10 patarimų, kaip atsikratyti kaktos raukšlių

Kakta yra turbūt pirmasis vieta raukšles pradėti rodyti ir dauguma žmonių, nes jie gali sukelti veiksnių tokių kaip stresas ir nuovargis. Nors jie yra gamtos dalis sensta, dauguma žmonių nori vilkinti procesą, tiek, kiek jie gali ir būtų, o ne sumokėti savo kietajame uždirbtus pinigus į Botox arba kolageno injekcijos, kurios yra tik laikini pataisymai ir gali turėti nemalonių šalutinių poveikių , Perskaitykite šiuos 10 paprastų patarimų, kaip pagerinti ankstyvųjų raukšlių išvaizdą taip, kad būtų saugus, natūralus, ekonomiškas, ir, svarbiausia, ilgalaikis:

1. Dėvėti geros kokybės akinius nuo saulės

Mūsų pirmasis patarimas, kaip atsikratyti kaktos raukšlių yra paprastas – investuoti į geros kokybės akiniais nuo saulės. Vienas priežastis kaktos raukšles, ypač tarp akių, yra susiraukęs arba raibsta. Žmonės linkę tai daryti, jei veikiama saulės, todėl įsitikinkite, kad jūs dėvėti geri akiniai nuo saulės kiekvieną kartą, kai jūs išeiti sumažinti raukšles.

load...

2. Saule saugiai

Be apsaugoti savo akis, apsaugoti savo odą nuo sąlyčio perteklių į saulę rezultatas bus jaunosios, raukšlių nemokamai odos, todėl nepamirškite dėvėti visiškai nepraleidžia saulės spindulių, religiškai.

3. Veido masažas

Kitas patarimas, kaip atsikratyti kaktos raukšlių yra reguliariai daryti švelnų veido masažą. Kai raukšlės gali būti sukelia apyvartą trūkumo veido audinio, kuris gali būti patobulintas su paprastu masažu, naudojant drėkinamąjį arba natūralių aliejų (alyvuogių aliejus, kokosų aliejus arba saldžiųjų migdolų aliejus). Jis bus atjauninti ir drėkina odą, pagerinti linijos išvaizdą.

4. Veido pratimai

Daro veido pratimai yra dar vienas puikus patarimas, kaip atsikratyti kaktos raukšlių. Jūs tikriausiai žinote, kad, siekiant išlaikyti jūsų kūno atspalvių, jums reikia reguliariai vykdyti, bet ar žinote, kad jūsų veidas yra ne atleidžiamos šios taisyklės? Tam tikros veido pratimai ir driekiasi gali sugriežtinti odą ant veido, kuris padės sumažinti laisvos odos ir raukšles.

5. Ėjimas aukštyn kojom

load...

Jūsų veidas gali gauti tingus. Jis visada stačiai, todėl raumenys tampa atsipalaidavęs laikui bėgant, o ne sėdėti kaip aukštas, kaip jie vieną kartą naudojamas. Pradėjimo headstands ar handstands iš tikrųjų gali sumažinti raukšles, padidindamas kraujo pritekėjimą ir kraujotaką ant veido.

6. Nerūkykite

Cigaretės pagreitinti senėjimo procesą skaidyti kolageno ir elastino odoje, kuri yra dalykų, kad ji turi atšokti į formą. Jei esate rūkalius, gerinant raukšles yra tik vienas geras priežastis pasiduoti.

7. Naudokite natūralių aliejų

Kokosų aliejus, alyvuogių aliejus, avokado aliejus, argano aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, Makadamijos riešutų aliejus, Erškėtuogių aliejus, Tamanu aliejus… Sąrašas gali tęstis ir toliau. Šių aliejų Kreipimasis į odą gali drėkina ją ir palikti ją minkštą ir elastingą. Taikyti jį į savo kaktos prieš išvykdami miegoti naktį atjauninti ir papildyti savo odą.

8. Kiaušinio baltymas kaukė

Taikant veido kaukę, pagaminti iš kiaušinių baltymus tiesiai į kaktą yra puikus būdas greitai pritvirtinti atsilaisvinusius odą. Žinoma, tai nėra ilgalaikis sprendimas, tačiau, jei jūs derinti tai su veido pratimai ir masažai, esate gerai apie savo kelią į sklandžiau, jaunesni ieško odos.

9. Gauti pakankamai miegoti

Gauti pakankamai miego ir poilsio yra dar vienas paprastas, bet svarbus patarimas, kaip atsikratyti kaktos raukšlių. Dauguma žmonių turi 7 – 9 valandų miego per naktį ir nieko mažiau turės juos ieško pavargę, o ne atlikti, kad geriausias savo galimybes. Tavo kūnas turi tą laiką kiekvieną dieną išgydyti ir gaminti hormonus jūsų odai reikia išlaikyti elastingumą ir lieka raukšlių nemokamai.

10. Rasti laiko atsipalaiduoti

Galiausiai, vienas iš didžiausių priežasčių priešlaikinio senėjimo yra stresas. Nors tai normalus gyvenimo dalis ir mes visi eiti per jį tam tikru metu, jei leisite ji sukrėsti tave visiškai, jūs pamatysite, kad turite raukšles, taip pat daug kitų problemų daug. Geras dalykas, tai, kad laikas kažką daryti, kad atpalaiduoja tave kiekvieną dieną. Negalima teigti, kad jūs neturite laiko, kad tai padaryti, nes tiesa yra – jūs negalite sau leisti. Atsižvelgiant tiek laiko de-stresas kiekvieną dieną padės jums efektyviau, kai dirbate, mokytis, rūpintis savo namų, vaikų ar kitų pareigų turite. Jūsų raukšlės pradės tobulinti karto ir jūs jausitės geriau per daug.

Kaip atsikratyti kaktos raukšlių? Nedvejodami pasidalinti savo geriausius patarimus.

load...