10 paslapčių, kaip iš karto tapti laimingesni

Mes visi norime būti laimingesni, bet mes ne visi daro teisingus dalykus, kurie padės mums tapti laimingesni.

Nors laimė tikrai negali būti perkamos, tai galima pasiekti, jei daryti teisingus dalykus ir atlikti reikiamus pakeitimus savo gyvenime.

Ir geriausias dalykas yra tas, kad jis gali būti pasiektas iš karto.

load...

Ten turi būti sugauti, tiesa ?!

Nope! Nėra laimikis. Paimkime pažvelgti 10 paslapčių, kaip tapti laimingesni akimirksniu.

Miegoti ant savo pyktį

Kažkada, žmonės naudojo manyti, kad išreikšti savo pyktį buvo daug geriau nei leisti, kad jis troškinkite, kur ji būtų kaupiasi jumyse, kol pagaliau sprogus.

Tada ten buvo žmonės, kurie naudojami patikėti, kad tai buvo geriau tegul pyktį troškinkite, o ne išreikšti tai. Tokiu būdu, jums nebuvo nusiminusi žmonės, žalos santykiai, arba padaryti sau atrodyti Psycho.

Tačiau šiandien, mokslininkai padarė išvadą, kad, iš tikrųjų, tai geriau miegoti ant mūsų pyktį. Tokiu būdu, mes pabusti ryte jausmas pailsėję ir papildytos be pykčio akyse žiupsnelis. Pabandyk tai.

Padirbinėti

Kitas patarimas, kaip tapti laimingesni yra netikras jis.

Jūs galite ne manau, kad tai iš tikrųjų veikia, bet ji veikia skanėstą. Jei manote, kad mažai, reikia sąmoningai veikti laimingi. Rasite, kad gana greitai, jūs iš tikrųjų pradėti jaustis laimingesni.

load...

Jei esate piktas nors, ką nors gražaus šiam asmeniui. Prieš jį žinote, visi jūsų pyktis dingo!

Ši strategija yra labai veiksmingos, ir gali padaryti jums jaustis laimingesni akimirksniu. Aš laimingesnis tik raštu apie tai!

Negalima ieškoti Quick Fix

Kai mes jaučiatės mažas, jis gali būti labai paprasta pabandyti gražintis save su keliais brangių skanėstų.

Pavadinkite tai komfortas prekybos arba skambinkite ją ką jūs, bet antraštę, ant eBay keletą daiktų, nes mes jaučiatės mėlyna tikrųjų nėra teisingas atsakymas. Galite patirti endorfinų antplūdžio ir serotonino, kai jūs pradėti naršyti per visus batus, kad galima nusipirkti, bet splurging pinigų yra tik ketina padaryti jums jaustis kalti ir atlaidi, kai atlikote pirkimą.

Vietoj to, skirkite laiko iš apsvarstyti, ar purslų pinigų tikrai nereikia turėti naują kailis iš tikrųjų vyksta tikrai padaryti jums jaustis geriau.

Pradėkite dieną Teigiamai

Vienas iš pagrindinių priežasčių, daugelis iš mūsų dreifas per vieną dieną nelaimingai, nes mes pradedame dieną blogai. Tai gerai žinomas faktas, kad nuo tos dienos, neigiamai veikia jūsų likusią dienos dalį; tai labai sunku atsigauti nuo blogo ryte.

Priešingai, pradedant dieną teigiamai bus užtikrinti, kad jūsų dienos poilsio yra laimingi. Valio! Turėtumėte pasilepinkite sveikų pusryčių, kai jaučiasi geros muzikos, ir visus ištisus teigiamą ritmais. Žiūrėti savęs tobulinimą video per YouTube ir turėti rytinį pasivaikščiojimą. Embrace gyvenimą, kai jums pabusti.

Duoti

Kitas patarimas, kaip tapti laimingesni yra pradėti duoti.

Gal tai todėl, kad jūs buvo nubaustas tiek savo draugams neseniai be getting nieko mainais, kad jūs jaučiatės mėlyna. Bet kaip apie tai kažką nuskriaustųjų?

Jei ką nors duoti į benamius ar pažeidžiamos, jūs tikrai nebus kibti, nes jie nebuvo vadinami jus dvi savaites dabar. Vietoj to, jūs jausitės giliai įsišaknijusias laimės, kad Jūs padėjote nors, kas tikrai vertina ją.

Mėgaukitės savo įmonę

Kita priežastis nelaimingumo gali būti vienatvė, arba tiesiog ne jausmas patogu, kas mes esame.

Atėjo laikas pradėti visapusišką jus ir mylintis save. Būti savo Cheerleader ir geriausias draugas, nes jūs visada galite remtis savimi, kai kiti let you down.

Nori eiti kiną, bet visi jūsų draugai yra užimtas? Eiti patys! Neleiskite kitiems sustabdyti jus!

Nori eiti restoranas, bet ne išgalvotas valgyti patys pavalgyti? Daryk! Niekam nerūpi! Jūs netgi galite imtis notepad kartu su jumis ir atrodo, lyg esate profesionalus maisto kritikas!

Juokas

Kitas Pasakų patarimas, kaip tapti laimingesni yra juoktis. Juokas spaudai serotonino mūsų smegenyse, vadinamasis laimingas hormonas, kuris daro mus, gerai, laimingas!

Norėdami gauti savo fix serotonino ir pajusite iš karto laimingesni, sugauti juokingą filmą. Eiti pamatyti Stand-up koncertą, žiūrėti kai juokingas virusinės vaizdo įrašus „YouTube“ ar prisiminti tą laiką jūs ir jūsų draugai dainavo Tina Turner ant karaoke po stiklines šampano pora.

Juokas iš tiesų yra geriausias vaistas, ir tai taip pat visiškai nemokamai. Taigi eiti ir juoktis!

Embrace Jūsų trūkumai

Mes visi klystame. Net sėkmingiausi pasaulio verslininkai padarė klaidų kažkur palei liniją.

Bet klaidų ir trūkumų nereikia būti pasaulio pabaiga, o jie yra ne atspindys jūsų asmeninės nekompetencijos.

Tiesą sakant, vienintelis dalykas, tai yra atspindys jūsų asmeninės nekompetencijos nuolat daro tą pačią klaidą vėl ir vėl. Klaida yra vertinga pamoka, kuri padės jums augti ir tobulėti. Jei mokytis iš savo nesėkmių, jūs grįžti stipresnis kiekvieną kartą – ir jausis tiek daug laimingesni už jį.

Optimistiškai visą laiką

Jei kreiptis dėl naujo darbo, o mąstymo: „Tai yra beprasmiška; Aš niekada, kad jį gauti! „- tai negatyvumo skirs per į Jūsų prašymą, jį silpnina ir sandarinimo savo likimą.

Taigi dar vienas puikus patarimas, kaip tapti laimingesni ir labiau sėkminga yra optimistiškai visą laiką.

Kreiptis dėl darbo su „Aš galiu tai padaryti !!“ požiūrio. Eiti į sporto žaidimas manyti, kad jūsų komanda laimės. Eiti į pasimatymą tikisi geriausias, o ne blogiau.

Taip, jums bus nuleistos kartkartėmis, bet jūsų šansai laimėti padidės, jei esate daugiau optimistiškai.

Stand Up Talis

Dabar čia yra būdas pasiekti akimirksniu laimę. Vietoj vaikščioti aplink su savo galva nusilenkė ir laikysena smuko, atėjo laikas ištiesinti ir vaikščioti aukščio.

Tai toks mažas, paprastas reguliavimas, tačiau ji gali pagerinti jūsų nuotaiką dešimteriopai. Jūs jausitės labiau pasitikintys, jūsų savigarba bus skatinamos, ir laimė ateis akimirksniu. Kaip jums atrodo, gali paveikti kaip jaučiatės; Jei atlikti sau geriau, jūs pradėsite jaustis mažiau niūrus ir taip, lyg jūs tiesiog norite paslėpti nuo pasaulio. Parodyti pasauliui, kas esate!

Kaip tapti laimingesni? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...