10 patarimų, kaip greitai išsikraustyti suknelę.

Nesvarbu, ar tai ypatinga proga ar ruošiasi vasaros mėnesiais, metant suknelė dydis, per gana trumpą laiką, gali būti lengviau nei jūs manėte. Lašas suknelė dydis, tikriausiai tik reikia numesti apie dešimt svarų, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip jums gali sumažėti suknelė dydis per kelias savaites.

1. Iškirpti perdirbtų maisto produktų

Jums reikės šiek tiek valios ir pasišventimo tai padaryti ir pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai iškirpti perdirbtų maisto į savo mitybą. Jums nereikia badauti sau, bet iškirpti greito maisto ir greito maisto. Jie yra didelis druskos, riebalų ir cukraus, kurie visi jums reikia iškirpti atgal, jei norite numesti šiek tiek svorio greitai.

2. Iškirpti alkoholio

Alkoholis yra nieko, bet tuščių kalorijų (ir iš jų daug), todėl mūsų kitas patarimas, kaip lašas suknelė dydis yra iškirpti alkoholio visiškai, ir jums bus sąsiauris svarų greičiau. Negalima, tačiau pakeisti alkoholį su soda!

load...

3. Kontrolės porcijų dydžiai

Paprasčiausias patarimas, kaip lašas suknelė dydis greitai yra sumažinti dėl porcijų dydžio, kad jūs patiekalą už save. Tyrimai parodė, kad dauguma žmonių negali iškirsti savo porcijų dydžius 20% ir net nepastebės skirtumo; bet per kelias savaites darydama, jūs pastebėsite, patogią skirtumą savo aprangos dydį.

4. Didinti vaisių ir daržovių valgyti sumą

Įrašyta daugiau vaisių ir daržovių dietos bus užpildyti jus su pluošto ir sustabdyti jus nuo troškimas daugiau nesveiko maisto. Be to, padidinti savo suvartojamų liesos mėsos, neriebių pieno produktų ir kitų mažai riebalų baltymų šaltinių.

5. Gerkite daug vandens

Kitas patarimas, kaip lašas suknelė dydis yra gerti daug vandens. Laikyti save hidratuotas, ir tai padės sustabdyti jums jausmas alkanas. Vandens taip pat padės suteikti energijos jums reikia suspėti fizinį pratimą jūs ketinate daryti prarasti tuos dešimt svarų.

6. Negalima vartoti svorio papildų

Už svorio papildų reklama gali atrodyti labai patrauklus, su savo pažadais drastiškų svorio per trumpą laiką, tačiau šių rūšių produktams nėra gerai reguliuojama ir yra keletas klausimų apie jų saugumą.

7. Kaip lašas suknelė dydį? Gauk dėl Kierat

Kardio yra tai, ką jums reikia mesti svarų, todėl vaikščiojimas, bėgimas arba naudojant Kierat yra geriausias ką daryti. Gaukite širdies ritmas aukštyn ir jūsų kraujo siurbimo, ir jūs žinote, kad jums bus sudeginant keletą kalorijų, o jei tai daryti reguliariai, greitai, jums lašas, kad suknelė dydį gera.

8. Didelio intensyvumo intervalas mokymas (HIIT)

Geriausias būdas padidinti kalorijų praradimą per pratybų yra maišyti didžiausias pastangas su poilsio laikotarpių. 30 minučių intervalas mokymą bus sudeginti daugiau kalorijų, kaip mažo poveikio širdies būtų valandą.

9. Dirbti, bent jau du kartus per savaitę

Kitas patarimas, kaip lašas suknelė dydis yra pabandyti išsiaiškinti, bent du kartus per savaitę. Darbas iš kietojo septynias dienas per savaitę, nebūtina ir tai nebus jums septynis kartus rezultatus. Tyrimai parodė, kad jums reikia, kad jūsų kūno laiko atsigauti ar treniruočių veiksmingumas sumažės, kaip jums tapti labiau pavargęs.

load...

10. Šokiai ir sportas padės per

Jei jums nepatinka, kad darbo, į sporto salę, tada šokiai ar sportas pakels jūsų širdies plakimas per idėją. Ką jūs norite daryti yra nuobodu ir pasiduoti, nes tikrai gali sumažėti suknelė dydis per kelias savaites.

Kas yra jūsų geriausias patarimų, kaip lašas suknelė dydį?

load...