10 patarimų, kaip atnaujinti savo santykius dabar

Kiekvienas santykiai turės savo sėkmės ir nesėkmės, o kartais ir santykiai netgi gali tapti šiek tiek pasenusi ir nuobodus. Štai kodėl taip svarbu, kad Jūsų santykiai prioritetu savo gyvenime ir rūpintis juo taip pat, kaip galėtumėte rūpintis nieko, kas svarbu jums. Su visais kitais spaudimą, kad mes turime mūsų laiko, daugelis žmonių nepaiso savo santykius ir jie pradeda laikyti savaime suprantamu dalyku. Jei manote, kad jūsų santykiai jau prarado savo linksmam, nemanau, kad ten nieko galite padaryti, siekiant atgauti kibirkštis. Pažvelkite į šias dešimt būdų, kad jūs galite atnaujinti ir atgaivinti savo santykius, pradedant nuo dabar išvaizdą.

1. Pamirškite apie praeitį

Jeigu jūsų santykiai išaugo šiek tiek pasenusi, tada yra didelė tikimybė, kad viskas nebuvo tobula tarp jūsų ir jūsų partnerio kitais būdais taip pat. Atsigaivinti santykius, gera vieta yra pradėti yra tiek sutikti, kad praeitis yra praeityje, ir kad tai yra nauja pradžia. Atidėti kovoja, kad jums turėjo arba nusivylimų, ir pradėti dirbti kartu įdėti viską teisingai.

2. Paimkite geros pažvelgti į save per daug

Tai ne geras atspirties šio panaudojimo bando nustatyti visą kaltę dėl savo partneriu; turite sutikti savo atsakomybės dalį taip pat. Pažvelgti, kaip būdas, kad jūs elgtis galėjo paveikti, kaip jūsų partneris elgiasi prie jūsų išvaizdą. Tai daugiau nei tikėtina, kad jus abu nebuvo išleisti į pastangų į santykius, kad jums turėtų būti, ir kad yra, kodėl ji turi tam padidinti tiek dabar.

load...

3. Eikite kažkur kartu

Gauk vaikus išjungti savo senelius savaitgaliui, laiko nedirbote, tai kokia ji yra, jūs turite daryti, kad jūsų pora gali išeiti už savaitgalį ir praleisti šiek tiek kokybės laiką kartu. Tai suteiks atitrūkti nuo visų dalykų, kad atitraukti jus ir suteiks jums galimybę tikrai pasikalbėti. Savaitgalis atokiau taip pat yra piešimo liniją pagal praeities ir juda į priekį iš ten kelias.

4. Darbas ant jūsų bendravimo

Mes visi žinome, kaip svarbu bendravimas santykius, bet tikrai ėmėsi, kad rimtai? Bendravimas reiškia ne tik pasakyti labas rytas ir labanakt, tai reiškia, sėdi kartu ir kalbėti. Jums reikia rasti būdų, kaip išreikšti savo susirūpinimą tarpusavyje, taip pat savo svajones ir siekius. Kitaip tariant, jūs turite būti sąžiningi vieni su kitais, todėl, kad jūs galite tiek pradėti dirbti gerinant santykius.

5. Atminkite, kodėl jūs abu įsimylėjo į pirmąją vietą

Gaukite vestuvių albumą, arba kad senieji nuotraukos, kai pirmą kartą buvo praleidimas, ir priminti save, kodėl jums įsimylėjo tada, ir kodėl jūs vis dar kartu dabar. Grįžtant prie šių akimirkų ir prisiminti tai, ką turėjome praeityje rodys tiksliai, kodėl jums turėtų būti bando žadinti tuos jausmus šiandien.

6. Pradėti naują hobį galite pasidalinti

Jei Jūs jau auga be o, tada jūs tikriausiai buvo skirti daugiau laiko vienas nuo kito Jūsų individualius žaidimus ir pomėgius. Ieškoti kažko naujo, kad galite tiek domina ir galbūt imtis klases kai kartu. Mokymosi kažką naujo kartu suteiks jums kažką, kad jūs galite dalytis ir kuri padės atgaivinti tarp judviejų ryšį.

7. Pradėti pažintys vėl

Jūs tikriausiai skaityti šimtą kartų, kaip svarbu yra poros vykdyti Pažintys, bet jis tiesiog negali būti pabrėžta pakankamai. Atidėti savaitės dieną, ar net mėnesio dieną, tai yra vien tik jūsų naktį ir savo naktį. Gauti išdorotus, eiti kažkur gražus ir turėti gerą laiką kartu. Jei ne, visada bus kažkas, kad gauti į savo tiesiog mėgautis vienas kito kompanija ir smagiai būdu.

8. Ar gražumynai vienas kitam

Jūs niekada nėra per senas ar ilgai tiems mažai romantiškų gestų, kurį naudojote padaryti gerai dantis, todėl grįžti į ruošiasi mažai staigmenų tarpusavyje įpročio. Tai neturi nieko grandiozinio ar ekstravagantiška. Kažkas taip paprasta, kaip pastabą, sakydamas: „Ei, ar žinote, aš vis dar tave myliu“, gali būti viskas, ko reikia pradėti gauti ryšį atgal kelyje.

9. Švęskite viską stiliaus

Svarbu taip pat švęsti svarbias datas jūsų gyvenime. Neleiskite Gimtadieniai ir jubiliejai sužaidė su nieko daugiau nei paskubomis nupirko atvirukas ir simbolinę dovaną. Hit miestą ir padaryti kažką tikrai ypatingo. Šventės yra tai, ką atmintis yra padaryta ir ką daro santykius ypatingas.

load...

10. Nepasiduokite!

Jūsų santykiai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kad jūs turite, todėl nereikia pasiduoti jį tik todėl, kad jūs leiskite ko gauti šiek tiek nuspėjamas. Su šiek tiek pastangų tiek iš jūsų, ir bendravimo daug, tai nėra sunku atnaujinti santykius ir sugrąžinti kibirkštis.

load...