10 patarimų, kaip būti laimingam (1 dalis)

1) Laimingi žmonės gyvena į „dabar“ ir jie laiko mėgautis „dabartinį momentą“. Gyvenimas yra daugiau nei tik dirbti. Pabandykite rasti laiko kažką, kad jums patiks. Paimkite laiko svarsto pobūdį, pastebėsite, gražus mėlynas dangus ir žalių medžių, kurie jus supa, kvapas nuostabus rožės, stebėti saulėlydį su savo partneriu… Grožis jus supa visur, tik reikia atidaryti savo akis ir pastebėti.

2) atleisti. Laimingi žmonės sugeba atleisti ir pamiršti. Laikydami nusikaltimą gali pakenkti tik vienas asmuo – Jus. Jei padarėte klaidą, atleisk sau ir judėti pirmyn.

3) Investuoti į savo santykius. Loving šeima ir geri draugai yra viena iš svarbiausių vertybių mūsų gyvenime ir laimingi žmonės pripažinti ją. Investuoti laiko į savo santykius, įsitikinkite, kad jūsų artimuosius žinau, kad juos mylite, praleisti kokybės laiko su savo šeima ir draugais, padėti, kai jūs galite. Jei lobis žmones į savo gyvenimą, jums bus atlyginta su laimingų ir prasmingų santykių.

load...

4) būti dėkingas. Laimingi žmonės žino, kad dėkingumas yra viena iš didžiausių paslapčių gyvenimo laimės ir tai, kodėl jie ugdyti dėkingumo požiūrį. Būkite dėkingi už savo gyvenimą, sveikatą, už savo darbą ir jūsų šeimai. Tegul jūsų šeima žino, kad jūs esate laimingi, kad jūs turite juos.

5) Juokas. Nevartokite gyvenimo pernelyg rimtai. Galite juoktis apie beveik bet kokioje situacijoje. Laimingi žmonės laiko juoktis ir žaisti, jie taip pat gali juoktis sau. Žinoma, yra kartų, kai jums reikia, kad būtų rimta, gerai, bet žaismingas požiūris ir humoras yra gana būtini atributai laimingo gyvenimo.

6) Pasirinkite savo draugų protingai. Apsupti save su teigiamais ir laimingų žmonių, draugų, kurie yra ištikimi, kurie visada palaiko jus, turi tą pačią moralines savybes, kaip jūs darote ir kas bus visada ateina jums padėti, kai jums reikia – tai draugų natūra yra tikri lobiai!

7) Nesijaudinkite. Yra net vienas garsiausių daina, kuri sako: „! Nesijaudinkite, be happy…“ Nerimas negali atnešti jums nieko teigiamas, tačiau nereikalingo liūdesį. Nerimauti niekada padėjo visiems. Laimingi žmonės turi ignoruojant baimę įpročio ir nerimauti ir jie mato, o ne problemos sprendimas. Leiskite daryti tą patį!

8) Būk savo žodžio žmogus. Sąžiningumas ir grynas širdies tikrai gali padėti jums būti laimingesni žmogus! Pirmiausia, būti sąžiningas su savimi, o taip pat – su žmonėmis aplink jus. Jei žada kažką – tai padaryti! Tai yra vienas iš švarioje sąmonės paslapčių ir todėl – laimės.

9) Meilė besąlygiškai ir pabandyti matyti tik geriausių žmonių. Tai daug lengviau pradėti kritikuoti ir lyginti žmones su savo standartus, bet paslaptis gerus santykius ir laimės, tai atidaryti savo akis iš meilės ir pamatyti pasaulį ir visus žmones per ją. Priimti ir mylėti žmones, kas jie yra, nedėkite ribas nuo jūsų meilės. Jei jūsų šeimos nariai ar draugai turi skirtingas nuomones ar jie ką nors padaryti kitaip – vis tiek juos myli!

10) Niekada pasiduoti. Galite pradėti matyti nesėkmes kaip žingsnius link savo sėkmės. Yra tiek daug pasiekę, kurie nesugebėjo daug kartų ir pagaliau gavau, kur jie norėjo. Nustatyti tikslus, sudaryti planą ir eiti link savo svajonės! Nustatyti tikslą žlugti, kiek tai trunka iki jums pavyks! Kai jums sekti savo palaimą ir kai judate link dalykų, kad klausimas jums – jūs tapsite laimingesni!

load...

(Tai buvo patarimų, kaip būti laimingam ir 2 dalis netrukus 1 dalis).

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Prašome pasidalinti savo mintimis į komentarus skyriuje žemiau.

Likti laimingi ir nepamirškite dažnai šypsotis!

load...