10 paslapčių iš labai pasitikinčių žmonių apie tai, kaip pagerinti savo savigarbą

Ei, jūs. Taip tu. Noriu žinoti paslaptį?

Kaip apie dešimt paslapčių?

Kaip apie dešimt paslapčių iš labai pasitikintys žmonės, kaip pagerinti savo savigarbą?

load...

Jūs nesate tikri?

Jūs nesate tikri, kad kas nors norėtų duoti jums keletą patarimų?

Aww Gee. Garsai mums kaip jūs mažai nors savigarbos!

Su savigarbos problema yra ta, kad tai neįtikėtinai žalingas. Tai gali padaryti mums netenka darbo, draugystę, santykius, ir taip toliau ir taip toliau. Trumpai tariant, žema savivertė gali perimti mūsų gyvenime, todėl mums ne padaryti gerą mūsų potencialą.

Jei jūs ieškote tapti stipresnis, labiau pasitikintys žmogus šiandien, tegul į šiuos 10 paslapčių, kaip pagerinti savigarbą, kad jums reikia žinoti viską apie išvaizdą. Ir taip, jie Jums!

1. Negalima teisintis

„Aš turiu kitą darbą už Jus šiandien. Kažkas jūs niekada padaryti prieš jūsų gyvenime. Manote, kad galite tai padaryti? „

„Hm, gerai, aš ganėtinai užimtas. Aš turiu eiti į, UM, ligoninėje. Taip, tai tiesa, į ligoninę. Taip. Aš blogai ar kažkas. Atsiprašome! „

load...

Pažįstamų?

Pasitikintis žmonių, nors, nereikia teisintis. Jie pakils į iššūkius ir prisiimti atsakomybę už savo klaidas. Jei jie vėluoja į darbą, jie nesudaro istoriją apie tai, kaip jie gavo „smogė žaibas.“ Jie pripažinti savo klaidas.

2. Mokytis iš klaidų

Jei turite mažą savigarbą, dar viena klaida arba gedimas gali būti pakankamai, kad sukelti jums užrakinti save į savo kambarį amžinai.

Jūs žinote, kad nesėkmė yra tikrai, tikrai blogas dalykas ir yra silpnumo ženklas. Jūs žinote, kad tik žmonės, kaip jums nepavyks.

Tačiau, iš tikrųjų, tai visi klysta! Rimtai! Nesėkmė yra iš tikrųjų galimybė augti ir mokytis. Jei jūs padarote klaidą, jūs turėtumėte pamatyti jį kaip galimybę pagerinti. Taigi, mūsų kitas patarimas, kaip pagerinti savo savigarbą yra suprasti, kad kliūtis yra iššūkiai, bet jie padeda mums mokytis ir geriau. Visi gyvenime laimėtojai nesugebėjo tam tikru momentu, bet jie naudojami nesėkmes kaip tramplinų pagerinti savo įgūdžių rinkinį.

3. Niekada palyginkite

Kitas svarbus patarimas, kaip pagerinti savo savigarbą yra niekada lyginti save su kitais.

Mes žinome, kaip ji yra. Jūs sėdėjo ant pačiame miesto jausmas gana gerai apie save suoliuko. Jūsų plaukai atrodo gražiai šiandien, ir naujų batų tilptų tikrai gerai. Jūs streikuoti kelti.

Bet tada mergaitė ateina ir sėdi šalia žemyn jums. Jūs esate baimėje, nes manote, kad ji geriau ieškote už tave. Jos plaukai yra sveikiau nei plaukus, o jos dizainerio batus nustelbti tavo. Velnias kad parauj! Dabar jums jaustis maža, juokinga, ir jūs tiesiog norite užrakinti save į kambarį. Kodėl ji turi ateiti ir sėdėti šalia tavęs ?!

Pasitikintis žmonės neturi tai padaryti. Jie ne lyginti save su kitais. Jie sutelkti dėmesį į save tik ir suvokti, kad kiekvienas yra skirtingas, ir kad kiekvieno skonį yra subjektyvus.

4. Atsistokite tiesiai

Kaip jūs stovite gali turėti įtakos jūsų pasitikėjimą. Jei viesulu minios, galva nuleista ir jūsų nugaros sulenktas per, jums nebus jaustis įsitikinę ne visi. Be to, jūs suteikiant iš įspūdį, kad jūs slepiasi toli, nes esate išsigandęs būti pastebėtas.

Jei jūs gaunate savo laikysena teisę, jausitės labiau pasitikintys akimirksniu. Atsistokite tiesiai, vaikščioti lėtai, ir streikuoti superwoman kelti. Tai tavo miestas – priimti jį!

5. Įjunkite Koncentruoti

Žmonės su žema savigarba linkę būti pasivijo patys. Jie galvoja apie savo dėmių, jų asmenybės, jų gedimai ir jų klaidų. Taip pat eikvoti laiko krūvą, tai tik daro jūsų situacija daug blogesnė.

Perjungimo Jūsų dėmesį į hobis yra puikus būdas pamiršti viską apie savo savigarbą klausimais.

6. Paruoškite

Kitas geras patarimas, kaip pagerinti savo savigarbą yra parengti įvairių situacijų iš anksto.

Kada nors nuėjo į pokalbį dėl darbo ir buvo nervų krepšys? Darbo interviu yra baisu, todėl nėra būdama nervų gėda.

Jūs galite padaryti jūsų situacija daug lengviau, nors, jei jūs darote tai, ką pasitikintys žmonės ir pasiruošti.

Prieš išvykdami į pokalbį, praktika su draugu. Skaityti keletą straipsnių apie procesą. Gauk klijuojami ant ką reikia pasakyti. Trumpai tariant, sukurti savo žinių sukurti jūsų pasitikėjimą.

Tas pats su nieko. Jei norite pradėti praleidimas, skaityti knygą apie tai, kaip tai padaryti su pasitikėjimu.

7. Suprantu Kaip Didžiosios ir talentingų You Are

Keista, žmonės, kurie šiandien turi žemą savigarbą turėjo gana daug jo, kai jie buvo jaunesni. Kai jie buvo jaunesni, tai gali būti, kad jie buvo gerai matematikos mokykloje, o gal jie buvo Netbolas komanda. Galbūt jie net grojo mokyklos orkestre.

Šiandien, nors visa tai nuėjo. Kaip tokia, ji yra lengva kibti, kai jūs manote apie praeities šlovę ir talentų jums kažkada. Atėjo laikas pradėti sutelkiant dėmesį į dabartį, o talentų turite šiandien – taip pat, kad talentų jūs vis dar galite sukurti.

8. „Stop būstą nusivylimų ir nusivylimus

Kitas patarimas, kaip pagerinti savo savigarbą yra sustabdyti būstą negatyvumo, nusivylimai ir nusivylimų. Jausmas mėlyna, nes jūs neturite tiek daug pinigų, kaip jūs norėjote dabar? Galbūt jūs dar neturite savo svajonių automobilį ar svajonių namą?

Nerealūs lūkesčiai gali sukelti žemos savigarbos. Daugelis iš mūsų mieliau būti skolos nemokamai į kartą mes 30, o mes norime tiesiog patinka turėti savo namus. Bet gyvenimas tik ne visada patinka. Dauguma žmonių, iš tiesų, ar turi pinigų klausimais, kurie į savo trisdešimt – tai tik taip, kaip yra.

Atėjo laikas perkelti savo dėmesį nuo savo nusivylimų ir nusivylimų, kad teigiamą požiūrį ir tvirto tikėjimo, kad jūs galite pasiekti savo tikslus ir svajones. Būkite tvirti, žinote, kad galite tai padaryti, ir eiti į jį. Jūsų savigarba bus ačiū.

9. Eiti į jį

Pasitikintis žmonės niekada įdėti ko ne. Jei potencialiai sprogi siųsti poreikius siuntimas, jie eiti tiesiai į priekį ir jį išsiųsti. Jei draugas laukia atgalinis, jie eiti tiesiai į priekį ir vadina juos. Jei namas reikia valyti… Jūs gaunate paveikslėlį.

Mūsų Kitas patarimas, kaip pagerinti savo savigarbą yra sustabdyti išleisti ko ne. Jei jau siekia valgyti sveiką maistą, šią savaitę, dabar yra laikas jį valgyti! Nemanau, kad apie tokius dalykus – tiesiog padaryti juos.

10. Uzpost!

Pasivaikščiojimas mieste neelegantiškas, Ill-drabuĪiu yra puikus būdas jaustis neįtikėtinai prastos nuotaikos. Atėjo laikas pradėti padažu, net jei jūs tik išeidami pirkti bakalėja. Jūs jausitės daug daugiau išvaizdi, sėkmingai ir užtikrintai.

Kaip pagerinti savigarbą? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

Likti laimingi ir tikėti savimi!

load...