10 patarimų, kaip apsisaugoti nuo skausmo

Jei esate pasirengę izoliuoti save visiškai ir niekada sudaro ryšį su bet kuriuo kitu žmogumi, kurį gali patirti sielvartas tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu. Kad, nors tai mažai tikėtina, nes žmonės iš prigimties yra labai bendraujantis, ir ten yra tiek daug, kad galima įgyta santykius. Ar širdgėla tik tai, ką mes turime gyventi su, ar mes galime imtis veiksmų, kad būtų bent sumažinti skausmą? Laimei, yra žingsniai, kurių galite imtis, siekiant sustabdyti turintys, kad jūsų širdies neveikia per daug kartų, ir tuos heartbreaks, kad jūs darote patirtį mažiau skausminga. Čia yra dešimt patarimų, kaip apsaugoti savo širdį nuo sielvartas.

1. Negalima tikėtis, kad kiekvienas žmogus jūs patenkinti bus vienas jums tuoktis

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, mylėtis ir heartbreaks, kad dažnai ateina su juo šiek tiek lengviau padengti, yra išvengti skuba į naujus santykius ir išvengti aklai pasitikėti kiekvieną vaikinas jums susitikti. Pasakų romansai yra gražus tikėti, ir jūs galite turėti laimingą vaizdą savo ateitį galvoje, bet nereikia tikėtis, kad kiekvienas vyras jums susitikti bus vienas jums įsikurti su ir tuoktis. Gyvenimas yra niekada gana paprasta, nes ji yra filmų, todėl klausytis savo širdies, taip pat savo proto, ir jums nebus taip nusivylęs, jei kas neveikia iš.

2. Naudokite savo galvą, taip pat savo širdies

Sunku ne tegul jūsų širdis valdyti savo galvą, kai jūs įsimylėti, bet jums tikrai turėtų pabandyti ir rasti pusiausvyrą, jei galite. Pažintys ne tik apie didžiųjų naktų iš ir įdomus laiko. Jei esate rimtas apie vaikiną, tada jis apie savo ateitį taip pat. Išbandykite ir imtis šalta, analitinį pažvelgti į žmones, kuriuos data ir paklausti savęs, ar jis tikrai vyras noriu praleisti savo likusį gyvenimą su?

load...

3. Negalima atsiskaityti už mažiau, nei jūs nusipelno

Jūs negalite sėdėti ant šoninių linijų, tekinimo žemyn visiems, kad jūs patenkinti, bet jūs turite teisę būti šiek tiek smulkmeniškas! Negalima peršokti į rimtus santykius su vaikinai, kad jūs nežinote apie ir saugoti savo akis atviras jų gedimus. Turėtumėte būti padaryti tik įsipareigojimus vyrų esate visiškai crazy apie, todėl nereikia atsiskaityti už antra geriausia tiesiog, nes jūs nenorite būti jūsų pačių.

4. Neleiskite meilės aklas jus į tiesos

Neapdairumas yra nuostabus dalykas, bet tai nereiškia taisytis skaldytų širdis. Neignoruokite jis pasirašo, kad jis gali būti kvailioti. Tai taip paprasta, kad aklas save akivaizdžių ženklų, kad vaikinas yra Messing jus aplink. Jūs pasakykite sau, kad „jis gi ne“, „jis negalėjo“ ir „tai nevyksta“. Jei manote, kad jūsų vyras groja toli, tada paklauskite jo tiesos, nes jei jį ignoruoti, tai bus tik neišvengiama žlugimo dar skausminga, kai kalbama.

5. Neskubėkite į dalykų

Imtis ko pastovus, net jei manote, kad susitiko vienas. Jei jūs einate iš pirmojo bučinio, kad juda kartu su juo, per kelias dienas, jums gali būti labai nusivylęs. Iš tornadas romansai skamba nuostabiai, bet jie retai eiti atstumas. Jei jis tikrai yra vienas, tada jis nesiruošia Žinai atsižvelgiant dalykų lėtai per pirmąjį.

6. Kalbėti apie santykius

Kai jūs pradedate jausti, kad santykiai gali būti tikrai vyksta vietas, įsitikinkite, kad jis jaučiasi taip pat. Išbandykite ir išsiaiškinti, kas jo ateities planai yra, ir pasakykite jam, kaip jūs jaučiatės apie santykius. Jūs nenorite rasti sau sakydamas: „Bet aš maniau, kad jūs norėjo tuos pačius dalykus, kaip ir aš“.

7. Laikykite savo galimybėmis, ypač ankstesnių etapų santykiuose

Nors oszukiwanie ar flirtuoti su kitais vaikinai niekada gera idėja, nereikėtų atmesti visus kitus narius priešingos lyties iš savo gyvenimo, tiesiog, nes jūs esate meilėje su žmogumi. Tai skamba šiek tiek beširdis pasakyti, išlaikyti savo galimybėmis, bet jūs tikrai turėtų, ypač ankstesnių etapų santykius. Jūs neturite visiškai atstumti kitus žmones, nes ką tik susitiko mr right; tiesiog leiskite jiems žinoti, kad jūs esate nepasiekiamas, tuo momentu.

8. Nepamirškite savo draugų

Jūsų draugai bus ten jums per bet skirtingų santykių skaičiaus, taip ilgai, kaip jūs ne sąvartynas visus savo draugus momento, kai jūs įsimylėti. Tai sveika turėti draugų, nepriklausančius santykius vistiek, todėl palaikyti ryšį su jais ir eiti su jais kartais. Nedarykite vienas žmogus visą savo pasaulį, kad ir kiek tu jį myli.

9. Paklausykite, ką kiti žmonės sako

Galite šiol kas norite, bet ji vis dar išmintingą klausytis, ką kiti žmonės sako apie savo vyrą. Jei jūsų draugai ir šeima neatrodo patinka jūsų vaikinas, tai gali būti labai geri priežasčių. Kartais žmonės, kurie yra ne į santykius gali matyti kur kas daugiau, nei asmens, kuris yra meilė.

load...

10. Negalima pamiršti savo tikslų

Meilė yra didelis; tai nuostabus jausmas, bet tai neturėtų būti vienintelis dalykas jūsų gyvenime. Laikykite savo pomėgius, interesus ir sekite savo svajones, nes jūs esate daugiau nei tik kita pusė santykius. Jūsų gyvenimas yra jūsų pačių, ir taip ilgai, kaip jūs niekada pamiršti, kad jūs visada turite ką nors sutelkti dėmesį, jei pažinčių nėra gana dirbti, kaip jūs tikėjosi jis būtų.

Likti laimingi, mylėti ir būti mylimi!

load...