10 paslapčių ilgalaikiams santykiams

Yra daug parašyta apie tai, kaip turėti laimingą santykius ir kaip padaryti santykius darbą, bet kas tikrai daro santykiai trukti visą gyvenimą? Ar šie žmonės, kurie lieka kartu iki jų miršta dienų turėti tokį geriausią santykį? Arba jie turi dirbti tai, kaip ir mums visiems? Net patys geriausi santykiai turi savo pakilimus ir nuopuolius, bet kažkaip, kai kurie žmonės atrodo geriau atlaikyti audras, nei kiti. Leiskite turėti bent dešimt dalykų žmonės, kurie lieka kartu žinome, kad, ko gero, yra paslaptis ilgalaikius santykius išvaizdą.

1. Jie turi bendrą įsipareigojimą

Pirmas dalykas, kuris nustato, išskyrus ilgalaikį santykį nuo visų kitų yra bendras įsipareigojimas viena kitai, kad du žmonės turi. Nėra IFS, Buts arba Abejotini, abi šalys yra 100% įsipareigojusi tarpusavyje ir į santykius. Jie taikstytis su vienas kito mažai Photoshop ir nelyginis charakterio bruožai, nes jų santykiai yra labai svarbi jiems.

2. Jie išmokti kompromiso

Poros, kurie apsistoja kartu ilgą laiką, taip pat žinau, kad tai yra svarbu, kad būtų galima eiti į kompromisą dėl problemų. Jie supranta, kad negali būti laimėtojai ir pralaimėtojai, ten tiesiog reikia būti išspręsti argumentus ir skirtumus. Tai nereiškia, kad jie mesti savo individualumą, tai tiesiog reiškia, kad yra pasirengę duoti daug, nes jie imtis.

load...

3. Jie apjungti laikais nelaimės

Jei jūs gyvenate su kitu asmeniu pakankamai ilgai, jūs privalo susidurti kai kurių gyvenimo išbandymus ir vargus. Porų ilgalaikius santykius sužinoti, kad jie gali pasitikėti vienas ant kito paramos ir jie žino, kad jie yra stipresni, jei jie susiduria dalykus kartu. Pasitinkant gyvenimo iššūkius kartu padeda stiprinti ryšį ir padaryti santykiai dar stipresnis.

4. Jie leidžia viena kitos poreikius

Nėra dviejų žmonių gali kada nors identiškas norus ir poreikius ir laimingas poros priimti savo skirtumus. Yra gerai gali būti atvejų, kai vienas asmuo bus įdėti savo partnerio poreikius pirmas, bet nebus, nes jie turi, tai bus, nes jie nori. Jie taip pat sutinka, kad, kad tiek turi savo mėgstami ir nemėgstami ir jie kambarys už tuos santykius reikia apgyvendinti.

5. Jie kalba

Jūs tikrai negali turėti sėkmingą santykius, jei jūs negalite bendrauti tinkamai. Žmonės, kurie likti kartu visą gyvenimą, yra tie, kurie kalba viską per kartu. Tai gražus sąvoka galvoti, kad žmonės gali būti taip arti, kad jie turi tam tikrą telepatija tarp jų, bet, tiesa yra, jie tiesiog kalbėtis tarpusavyje daug formą. Jie viską aptarti, iš to, ką turi vakarienei, kur gyventi, ir ten niekada jokių paslapčių tarp jų dviejų.

6. Jie dėmesingi vienas į kitą

Poros, kurie tikrai rūpinasi vienas kitu, taip pat geras ir dėmesingas prie kito. Jie pasirūpins tarpusavyje, kai vienas iš jų serga, jie visada apsvarstyti kitas asmuo, kai jie padaryti bet kokius sprendimus, ir jie būtų nieko, kad gali pakenkti savo partnerį niekada daryti. Jie iš esmės atkreipti dėmesį tarpusavyje ir visada po ranka padėti vieni kitiems.

7. Jie nekovoja virš smulkių klausimų

Nerasite poros, kurie liko kartu ilgą laiką kovoja dėl to, kas nebuvo išskalaukite vonia tinkamai, arba Kas paliko apvainikuoti dantų pastą, nes jie vertina santykius daugiau, nei jie nerimauti tokių nedidelių dalykų. Jie žino, kad rietenos per smulkių problemų yra pavojingas įprotis patekti į. Jie turi savo argumentus, kaip ir visi kiti, bet jei jie teigia, tai bus per kažką svarbaus.

8. Jie vertina pasitikėjimą ir sąžiningumą

Pasitikėjimas yra dar vienas labai svarbus ingredientas sėkmingų santykių ir žmonių, kurie apsistoja kartu ilgalaikius santykius niekada nieko pasinaudoti šia pasitikėjimo padaryti. Jie supranta, kad tai yra dvipusis dalykas ir kad tai yra labai svarbu ne pertrauka pasitikėjimą. Galų gale, kaip gali jums įsipareigoja praleisti visą gyvenimą su žmogumi, kuris jums nereikia pasitikėti?

9. Jie turi ryšį

Atsižvelgdama ryšį apima daug dalykų. Tai reiškia, kad poros rūpintis vienas kito, jie yra meilus link vienas kito, ir jie turi glaudžius draugystės. Jie taip pat pasidalinti intymumo, kuri yra skirta tik dvi iš jų, ir tai yra dar vienas pasitikėjimo sritis, kuri niekada nebus pažeistas.

load...

10. Jie myli vienas kitą

Virš visa kita, porų, kurios trunka ilgai myli vienas kitą ir kiekvienas kitas taškas šį postą gali būti sumuojamas toje pozicijoje. Jei tikrai myli žmogų, tai būtų ne melas, apgauti arba apgauti juos, ir jūs norite, kad jiems savo prioritetu gyvenime. Jų meilė yra besąlygiška ir nereiklus. Jie tiesiog patinka būti kartu ir jie neturės jai kokiu nors kitu būdu.

load...