10 patarimų, kaip apsisaugoti nuo įsišaknijusių plaukų

Žinote frazę „tik moterys kenčia?“ Na, tai visiškai teisinga. Mes turime kovoti su negražus kūno plaukų, celiulito, po nėštumo riebalų, „tą mėnesį laiko“ ir daug daugiau. Būdamas moteris nėra lengva. Kai vyrai mato mus ieško visą gatavi už naktį su dažytais veidais, visi jie pernelyg lengvai manyti, kad tai, kaip mes visada atrodo. Tarsi mes tiesiog prabudau, kaip kad! Bet atsikratyti nerangus dėmių, kad mes žiūrime viską užtrunka daug sunkaus darbo.

Išaugę plaukai tik dar viena iš moters gyvenimo Banes. Niekas nenori šiuos dalykus, ir niekas niekada sakė, kad jie nori jie turėjo daugiau plaukų įaugimo. Tačiau, kaip ir visa kita, mes juos gauti. Tai tarsi gamta tiesiog mėgsta žaisti žaidimus su mumis! Geras dalykas, bent jau tai, kad išaugę plaukai gali būti pašalinti – jie netgi gali būti užkirstas kelias kada nors grįžti. Taigi, jei keletas išaugę plaukai daro manote, kad jums niekada nebus bikini paruoštas paplūdimio, leiskite pažvelgti 10 būdų, kaip užkirsti kelią ar pašalinti ’em išvaizdą.

Išaugę plaukai, mes ateina ya…

load...

Nedėvėkite prigludę drabužiai

Mūsų pirmasis patarimas, kaip atsikratyti plaukų įaugimo išvengti dėvėti ankštas aprangos detales.

Taip, daugelis iš mūsų mėgsta nešioti prigludę drabužiai. Griežtesnė geriau už kai kurie iš mūsų. Ji iškelia savo figūrą, išryškina savo kreives, ir leidžia jums jaustis pageidautina.

Bet jei pastebėsite, kad jūs gaunate plaukų įaugimo gana dažnai, tai gali būti stora drabužiai, kurie yra ne kaltės čia.

Stora džinsus ir marškiniai sukelti trintį, o tai savo ruožtu daro spaudimą savo subtilus plaukų folikulus. Kas atsitinka, yra ta, kad jie gauti visą gynybinę ir silpnas – ir jie pradeda susirangyti į odą. Ne kietas.

Naudokite Pincetai

Jei išgalvotas gauti visą DIY jūsų plaukų įaugimo, galite naudoti pincetą į prizą mažai nasties iš savo odos.

Įsitikinkite, kad jūsų pincetas yra sterilus, ir visada pašalinti plaukus prieš skutimosi ar depiliacijos. Tai gana lengva padaryti; tiesiog kišti guzas su savo adata. Tai išeis po maždaug minutę. Nebijokite, jei šiek tiek kraujo išeina, taip pat. Ir nepamirškite dezinfekuoti plotą.

Patarimas: neleiskite jūsų draugas daryti. Net jei jis sako, kad jis yra „DAB ranka su pincetu,“ tiesiog ignoruoti jį.

load...

Taikyti Aloe Vera

Aloe Vera yra stebuklinga. Jis gali būti naudojamas gydyti tiek daug odos ligų ir negalavimų, ir ji tikrai gali būti naudojama norint sėkmingai gydyti plaukų įaugimo.

Taikant arbatmedžio aliejumi mišinys ir Aloe Vera yra geriausias būdas eiti; ji sumažina patinimą prieš puola bet kokį infekcija, kurią sukelia viduje susuktos plaukais.

Nors pati alavijų nepašalina plaukus apskritai, ji daro tikrasis pašalinimo procesas, daug mažiau skausmingas.

Skutimosi At The End Of dušo

Kitas patarimas, kaip atsikratyti plaukų įaugimo yra skustis ne jūsų dušo pabaigoje.

Prisipažinsiu, kad; I used to būti vienas iš tų, kurie nėrė į dušo ir pradėjo skutimosi nedelsiant. Tai buvo mano rutina ir aš padariau tai už metus.

Ir tada aš sužinojau, kad tai buvo iš tikrųjų sukelia mano plaukų įaugimo!

Skutimosi yra įtemptas procesas odą. Jis gali lengvai pažeisti plaukų folikulus, kurie dėl to skatina plaukų įaugimo. Siekiant sumažinti reiškinių riziką, patartina, kad jums skustis ne jūsų dušo pabaigoje.

Ką jūs iš esmės daro yra drėkinti savo plaukų folikulus, kad jie suminkštės. Kai jie minkšti, jie neturi vilkikas ir patraukite kiek. Taigi, jie neturi susirangyti.

Pleiskanomis Dažnai

Vienas iš geriausių patarimų, kaip atsikratyti plaukų įaugimo yra pleiskanomis prieš skutimosi ar depiliacijos. Tai yra todėl, kad kai jūsų sluoksnis negyvos odos yra tikrai stora, ji tampa sunkiau plaukų pralaužti ir šaudyti tiesiai, kaip pienės. Vietoj to, ji darosi sunku pralaužti tą storu sluoksniu negyvos odos, o tai neišvengiamai droops atgal ir auga į vidų.

Taigi, prieš bet kokį plaukų šalinimo tipą – pleiskanomis pirmas.

Naudokite Actas

Kitas patarimas, kaip atsikratyti plaukų įaugimo yra naudoti actą.

Mano močiutė gydyti viską su actu, iš vapsvų stygos egzema.

Ji tikriausiai jį naudoti diabetui gydyti, jei ji vis dar buvo gyvas. Telaimina ją.

Tačiau actas yra fantastiška, kai jis ateina į parengiant plaukų įaugimo. Sugerti šiltą acto į rankšluostį prieš taikant jį paveiktoje zonoje maždaug 10 minučių. Ar tai kelis kartus per dieną, kol galiausiai pamatysite plaukus darbo savo išeitį.

Gydyti plaukus tarsi spuogas

Kai buvo paauglys, tikriausiai turėjo savo sąžiningai dalytis zits, kad staiga popped up ant veido ne blogiausiu įmanomu laiku. Galbūt Keltas buvo tik 2 dienas toli, kai savo blogiausias košmaras atsitiko: Zit nusprendė pasirodyti su įžūlus šypsena ant savo nosies galo. Jis žinojo, ką jis padarė!

Tavo mama tiksliai žinojo, kaip ją gydyti, tačiau; ji gavo savo arsenalą kovotojų iš ir taikomos benyzol peroksido 4 – 5 kartus per dieną, kol tas zit turėjo išnykti su savo uodegą tarp jos kojų. Taigi ilgai, zit!

Na, jūs galite gydyti išaugę plaukai lygiai tokiu pačiu būdu. Taikant salicilo rūgšties arba benyzol peroksidas kelis kartus per dieną galite juos pašalinti lengvai. Turėtumėte pleiskanomis per daug.

Palikti šiltoje Suspausti 

Kitas geras patarimas, kaip atsikratyti plaukų įaugimo yra taikyti šiltą kompresą.

Tai patarimas mano mama davė man, kai turėjau savo pirmąjį išaugę plaukai. Jei matote, kad išaugę plaukai iš tikrųjų įdėta teisę į savo odą (aš žinau, tiesa?), Jūs tikriausiai jaučiatės šiek tiek rimtai sudirginti dabar.

Bet yra puikus būdas nuraminti savo simptomus ir minkština šlykštus plaukai yra taikant šiltą kompresą per jį. Tiesiog tai padaryti per kelias minutes skirtingu metu per dieną, kol galiausiai jūs pastebėsite, kad Raudonkepuraitė guzas yra scurrying toli.

Naudokite Cukrus

Apie grožį ir patarimai, mes dažnai pasakoja savo skaitytojams sumažinti cukraus. Tačiau šį kartą, mes ketiname jus paskatinti naudoti cukraus naudingai.

Sumaišius cukraus puodelis su puse pirmojo spaudimo aliejaus puodelio galite piešti iš plaukų įaugimo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priimti šitą taurę, įmaišykite maždaug 8 – 10 lašų levandų eterinio aliejaus ir arbatmedžio aliejaus ir taikyti jį į savo išaugę plaukai. Švelniai įtrinkite jį keletą minučių prieš skalaujant ir pakartokite kelis kartus per savaitę.

Skutimosi tinkamai

Mūsų galutinis patarimas, kaip atsikratyti plaukų įaugimo yra skustis ‘comme il faut „. Svarbiausias priežastis jūsų plaukų įaugimo gali būti taip, kaip jums skustis. Kad tinkamai skusti, pabandykite minkštinimo kojas pirmas su geru skutimosi kremas ir visada skustis švelniai. Skutimosi palei savo oda, o ne agains ją. Atminkite, kad jūs ne kovoti plaukus!

Kaip atsikratyti plaukų įaugimo? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...