10 patarimų, kaip atrodyti ir pajusti savo gerovę savo vestuvių dieną

Kiekvienas paraudęs nuotaka nori atrodyti pasakos princesė jos vestuvių dieną, bet su visais skuba aplink ir organizuojanti kad yra padaryti, jis gali būti lengvai pamiršti, kad tai turėtų būti jūsų ypatinga diena. Norėdami ieškoti savo geriausius, ir jaučiasi puikiai dieną, jums reikės pasiruošti renginį iš anksto ir likti ramus, kietas ir surinkti kitą dieną. Jei jūsų didelis dieną artėja greičiau, perskaitykite šiuos dešimt vestuvinių patarimų, kurie padės jums atrodyti ir jaustis savo geriausia savo ypatingą dieną.

1. Negalima eiti katastrofos dietos tiesiai prieš savo vestuvių dieną

Jei norite numesti šiek tiek svorio iki vestuvių, tada laikytis sveikos mitybos ir fitneso planą ir pradėti jį gerokai prieš savo vestuvių dieną. Tai tikrai nėra gera idėja eiti į katastrofos dietos, tiesiog savaitėms iki tos dienos, nes turės jau jūsų suknelė įrengtas ir maisto trūkumas gali padaryti jums pavargęs dieną, ar net sukelti galvos svaigimą ir blogai.

2. Perfect savo šypseną

Būsite dėmesio centre dideliame dieną ir šimtą nuotraukų žvaigždė, todėl dar vienas naudingų vestuvių patarimai yra praktiškai tą šypseną, nes jūs ketinate jį naudoti daug. Taip pat galbūt norėsite patikrinti dantis ir pamatyti, jei jie gali padaryti su balinimo tiek. Naudoti balinimo pasta kelis mėnesius Prieš savo vestuves, jei nesate laimė turėti pearly white dantys natūraliai.

load...

3. Nepalikite nieko paskutinę minutę

Kuo greičiau pradėsite ruoštis savo vestuves, tuo lengviau bus kitą dieną. Savaime suprantama, kad jūs pasirinkote savo suknelę iš anksto, bet kaip apie plaukus? Pasirinkite šukuosena, kad bus gerai su suknele, ir ją išbandyti ir prieš vestuves. Jūs nenorite sužinoti ne paskutinę minutę, kad jums nepatinka stilių, kurį maniau puikiai atrodo.

4. Praktikos savo makiažą

Dar vienas puikus vestuvių patarimai yra praktikuoti savo vestuvių dieną makiažas iš anksto. Practice makes tobula, ir jūs tikrai nenorite eksperimentuoti į savo vestuves ryte. Padaryti visų priemonių ir kosmetikos kontrolinį sąrašą, kad jums reikia, todėl jūs neturite rasti, kad kažko trūksta ne pačią paskutinę minutę.

5. Imtis papildomų prižiūrėti savo odą per kelias savaites prieš vestuves

Būkite labai atsargūs, kad jūs rūpintis savo oda per kelias savaites veikia iki vestuvių, o jei jūs ketinate gauti kažką ypatingo padaryti, pavyzdžiui, cheminės žievelės, pasikonsultuoti su specialistu gerokai iš anksto vestuves. Jūs tikrai nenorite ryškiai raudonos veidą dėl savo vestuvių dieną, nei jūs norite didžiausios spuogas pasaulis kada nors matė, todėl sekite Valymas ir odos priežiūros režimą, o ne nieko pernelyg drastiškas padaryti jūsų odai , per arti tikrojo dieną vestuves.

6. Gauk profesionalų manikiūrą

Kiekvienas bus žiūri tą žiedą ant piršto, todėl tai yra gera idėja gauti profesionalų manikiūrą padaryti, kad jūsų nagai yra tiesiog tobulas dieną. Tai turėtų būti daroma per toli iš anksto, nors, arba mikroschema arba skaldytų vinis gali sugadinti ją iki vestuvių net neprasidėjo.

7. Gauk anksti vakare, naktį prieš

Mūsų sąrašas vestuvinių patarimų nebūtų visiškai nenurodant tai vienas: būti tikri, kad gausite į lovos Nicos ir ankstyvą naktį prieš vestuves, ir negerkite jokių alkoholinių. Jūs norite atrodyti ryškiai ir švytinti vestuvių nuotraukas, todėl geras miegas bus labai svarbi. Venkite alkoholio per keletą dienų prieš vestuves taip pat. Alkoholis gali dehidratuoti jus, ir tai gali turėti įtakos jūsų miego ir savo veido.

8. Valgykite šviesos patiekalą ant vestuvių išvakarėse

Kitas vienas iš naudingų vestuvių patarimai yra turėti ramią naktį ant vakaro prieš savo vestuves ir tik valgyti šviesos patiekalą. Jei turite tikrai didelis, sunkaus maisto, tai gali padaryti jums išsipūsti ir jausitės nepatogiai dieną. Ar valgyti nors, tačiau nervų ir džiaugiamės jaučiatės. Garsiai, griausmingas pilvą dideliame dieną būtų kaip nemalonu, kaip ištinęs vieną!

9. Leiskite kiti žmonės sutvarkyti kokių nors problemų dėl dieną

Jei Ciocia Doris atsisako sėdėti šalia teta Marge registratūroje, ar senelis turi vieną per daug stiklines šampano, tegul kažkas sutvarkyti šią problemą! Tai jūsų ypatinga diena, todėl nereikia įsitraukti į bet mažai žagsulys, kad tikriausiai įvyks.

load...

10. Mėgaukitės akimirka

Ir pagaliau, vienas iš svarbiausių vestuvių patarimai yra džiaugtis, kad ypatinga diena, kiek, kaip jūs galite. Planavimas, rengiant ir praktikuojančių viską iš anksto yra būdas užtikrinti, kad jums puikiai atrodo dieną ir jaustis visiškai ramiai. Kai jūs gaunate tą ypatingą dieną, tačiau, pabandykite atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka. Jei turite benamių plaukus, jūsų makiažas ne visai taip, kaip Jums maniau jis, ar net jei jūs pūkas savo linijas ceremonijos metu; Pamiršk tai; niekas pastebėsite vistiek.

Ar turite kitų vestuvinių patarimų, pasidalinti?

load...