10 paskutinės minutės Kalėdų dovanų idėjos draugams

Kalėdos pirkinių yra awesome. Tai visų švenčių atmosferą dalis ir Kalėdų nebūtų tas pats be šurmulio Mall, ir eiles, kad ruožas tūkstančius mylių, o Nat King Cole blares iš didžiulių garsiakalbių.

Bet ką daryti, kai jūs tiesiog neturėjo laiko eiti Kalėdų pirkiniams šiais metais?

Dar blogiau, jūs net turėjo laiko parašyti keletą dovanų sąrašą! Oh no!

load...

Su Big diena artėja, tai būčiau nuostabus, jei galėtumėte pasikliauti Kalėdų Senelis pristatyti keletą awesome dovanas savo draugams. Bet tegul face it, jis negauna bet jaunesnis ir jūs tikrai negali remtis jam nebėra.

(Jis niekada išgelbėjai mano mažą juodą Michael Kors rankinė pernai!)

Taigi, jei laikas bėga, ir jūs vis dar nusipirkau visus savo draugus dovana, čia yra 10 paskutinės minutės Kalėdų dovanų idėjos jūsų draugais.

Rankų darbo Kalėdų kortelė

Jei esate kūrybingas žmogus, kuris yra gerai padaryti dalykus, kodėl gi ne gauti šiek tiek gudrus šiemet ir padaryti jūsų draugai Kalėdų kortelę?

Rankų darbo Kalėdų kortelė yra tiek kortelės ir dovanų. Tai ypatinga, nes jūs padarėte tai, ir jūs galite pritaikyti jį taip, kad jis susijęs su jais.

Pavyzdžiui, jei jiems patinka pingvinai, yra keletą mielas pingvinai ant kortelės.

Naudokite savo vaizduotę, ir nepamirškite parašyti nuostabus pranešimą viduje kortelę!

load...

Maišytuvo

Jei yra vienas virtuvės prietaisas vis daugiau žmonių nori jie turėjo, tai blenderis.

Jei laikas bėga, ir jūs turite draugą, kuris nori padaryti savo kokteilius, sriubas užsisakyti maišiklis internete prieš skinti jį iš parduotuvės.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponą yra puikus paskutinės minutės dovana. Iš tiesų, tai esmingiausias paskutinės minutės dovana, kad daugelis iš mūsų remtis.

Dovanų kuponą nėra nuobodus dabartiniai žmonės galvoja ji yra. Gerai, tikrai, jūs negalite wrap it up dideliame lange turi savo draugui drebulys ant Kūčių ir laikydami jį arčiau savo ausį, kaip jie bando atspėti, kas tai yra.

Bet dovana kvitas yra idealus, nes jūsų draugai turi laisvų pinigų, kad pirkti ką nori per tam tikrą kainą.

Ir žinote, ką reiškia – jie išeidami į bokso diena pasinaudoti pardavimais.

Kolekciją arbata

Jei jūs turite draugą, kuris absoliučiai myli arbata, kodėl gi ne gydyti juos iš arbatų kolekciją iš viso pasaulio?

Manau, kad tai yra puikus paskutinės minutės dovana gauti ir pažįstamiems, kurie mėgsta arbatą, bet kas gal reikia gauti šiek tiek daugiau eksperimentinis.

Dažnai įtraukti į šių arbatų rinkinių yra jazminų arbata, žalioji arbata, imbiero arbata, vaisių arbata, cinamono arbata, ramunėlių arbata, ir daug daugiau.

Atidarykite savo draugus akis į nuostabų pasaulį arbata.

(Ir nepamirškite pop iki sau puodelį!)

Kalėdų Jumper

Ak, klasikinis Kalėdų megztinis!

Kai buvau vaikas, vienintelis asmuo, aš žinojo, kas vilkėjo Kalėdų megztinis buvo mano tėtis, – ir žmonės tiesiog atmetė jį kaip kitą jo nelyginis Photoshop!

Šiandien, nors visiems atrodo, kad bus gauti į švenčių dvasia puošia žinutę Xmas megztinis, ir, jei esate tikrai ir tikrai įstrigo paskutinės minutės Kalėdų dovana idėja, viskas, ką jums reikia padaryti, tai nueiti į artimiausią parduotuvę ir pasiimti sniego senį megztinis. Jūsų draugas bus meilė jį.

Prenumerata paslaugą

Ką jūsų draugas mėgsta? Kokia ji yra, jie myli, tai būtų žurnalai, „Amazon“, arba kava, pirkti jiems dvylika mėnesių prenumeratą yra paprastas, bet nuostabus paskutinės minutės Xmas pateikti, kad jie patiks.

Aš iš tikrųjų nusipirko mano draugas metinę prenumeratą prie kavos bendrovė pernai, ir ji sakė, kad tai geriausia dovana ji kada nors gavo. Tai nuostabus dovana, nes jis tiesiog nesibaigia suteikiant iki šių Kalėdos!

Žmonės internete

Ne turiu laiko ar energijos galvą į pašėlusio miesto ir kovoti per minios rasti kažką jūsų draugai gali patikti? Tada pop internetu!

Aš padaryti mano Kalėdų apsipirkti internete daug šių dienų. Jūs tikrai negali suklysti su parduotuvėse kaip „Amazon“ ir „eBay“ – yra tiesiog kažkas kiekvienam.

Naršymas internete taip pat gali būti laiko, bet bent jau jūs neturite palikti namus. Jūs galite naršyti patalpose su karštu šokoladu puodelį!

Be to, jūs taip pat gausite peržiūrėti rekomendacijas pagal jūsų paieškos taip, kad jūs niekada pakimba idėja. Galite palyginti kainas su kitų parduotuvių, taip pat.

Saldainių dėžutė 

Ar jūs tikrai suklysti su saldainių dėžutę? Jūs galite – nes visi yra skoniai yra labai skirtingi. Jei perkate draugą, kuris myli Pieninis šokoladas tamsaus šokolado dėžutę, jie tikriausiai bus galima pasakyti, kad jų Kalėdų dovana buvo labai vėlai brūkšnys rezultatas.

Tačiau, kaip ilgai, kaip jūs žinote, jūsų draugas ir kas jiems patinka, saldainių dėžutė daro puikus Kalėdų dovana, kad jie bus tikrai dėkingi.

Parduotuvė Vėlyvas

Jei nėra jokio būdo galite išeiti iš darbo, kad ką nors paskutinės minutės Kalėdų apsipirkti, ir jei perkant internetu idėja tikrai ne kreipiuosi į Jus, galite vietoj pasinaudoti vėlai naktį apsipirkti, kad dauguma miestų ir miestelių siūlome per Xmas laikotarpį.

Didieji parduotuvėse ypač lieka atviras iki vėlyvos per Kalėdas – kai taip vėlai, kaip 10 pm. Nors tai visiškai sucks dėl personalo, tai gera žinia jums, jei jūs arba negali išeiti iš darbo per dieną, tiesiog nori išvengti visų meldai, kad gniuždo ir manijos pirkėjai!

Butelis vyno

Skubėti išeiti iš parduotuvės, kol viskas pasidaro per daug užsiėmę? Kodėl gi ne pasiimti butelį vyno už savo draugų, kad eiti kartu su savo bakalėja?

Rafinuotas vynas yra puikus paskutinės minutės dovana. Jei jums sekasi, jie gali net sutaupyti stiklą.

Į sveikatą!

Kokie jūsų mėgstamiausi Kalėdų dovanų idėjos draugams?

load...