10 patarimų, kaip daryti, kai jis neatsako į tekstą

Ar jūs kada nors patyrė tą akimirką, kai jūs suprantate, kad vaikinas neatsakė į savo tekstą? Tu sėdi žiūri į savo telefoną, patikrinkite, ar jūsų telefonas yra gauti signalą, įsitikinkite, kad pranešimas buvo išsiųstas, ir tada jūs pradėsite gauti piktas su juo. Kai vaikinas neatsako tekstą, nors ten gali būti daug priežasčių, kodėl, todėl nepradėkite panikos nėra, patikrinkite šiuos dešimt patarimų, ką daryti, jei vaikinas neturi teksto jums atgal, prieš keisdami „Facebook“ statusas!

1. Negalima prarasti savo nuotaika

Laikykite savo atvėsti; ten tikriausiai puikiai pagrįstas paaiškinimas, kodėl jis neatsakė dar. Jis galėjo prarasti savo telefoną, jis galėjo gavo susmulkintos arba jis tiesiog turi būti surišti su kažkuo kitu. Negalima prarasti savo nuotaika ir atsiųskite piktą tekstą. Jums gali būti visiškai neteisinga, ir jūs pajusite kvaila, jei turite apkaltino jį daro kažką baisu ir jis to nepadarė.

2. Nelaikykite text arba paliekant jam pranešimus

Uždegimo off tekstų apkrovą arba paliekant pranešimų apie jo balso paštu ton, ketina klaidą jį ir jis bus Mike jums atrodo beviltiška. Būkite kantrūs, palikite jį ramybėje, o ir laukti, kol jūs žinote, kas iš tiesų vyksta.

load...

3. Vykdyti su visą likusį savo gyvenimą

Kai jis neturi teksto atgal, nedėkite savo gyvenimą sulaikytas. Ji bus pagunda praleisti dieną žiūri savo telefoną, bet kad nebus padaryti jį atsakinėti nors anksčiau. Tiesiog vartokite kaip įprasta ir bandyti ne galvoti apie tai. Jūs tikriausiai nerimauja nieko, todėl neleiskite, kad jums žemyn.

4. Siųsti jam patogią pranešimą

Kai jis pasiekė pakankamą laiko tarpą, kad jūs paprastai būtų tikimasi atsakymą iš jo, tai gerai, kad siųsti jam teksto, jei tik įsitikinkite, kad jis yra Gerai. Laikykite savo pranešimų šviesos ir malonus, nors ir prisiminti, kad priežastis, kad jis ne texted atgal gali būti, kad jis turi rimtą problemą savo rankose ar jis yra blogai.

5. Pabandykite dar kartą

Jei tai buvo dieną ar dvi, ir jūs vis dar neturi atsakymo, tada siųsti tik vienas daugiau tekstą ir tada jūs galbūt norėsite tiesiog leiskite jam eiti. Jis vis dar nėra gera idėja gauti proto su juo, nors, kol jūs žinote, tikrai, kas vyksta. Jei yra problema tarp judviejų, siuntimo piktas ir sudėtingus tekstus nesiruošia padaryti dalykus, bet geriau.

6. Negalima pasakyti visiems apie tai

Kai jis neturi teksto atgal, nereikia eiti aplink blogai kramtymo vaikinas bendrų draugų, nes tai bus grįžti į jį. Jūs galite padaryti keletą atsitiktinis užklausas apie vaikiną ir pabandyti ir sužinoti, kas vyksta, tačiau išlaikyti savo atvėsti, ir jums bus išlaikyti savo orumą nepaliestas per daug.

7. Išbandykite ir pasikalbėti su juo akis į akį

Nepradėkite persekiojo jį, bet galite pabandyti ir tiesiog, atsitiktų būti ten, kur jūs žinote, jis stringa ir guzas į jį „netyčia“. Jei nėra žinoma šis vaikinas labai ilgai, tada galbūt jam reikia, kas jam bus trūksta, jei jis nuolat ignoruojant jums priminimą.

8. Negalima viešinti situaciją

Kokia ji yra, kad vyksta tarp judviejų yra privati, todėl, kai jis neturi teksto atgal, nereikia rašyti piktus komentarus apie „Facebook“ arba siųsti iš Tweets upelio apie vaikiną. Tai padės jums atrodyti tikrai vaikiška, jei jūs darote, ir jis nebus padaryti jį su jumis susisiekti. Jei tai buvo kelias dienas, dabar ir jūs vis dar nesate girdėję, tai gali būti laikas pradėti galvoti apie persikėlimą į.

9. Negalima pakabinti aplink laukia jam

Kai jis tikrai nuėjo per toli ir jis vis dar nebuvo susisiekta jus, tada visi jūs galite padaryti, tai tegul lašas ir judėti pirmyn. Jei jis net nesiteikė atsakyti į jums ar jums žinoti, kas vyksta, tada jis yra neteisus, o ne jūs. Jis net gavo drąsos pasakyti tiesiai, todėl nereikia gaišti bet savo laiko daugiau jo.

load...

10. Išsaugokite savo savigarbą

Jei atlikite šiuos patarimus, jūs negaunate piktas ir jūs neblogai burną jį, tada jums bus tas, kuris išsaugojo savo savigarbą, o ne jam. Jis gali būti labai varginantis, kai kas nors dingsta ir atsisako atsakyti į tekstus, bet ne susikūprinimas jo lygio, jūs geriau nei tai. Žodis bus gauti maždaug apie tai, kaip jis traktuojamas jus ir tada jis atrodys kvailas, o ne jūs.

Ką daryti, kai jis neturi teksto atgal?

load...