10 patarimų, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų

Kuriant celiulito ant šlaunų nėra neįprasta, maždaug 80 – 90% moterų tai sukurti celiulitą. Taigi, jei pastebėjote šiuos Signalinės lemputės dimples ir ratilai pradedant pasirodyti ant odos, esate toli nuo vienas. Celiulitas atsiranda dėl riebalų sankaupos kaupiasi po oda, kurios gali būti jūsų mityba ir antsvoris rezultatas, bet lygiai taip pat tikėtina, kad buvo sukeltas, nes esate genetiškai linkę į jį. Geros naujienos yra tai, nors, kad jūs galite imtis veiksmų siekiant sumažinti ir netgi pašalinti celiulito ant šlaunų ir jums nereikia operacijos ar brangių losjonai daryti. Čia yra dešimt patarimų, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų.

1. Įdėkite ant vaisių ir daržovių

Pirmasis žingsnis siekiant atsikratyti celiulito yra įsižiūrėti į savo mitybą ir padaryti pakeitimus, kad užtikrins, kad jūsų celiulito neturi gauti bet blogiau. Iškirpti perdirbtuose maisto produktuose ir greito maisto ir pakeisti jį su sveika mityba, kuri apima daug vaisių ir daržovių. Mažiau riebalų ir daugiau maistinių medžiagų ir antioksidantų padės įtvirtinti odą ir sumažinti riebalų sankaupos, kurios yra gulintis po ja.

2. Sausos odos šepečiu

Kitas geras patarimas, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų yra išbandyti sausą valymą. Celiulitas yra pagamintas blogiau toksinai organizme, kad kaupiasi riebalų sankaupos po oda. Jei valyti odą kasdien su natūraliu šepečiu, tai paskatins sveiką kraujo tekėjimą į odą ir padeda išstumti toksinus. Jūs galite naudoti šią techniką per visą savo kūną. Pradėkite valyti kojas ir tada dirbti savo kelią, visada šepečiu į savo širdį kryptimi.

load...

3. Sumažinti druskos

Vienas iš svarbiausių patarimų apie tai, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų yra sumažinti druskos. Rafinuotas druska yra labai dehidrinimo ir kad bus tik jūsų celiulito blogiau. Taip pat labai kenkia jūsų širdis ir jūsų kraujospūdis, todėl sumažinti, kiek druskos galite pridėti prie savo maisto. Taip pat būtų gerai, kad nustotumėte naudotis rafinuotą druską ir naudoti natūralią jūros druską vietoj. Jis supakuotas pilnas mineralų ir jis neturės tiek daug toksinį poveikį jūsų kūno.

4. Kavos šveitikliai

Taip pat kovoti su riebalų sankaupos, kurios sukuria celiulito, jums reikės sugriežtinti odą ir stiprina audinius joje. Masažuojant odą su kavos pilingas stimuliuoja kraujo tekėjimą į odą ir sugriežtinti odą per daug. Padaryti anticeliulitinis pilingas, sumaišykite ¼ puodelio kavos tirščiai su 3 šaukštais cukraus ir 2 šaukštai kokosų aliejaus. Masažas paveiktoje zonoje su dviejų iki trijų minučių du kartus per savaitę šveitikliu.

5. Gerti žaliosios arbatos

Dar vienas puikių patarimų apie tai, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų geria daugiau žaliosios arbatos ir mažiau kavos. Kavos dehidratuoja jums, kurie leis celiulito blogiau, o žalioji arbata yra mažiau kofeino, todėl ji nebus turėti tokį patį poveikį. Žalioji arbata taip pat pagreitina medžiagų apykaitą, todėl jums deginti riebalus greičiau ir mažiau riebalų kaupiasi ant šlaunų ir kitur ant jūsų kūno.

6. Pratimai daugiau

Nors pratybų savaime nebus iš karto sumažinti celiulitą, ką ji padaryti, tai jis gauna kraują juda aplink savo kūną, kuris padės išstumti daugiau toksinus iš savo kūno. Ji taip pat tonizuoja ir stangrina jūsų raumenys, kurie bus padaryti celiulito mažiau pastebimas ir jis bus sudeginti riebalų perteklių. Jei galite prarasti kai riebalų iš savo kūno ir padidinti savo raumenų masę, jūs netrukus pamatyti celiulito sumažinti.

7. Detox vonelės

Ne visi sutinka, kad detox vonelės dirbti, bet yra pakankamai žmonių, kurie taip sako, kad tai yra geras būdas atsikratyti celiulito, kad verta suteikti jai pabandyti. Bet kuriuo atveju, tai puikus būdas atsipalaiduoti ir ji bus naudinga jūsų odai paprastai. Padaryti savo detox vonia, sumaišykite ¼ puodelio sodos, Epsom druskos ir jūros druska su 1 – 3 puodelio obuolių sidro acto ir pridėti jį prie jūsų vonios vandenį. Sakoma, kad būtų galima padėti toksinų šalinimą iš organizmo ir sumažinti riebalų sankaupos po oda.

8. Naudokite tik natūralūs drėkikliai

Kitas patarimas, kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų yra naudoti tik natūralias drėkinančius. Naudojant chemines pakrauta drėkikliai ir kitos kosmetikos prekės gali būti pridėti daugiau toksinus atgal į savo kūną, kuris gali būti priėmimo celiulitas blogiau. Pabandykite naudoti tik natūralus drėkinamasis produktus, ypač tose srityse, kad jūs turite celiulitą. Yra daug rinktis, bet kokosų aliejus yra vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių natūralių drėkinančių, kad galėtumėte naudotis.

9. Sukeisti blogi riebalai gerų

Taip pat yra įrodymų, leidžiančių manyti, kad tai iš netinkamose rūšių riebalų, kurie gali sukelti celiulitą ir kad valgyti daugiau omega Valgymas – 3 riebalų rūgščių sumažins celiulito požymius laikui bėgant. Bet kuriuo atveju, Omega – 3 riebalų rūgštys yra naudingos daugeliui organizmo funkcijų, valgyti daugiau riebios žuvies ir dalykų, pavyzdžiui, riešutų, kurių sudėtyje yra omega – 3 riebiųjų rūgščių, būtų gera savo sveikatai vistiek.

load...

10. Įleistinis ir hidratas su vandeniu

Jei esate dehidratuotas, tuomet jūsų oda taps griežtesnė ir, kad bus padaryti celiulito ryškesnis. Gerkite daug vandens ir bus išlaikyti jūsų odą elastinga. Ji taip pat padės išstumti daugiau toksinų, kurie, manoma, kad viena iš celiulito priežastis.

Kaip atsikratyti celiulito ant šlaunų? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...