sustabdyti keiktis

Aš prisiekiu, kaip jūrininkas, kai buvau jaunesnis, bet galiausiai supratau, kaip giliai nepatrauklus jis privertė mane jaustis apie save.

Šių dienų, nemanau, žmogysta išvis. Keiktis veislės negatyvumą, ir tai leidžia jaustis paniuręs ir vyras-kaip. Tai daug geriau, o ne išreikšti save su įvairios žodyno nereikia griebtis vulgariai kalba.

Suknelė pažangesnių

Kai buvau baimės važinėtis paauglys, aš nė karto pajuto patraukli. Aš maniau, kad aš buvo negraži ir, kad niekas kada nors įsimylėti su manimi.

Aš nesupratau, kad tuo metu, bet kaip aš apsirengęs turėjo didžiulę įtaką, kaip patrauklios aš jaučiausi. Aš neseniai atsigręžė ant senų nuotraukomis ir mano drabužiai buvo tamsus ir blogai montavimo. Aš trūko pagrindinę stilių!

Kai tu vilki drabužius, kad tilptų kaip pirštinė ir kuris iš tikrųjų atrodo gerai, jūs iš karto jaučiasi, kad daug patrauklesnis. Drabužiai tikrai padaryti žmogų, o dažnai ir mes spręsti, kaip į ką nors mes grindžiami vien tik tai, kaip jie yra apsirengę.

Būk draugiškas

Ar jums rasti sau nuolat fotografuoja ne žmones? Priimti palankesnes asmenybę gali akimirksniu privers jaustis daug geriau apie save.

Vaikščioti aplink su pasitikėjimo

Tvirtinimo savo laikyseną, kad jūs vaikščioti aplink su savo galva vyko aukštai yra puikus būdas padaryti jums jaustis patogiau savo odos. Jei norite, kad kiti žino, kad esate visiškai gerai su tuo, kaip jums atrodo, puikiai savo pėsčiomis yra puiki vieta pradėti.

Pasivaikščiojimas, kad jūsų akys visuomet atsukta į priekį. Įsitikinkite, kad jūs stovi vertikaliai ir kad jūsų pečiai nėra slouching.

Tobulas savo laikysena taip pat yra gera dėl sveikatos priežasčių, ir gali padėti išvengti sudėtingų nugaros problemų atsiradimui ateityje.

Laikytis savo Tikėjimai

Dažnai tai gali būti dalykų, pavyzdžiui, jei prilimpa prie mūsų įsitikinimų, kad palieka mus jaučiasi nepatraukli. Teistumas yra patraukli, ir žmonės, kurie klijuoti unwaveringly savo įsitikinimus ir vertybes į opoziciją yra neįtikėtinai patraukli.

Jeigu jums nepavyksta laikytis savo rinkinį įsitikinimų kiekvieną dieną, tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl jūs ne taip malonu su savimi tuo metu. Siekiant šio tikslo, padaryti savo vertybių sąrašą ir bandykite savo sunkiausia laikytis jų.

Kuo daugiau jūs klijuoti ryžtingai savo įsitikinimus, tuo daugiau žmonių gerbs jus.

load...