10 patarimų, kai ginčiate savo vaikinu

Deja, net ir geriausias santykių, ten visada bus keletas argumentų; tai yra tiesiog neišvengiama tai gyvenimo. Ką jūs galite kontroliuoti, nors, kaip jums kovoti ir kaip greitai jūs pareikšti argumentą į pabaigą. Kas yra svarbu ne laimėti, nors, būkime sąžiningi, kad gali būti gana patenkinti! Ne, kas svarbu yra gauti atgal į įdomus pusėje santykių, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip ginčytis su savo draugu ir laimėti, tikrąją kelią.

1. Laikykite savo atvėsti

Prarasti savo nuotaika nebus kada laimėti jums argumentą. Visa tai gali padaryti yra jūsų argumentas mažiau įtikinamas ir gali net padaryti jums pasakyti, ką vėliau apgailestauju. Taip pat labai tikėtina, kad jūsų vaikinas netenka savo nuotaika, taip pat ir tada, jūs negausite nieko išspręsti, todėl pabandykite ir išlaikyti ramybę ir gauti savo požiūrį visoje be šaukė.

2. Nebandykite jam skauda su savo žodžiais

Kai viskas pasidaro tikrai nekontroliuojama, ji gali būti lengvai tegul RIP su įžeidinėjimų ir pjovimo pastabas. Jei jūs leiskite tai įvyktų, pasitenkinimas bus tik labai trumpalaikis ir, kas sakė, kad argumentas gali būti prisimenamas dėl labai ilgą laiką aukščio.

load...

3. Ar naudojate ne tylus gydymas

Nėra pasaulyje argumentas bus išspręsta, jei kalbame ne viena kitai, todėl nemanau, kad tyli gydymas veiks. Tai bus tik pratęsti ginčo ir blogų jausmų tarp jums bus augti. Tai daug geriau gauti dalykus į atvirą ir pabandykite išvalyti orą.

4. Tegul kalba

Gali būti pagrįstas paaiškinimas, kokia ji yra jis padarė nuliūdinti jus, todėl jūs turite suteikti jam galimybę paaiškinti. Jei jūs padarote kova bus vienpusis, jis nustos bando rūšiuoti dalykus ir tiesiog mesti, tada nieko nebus sutvarkyti ne visi.

5. Duokite jam galimybę mąstyti

Leidžia „Tiesą sakant, moterys kartais gali peraugti situaciją į kovą gana greitai ir vaikinas vargu ar turi laiko sustoti kvėpavimas, jau nekalbant galvoti apie tai, ką jis galėjo padaryti neteisingas. Kartais tai geriausia gauti savo pintą nuomone skersai ir tada duoti jam laiko pagalvoti apie tai. Tokiu būdu jis bus arba pamatyti jo keliais klaidą ar sugalvoti paaiškinimo ar pasiteisinimas savo elgesį.

6. Negalima vilkite aukštyn praeitį

Kitas patarimas, kaip sustabdyti kovoja su savo vaikinu yra leisti praeities viešnagę, jei ji priklauso – praeityje. Jei jūs padarote šis argumentas geras pasiteisinimas auklėti visus vėl praeityje argumentus, jūs ketinate būti į jį kelias dienas! Laikykis taško, o ne vilkite aukštyn visų jo klaidų sąrašą naudoti kaip ginklai, arba tikroji problema bus prarasta bendro dantis už dantį Pyskówka.

7. Laikykis logika

Vyrai suprasti logiką ir jie ne per gerai emocijų, todėl prilimpa prie faktus ir padaryti jūsų argumentas logiška, ir jis turės tiek kovoti atgal su. Jei jūs prarasite savo nuotaika, o kartu su tuo, bet logika, kad buvo savo argumentu, jis bus greitai užšokti ant, kad ir jis bus paversti jį savo naudai.

8. Tegul žino, kaip nusiminęs esate

Kitas patarimas, kaip sustabdyti kovoja su savo vaikinu tai tegul žino, kaip jaučiatės. Jei jis tikrai jums pakenkti ar nusiminusi tada jūs pasakykite jam padaryti. Dauguma vaikinų nekenčia minties, kad jie tikrai skauda ką nors, ir jie bus labiau tikėtina, nori imtis, kad skauda toli. Susidūrę su tik pykčio, nors, jie bus tiesiog kovoti atgal.

9. Pasakykite jam, kad jūs nenorite ginčytis

Vyrai iš tikrųjų tiki, kad moterys kaip geras argumentas, todėl įsitikinkite, kad jis žino, kad tai yra rimta problema, kurią reikia aptarti, o ne tiesiog teigdamas už teigdamas labui. Pasakykite jam, kad jūs nenorite kovoti, jūs tiesiog norite, kad problema išspręsta, ir jis bandys sunkiau ją išspręsti su jumis.

load...

10. Nesistenkite ir gauti paskutinį žodį

Teigdamas, tikrai nėra įdomus; Taigi, kai kova buvo paleisti savo kursą, tiesiog leiskite jam eiti. Bando pelnyti papildomą keletą taškų gauti į paskutinį žodį bus tik kova užvirti ir vėl, jei kompromisas buvo pasiektas arba atsiprašymas padarė, tada nėra priėmimo blogi jausmai taškas trukti ilgiau nei jiems reikia į.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, share, kai ginčijasi su savo vaikinu?

load...