10 paprastų žmonių, kurie sėkmingai numesti svorį ir išlaikyti jį

Tai gerai žinomas faktas, kad daugelis žmonių, kurie praranda svorį, padėkite jį atgal dar kartą. Jei norite išeiti iš konstanta „dietos, svorio prieaugis, dieta“, ciklas, tada jūs galite padaryti, žiūrėdamas kai kuriuos iš šių įpročių, kad ploni žmonės. Žmonės, kurie numesti svorio, ir tada laikyti jį išjungti, ne apsėsti per savo svorio, nes jie nereikia. Šie dešimt paprastų įpročių tiesiog išlaikyti svorio išjungti jiems. Koks yra geriausias būdas numesti svorį ir išlaikyti svorio išjungti? Išsiaiškinkime…

1. Jie neturi Pranešimo dietos besaikis

Negalima švęsti pasiekti savo svorio tikslą su milžinišką kiaulininkystės-out! Per dietos, jūs įgijo įprotį valgyti sveikiau ir post mityba besaikis bus jums tik tiesiai atgal į blogų senų mitybos įpročių dar kartą.

2. Jie kontroliuoja jų dalis dydžiai

Jūs vis dar galite mėgautis savo maistą mažesnių porcijų, todėl nereikia apkrauti savo plokštelę kiekvieną valgį. Nepriklausomai nuo maisto tipo, gauti į tik tarnauja mažomis porcijomis įpročio, o tada tai, ką jūsų kūnas bus ateiti tikėtis.

load...

3. Jie likti aktyvus

Viena iš didžiausių priežasčių Nutukimas yra fizinio aktyvumo stoka. Tai ne tik treniruotės įprotis, kad jūs turite sukurti nors; nuolat ploni žmonės taip pat sportuoti, mėgautis lauko veikla ir apskritai likti fiziškai aktyvesni.

4. Jie neturi praleisti maitinimą

Plonos žmonių nereikia persivalgyti, tačiau nei jie praleisti maitinimą. Išlaikyti save kurstė ir jausmas pilna, valgo įprastą maistą, nustos jums gauti, kad Vilkų jausmas, kad bus sukelti persivalgymo tam tikru dienos tašką.

5. Jie virėjas namuose

Jei jums pasirengti savo maistą, tada jūs tiksliai žinoti, kas vyksta į maistą, ir jūs galite kontroliuoti porcijų dydžio. Tai ne pasakyti, kad ploni žmonės niekada patiko valgį iš ar neturite kartais greito maisto patiekalas pristatytas. Bet viskas yra atsitiktinis gydyti, o ne jų įprastą dietą.

6. Jie sveria save

Jūs galbūt girdėjote, kad jums nereikia sverti sau pasilikti plonas, bet tai tarsi sakydamas, kad jūs neturite pažvelgti į savo automobilio prietaisų skydelyje, norėdami pamatyti, kaip greitai jūs ketinate šiek tiek. Plonos žmonės neturi apsėsti per savo svorio, tačiau jie tai užmesti akį į jį.

7. Jie pasirinkti sveiką variantą

Plonos žmonės linkę ieškoti sveikos parinktį meniu, net galvoti apie tai. Jie bus ieškote mažai riebalų, aukštos pluošto galimybe ir kažką su šviežių ingredientų taip pat.

8. Jie rasti kitų būdų kovoti su stresu

Nesukite į šokolado ar ledų, kai jaučiatės mažas. Jei norite likti plonas, tada galvoti apie kitų būdų kovoti su stresu, kaip vyksta pasivaikščioti arba paskambinę draugui. Nustatyti trigerius, sukeliančius jums valgyti, reikia žinoti, iš jų ir padaryti sąmoningas pastangas išvengti valgyti, kai šie įvykiai pasitaiko.

9. Jie apsupti save su mąstančių žmonių

Dabar, mes nesiūlome Jums savavališkai iškelties visiems savo draugams, kurie linkę persivalgyti, o ne naudotis, tačiau ji gali būti sunkiau, jei jūs praleisti visą savo gyvenimą su jais. Pabandykite ir plėtoti draugų ratą su tuo pačiu sveiką perspektyvos kaip jus ir pasidalinti kai savo laiko su jais per daug.

load...

10. Jie nuolat galvoja plonas

Likti plonas, jums reikia galvoti plonas. Lieknas, tinkami žmonės šiame pasaulyje nebūtų sapnas super dydžio už mėsainiai sąnarių, jie nebūtų peršokti į kabiną, kai jie galėjo nueiti, o ir jie nebūtų pass up galimybę prisijungti prie tam tikro fizinio pobūdžio veikla su draugais. Tai tiesiog įprotis, o tai yra vienas įprotis, kad jie yra daugiau nei laimingi galėdami išsaugoti.

Koks yra geriausias būdas numesti svorį ir išlaikyti svorio išjungti?

load...