10 patarimų, kaip atsikratyti meilės su ištekėjusiu vyru

Nesvarbu, kiek žmonių pasakys, kad tai yra negerai, ir kad ji gali baigtis ašaromis, kad vis dar nėra sustabdyti jus nuo kritimo dėl vedęs vyras tik. Mes visi esame tik žmonių ir tai gali atsitikti. Kas tikrai svarbu, nors, kaip jums susidoroti su juo, kai tai atsitiks. Jei nukrito vedęs vyras ir atrodo tikras, kad ji vyksta niekur, tada čia yra dešimt patarimų, kurie padės jums iš to, kas gali atrodyti kaip neįmanoma situacija:

1. Pripažinti faktus

Mūsų pirmasis patarimas, kaip iškristi iš meilės su vedusiu vyru yra susidurti su tai. Jūs turite susidurti su realybe, kad, kai jis ateina į krizės, dauguma vedę vyrai, kurie reikalus nereikia palikti savo žmonas. Jie gali pasakyti, kad jie bus, jie gali būti ašarojimas save be bandyti priimti sprendimą, bet dažniau nei ne, jie bus baigti bando išlaikyti tiek, jų meilužės ir jų žmonos, ir tai ne svajonė gyvenimą, tai yra? !

2. Pastatykite save į žmonos batai

Ar pas kitus, kaip jūs turės juos padaryti jums! Pagalvokite, ką jis darys su savo žmona, jei ir kai jis palieka ją ir galvoti apie visus nemalonumų, kurie gali sekti. Taip, tai trunka dvi padaryti santuoka nepavyks, bet jūs norite būti katalizatorius, kuris daro, kad taip atsitiktų?

load...

3. Ar jis pas tave vistiek?

Kitas patarimas, kaip iškristi iš meilės su vedusiu vyru yra užduoti sau keletą svarbių klausimų. Kai jis pagaliau atsikratė savo žmona, turite jokios garantijos, kad jis liks su jumis. Yra trys dalykai, galvoti apie čia. Pirma, jei jis tai padarė, kol jis gali tai padaryti dar kartą. Antra, kai jis gauna laisvės skonį, jis gali patikti laisvę daugiau, nei jis nori kitą rimtą santykius ir, trečia, vis dar yra didelė tikimybė, kad jis bus atgailauti ir grįžti į savo žmoną. Bet kokiu atveju, jums belieka sukrėstas.

4. Ar jūs kada nors atleisti sau?

Kai gausite per „medaus mėnesio“ fazė, šis vaikinas, kaip jūs manote apie save? Ar jums galės pamiršti, kad jūs suskilo šeimą gauti savo kelią ar bus, kad kaltė bus žaisti dėl savo proto ilgą laiką ateiti?

5. Jūs esate vertas daugiau, nei tai

Kitas geras patarimas, kaip iškristi iš meilės su vedusiu vyru yra priminti sau, kad esate verti geriausių. Pagalvokite apie save šioje santykius. Tu turinį greiferiniai keletą akimirkų slaptu metu kartu su savo vedybinio meilužis, kad jis leidžia jums? Įvertinti situaciją ir paklausti savęs, ką jūs tikrai norite iš santykių ir tai padės jums suprasti save geriau.

6. Mokymasis iš patirties

Priimk tai, kas nutiko, ir pasimokyti iš to. Kiekvienas daro klaidas, ir tai gali būti viena iš jūsų. Tai nereiškia, kad esi blogas žmogus, todėl priimti tai, kas nutiko ir judėti pirmyn.

7. Atleisk sau ir atleisk jam

Prisimindamas apie atleidimą yra dar vienas geras patarimas, kaip iškristi iš meilės su vedusiu vyru. Nė vienas buvo priversti jus į šią situaciją ir, tikriausiai, niekas nenorėjo jį į pirmąją vietą, todėl pripažinti, kad šie dalykai gali atsitikti ir tai tikrai niekas nekaltas, bet, sutikite taip pat, kad tai geriau visiems, jei kas ateis į galas.

8. Ending reikalas gali būti dar geriau už jį per

Atminkite, kad jis net gali būti atleidžiamas, kad reikalas yra baigtas. Jis gali būti rasti neįmanoma pabaigoje save, bet giliai, jis galėtų būti, norintis, kad jis baigtųsi.

9. Priminkite sau, kad jis yra geriausias jums

Iškristi iš meilės su kuo nors tai nėra lengva. Turite priminti sau, kad visa kita pirmiau, darai tai, kas jums tinka. Tai ne tik moralinių priežasčių, kad jums reikia tai padaryti, tai ne todėl, kad kiti žmonės sako, kad jūs turėtumėte; tai todėl, kad ilgainiui, tai bus geriausia, ką reikia padaryti, Jums.

load...

10. Laukiame ir nežiūrėk atgal

Tai nėra didelis situacija rasti sau, bet tai ne pasaulio pabaiga! Apžvelgti, kur norite eiti iš čia ir pradėti galvoti apie tai, kad jūs galite padaryti, kai esate laisvas nuo šio raizginys. Rasite meilę ir vėl, tikiuosi, kitą kartą jūs darote, viskas bus ne taip sudėtinga.

Kaip nukristi iš meilės su vedusiu vyru? Ar turite kokių nors kitų patarimų?

load...