10 patarimų dėl tobulo savęs

Asmenukių tapo toks populiarus, kad jis dabar tik kasdienio gyvenimo dalimi. Įžymybės ir mūsų visų poilsio atrodo pagavęs dalintis nuotraukas sau, ant beveik kasdien klaidą. Ne visi portretus yra puikus, nors jie yra? Tiesą sakant, kai kurie yra tiesiog nepatogus! Jei tapti priklausomas Asmenukės čia dešimt patarimų, kaip imtis prefekto asmenukė, o ne baigti su nuotrauka, kuri yra bendra visiems netinkamų priežasčių.

1. Patikrinkite, kas už jus

Mes visi matėme Asmenukės, kurie atiduoti paslaptį, nes asmuo, niekada negalvojau, kad patikrinti, kas buvo fone. Geriausias fonas asmenukės yra vienas, kad yra gražus pažvelgti, bet ne taip užsiėmę, kad ji mikrorajonai nuo jūsų nuotrauką. Pagalvokite apie tai, kas yra už jus, prieš pradėdami vartoti asmenukės. Tai leis geriau paveikslėlyje ir ji galėtų išvengti labai daug sunkumų.

2. Paimkite telefono dangtelį

Net jei turite telefono dangtelį su fotoaparato objektyvo skylę, jums vis tiek reikia nuimkite dangtelį prieš nufotografuoti. Net skylę, jūsų telefono viršelio kraštai bus sugauti kamera ir tai leis vaizdas šiek tiek neaišku.

load...

3. Pamirškite anties veido

Čiulpti skruostų, lūpų susiraukusios iš, atrodo tikrai neveikia ir visi manimi nuobodu su juo vistiek, todėl griovys duckface ir atrodys, kad iškilo tam tikrą įdomus. Jei norite kontūras savo veidą, tai padaryti su makiažas. A įdegiu jutiklinis tinkamose vietose bus padaryti pavyko ir jis atrodys daug natūraliau.

4. Darbas ant kampų

Practice makes perfect su asmenukė, todėl patikrinkite visas kampus išsiaiškinti, kuris kampas suites jūsų veidas geriausią. Dauguma žmonių atrodo geriau, kai jų vadovas yra pakreiptas kampu į fotoaparato ir kad tai geras būdas įsitikinti, kad jūsų geriausias savybes yra labiausiai matoma paveikslėlyje. Jei jūsų nosis šiek tiek slants į kairę, pavyzdžiui, tada nusifotografuoti prie jūsų veido kairėje pusėje bus subalansuoti, kad iš.

4. Naudokite kremas remiantis makiažas

Jeigu vartojate asmenukės, jūs paprastai turi savo veidą arčiau fotoaparato objektyvą, o tai reiškia, kad jis ketina pasiimti net mažiausias netobulumo jūsų makiažas. Dėl šios priežasties, grietinėlė remiantis makiažas bus geriausias tipo naudoti, nes milteliai gali įsikurti savo odos ir bet kuriuo linijų raukšles, o kremas makiažas mišiniai geriau ir jis atrodys daug minkštesnė arti.

5. Gauk šviesos teisę

Kaip ir su bet nuotrauka, šviesa yra viskas su asmenukė. Norėdami gauti geriausius rezultatus, turi šviesos šaltinį į priešais jus ir šviečia ant savo veido. Per daug atspalvis ir jums atrodys žemyn ir pavargęs, per daug šviesos ir jis bus plauti jums. Nenaudokite blykstės, nes tai sukels raudonų akių efektą ir gaminti labai unflattering nuotrauką.

6. Panaudojimas filtrą

Rasti filtrą, kuris geriausiai tinka jums ir tada naudokite jį. Kiekvienas naudoja filtrus, todėl nėra jokios priežasties, kodėl jums neturėtų. Įvairūs filtrai tiktų įvairių Complexion. Nešvilio atrodo, kad gerai dirba su gymio, o Valensija geriau žmonėms su tamsesnėmis blakstienų.

7. Negalima tikėtis, kad gauti jį į vieną kadrą

Kai vartojate asmenukės kažką panašaus profilio puslapyje, imtis daug nuotraukų ir tada jūs galite pasirinkti geriausią skelbti internete. Net žmonės, kurie skelbia, kas atrodo tikrai priežastinis šūvis iš jų bus tikriausiai įdėti daug pastangų į tą kamuolį ir ėmėsi daug skirtingų tie, kol jie nusprendė, kuris iš jų įdėti internete.

8. Laikykite jį stabiliai

Kelia, galvoju apie šviesą, ir išlaikyti savo ranką vis dar yra daug paklausti, bet jūs ketinate reikia tobulinti įgūdžius, jei esate imtis patogių Asmenukės. Tiesiog, prieš pradėdami vartoti nuotrauką, giliai įkvėpk, atsipalaiduoti ir tada przystawkę. Tegul jūsų rankos poilsio tarp kadrų, taip pat, ar ji bus pavargsta ir tada gausite wobbles.

load...

9. Toss plaukus, prieš pradėdami vartoti asmenukės

Kamera yra linkęs padaryti plaukai atrodo plokščias, todėl pridėti apimties tiek į plaukus prakeiktas plaukus per veidą ir tada prakeiktas jis vėl, tik prieš fotografuoti. Jei galite, tai geriausia, jei jūs suteikiate jūsų plaukai šiek tiek daugiau apimties, nei įprasta, kai išgėrėte asmenukės, tiek ant viršaus ir šonų.

10. Smagiai!

Paimkite savo laiko su savo Asmenukės, turėti tam tikrą įdomus ir pabandyti būti kūrybingi su savo kelia ir savo vietose. Pabandykite daug skirtingų pozų, nes jis atrodo toks akivaizdus, ​​kai jūs žiūrėti žemyn kažkieno grafikas ir pamatyti tą patį stilių asmenukė vėl ir vėl.

Kokie jūsų geriausi save mėgstantys fotografuoti patarimai?

load...