10 patarimų, kaip gauti merginą (pažinčių patarimai vyrams)

„Kur aš einu negerai? Kodėl visi mano bičiuliai gauti palikti su Pyszny mergaičių ir man liko ne kas kita, baro sąskaitą? “ 

Jei esate vaikinas, kad visada gauti paliktas šaltyje, tada čia mes ištirti kai kurių bendrų klaidų, kad vaikinai, kai jie ieško merginos ir tik keletą dalykų apie save, kad jums gali tekti galvoti apie keičiasi:

1. SMARTEN sau!

Pirmas dalykas, mergina ketina pastebėsite apie jus yra jūsų išvaizda. Jūs galite jaustis patogiai tų senų bėgiojimo kelnės ir taip, skutimosi kiekvieną dieną yra pagimdė per daug, bet tik apie kiekviena mergaitė šioje planetoje myli gerai apsirengęs vaikinas. Taigi, jei jums įdomu, kaip gauti merginą, tada išsidabinti sau!

load...

2. Atidžiai pasirinkite savo tikslus

Padaryti tai, ką jūs ieškote puikus draugei sąrašą, bet būti realūs; tai ne tik apie fizines savybes! Kokios merginos jums būtų suderinama su, kokie interesai gali jums patinka dalintis. Jūs ieškote ką nors pasidalinti savo gyvenimu su, o ne kažkas tiesiog parodyti su.

3. Įdėkite praeitį už jus

Mūsų Kitas patarimas, kaip gauti merginą yra, jei jūs turėjo knockbacks ar skauda praeityje, tada įdėti jį visi už jus, tai nauja pradžia. Būtų patogu su savimi ir įsitikinę, kas jūs esate ir niekada pradėti pasakoti naują merginą Viskas apie jūsų Exes ar jūsų praeities nesėkmių.

4. Užkariauti savo baimę

Tai gali būti taikoma visiems, bet kai vaikinai, merginos yra baisi perspektyva. Jie keista, paslaptinga, ir jie niekada gana pasakyti, ką jie iš tikrųjų galvoja, bet sąžiningai, jie neima! Taigi, svarbus patarimas, kaip gauti merginą yra – užkariauti savo baimę.

5. Įdėkite savo geriausius koja į priekį

Būtinai pareikšti savo geriausias savybes, kad priešakyje, ar jie yra fizinė ar psichinė. Dėvėti drabužius, kad laižytis savo kūno sudėjimą ir nebijokite parodyti šiek tiek, tik nereikia persistengti nors!

6. Sužinokite, kaip suvilioti merginą

Jums reikia padaryti šiek tiek daugiau, nei tiesiog vaikščioti į mergaitę ir pakviesti ją tapti jūsų visą sielos draugas; tai trunka šiek tiek daugiau pastangų, kad ne. Pirma pažinti ją, gydyti ją su dovanomis ir gėlėmis, ir, visų pirma, gydyti ją kaip panele.

7. Gauti ten ir rasti vieną!

Kitas patarimas, kaip gauti merginą yra – gauti iš ten. Jei jūs negaunate, jūs nesiruošia rasti merginą. Tai taip paprasta, kaip kad; taip praplėsti akiratį šiek tiek ir prisijungti prie treniruoklių salė ar pradėti hobis. Kuo daugiau žmonių jums susitikti ir bendrauti su, tuo didesnis jūsų šansai rasti meilę.

8. Būkite draugai prieš tikitės meilę

Jei turite savo akis kažkas, kodėl gi ne tiesiog būti draugais su ja pradėti? Ji neturi žinoti, kad ji ant meilės radaro karto. Tai mažiau nepatogu, kad būdas pradėti pokalbį ir tada, jūs galite gauti žinoti ją geriau prieš bandant ir perkelti daiktus kartu toliau. Neskubėkite dalykų – tai dar vienas svarbus patarimas, kaip gauti merginą.

load...

9. Būkite pasirengę įdėti ją pirmą kartą

Jei nebuvo pažintys, o, galbūt pamiršote šį vieną. Tiesiog todėl, kad jūs išvalytas pirmąjį barjerą, tai nereiškia, kad jūs turite į maišą lenktynes. Nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, ką ji nori ir kur nori eiti, turite pasidalinti sprendimus dabar ir klausytis jos nuomones.

10. Visada būkite sąžiningi ir gydyti ją su pagarba

Yra du dalykai, kad mergina siekia labiausiai žmogui ir jie pasitikėjimas ir pagarba. Jūs galite būti geriausias ieško Stud ant bloko, bet jei negerbia merginą ir ji negali pasitikėti jumis, jei ji gavo jokio sveiku protu, ji bus ne kaip kulka.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip gauti merginą? Prašome nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...