10 paprastų patarimų moterims apie tai, kaip jaustis patraukli ir pasitikintis

Būdamas patrauklias ir moteriškas prasideda nuo per jus, tai apie tai, kaip jaučiatės ir kaip tikri esate patys, daugiau nei ji yra apie tai, kaip jums atrodo iš išorės. Jei manote, kad patrauklus ir pageidautina, tada jums bus. Taigi, skaityti šiuos dešimt patarimų ir sužinoti, kaip galite jaustis labiau moteriška, graži ir patraukli:

1. Suknelė kaip norite jaustis

Mūsų pirmasis patarimas, kaip jaučiasi patraukli ir tikri yra pasirinkti drabužius, kad jums jaustis moteriškas ir patrauklus, bet dėvi drabužius, kad jums jaustis patogiai pat. Eksperimentuokite su savo garderobą ir dėvėti tai, ką leidžia jaustis patraukli ir pasitikintys, tačiau ne nepatogiai, viskas išauga iki bendro gražus vaizdas, kad jūs projektą.

2. Dėvėti geros kvepalai

Kitas puikus patarimas, kaip jaučiasi patraukli ir tikri yra dėvėti labai kvepalų. Kai kvapas geras, jaustis gerai ir puikus aromatas bus jums pastebėjau. Naudoti kvapus kūno losjonai ir drėkinančių ir gydyti save į keletą puikių kvepalų, jums bus malonu, kad jūs padarėte.

load...

3. Mėgaukitės nusižiūrėjo vaikinai

Pabandykite negali būti drovus, kai vaikinas tikrina jus, jis nesiima dėmesį savo trūkumų, jis žavisi jumis! Išmokite mylėti, kai vyrai metė žvilgsnį, tai komplimentas, todėl juosmens jį ir jaustis patrauklūs!

4. Negalima vengia akių kontakto

Kitas patarimas, kaip jaučiasi patraukli ir įsitikinę, turi būti drąsus. Jūsų akys yra gražus, ir todėl akių kontaktą su vaikinu leis Jums jaustis patraukli taip pat. Jūs galite kontroliuoti pokalbio su savo akimis, todėl persmeigti jį su šypsena ir atrodo giliai į savo akis, jūs turėsite jį užsikabinęs!

5. Dėvėti patrauklią apatinis trikotažas (niekas matys, bet jūs žinote)

Ką jūs dėvėti po drabužiais yra taip pat svarbu, kaip jaučiatės, kaip ką dėvėti išorėje. Jausminga, šilkiniai apatiniai gali būti jūsų maža paslaptis, bet jausis labiau moteriškas ir patrauklus ją dėvėti.

6. Palepinkite save

Kitas geras pasiūlymas, kaip jaučiasi patraukli ir tikri yra suteikti sau raudono kilimo gydymą ir pasilepinkite SPA dieną. Kai žinote, kad viskas yra tobula, nuo galvos iki kojų pirštai, jums jaustis kaip panele ir jūs jausitės labiau pasitikintys apie save taip pat.

7. Treniruotės ir gauti tinkami

Darbas iš ne tik apie numesti svorio, ji taip pat suteikia jums daugiau pasitikėjimo ir pagerinti jūsų laikyseną per daug. Jei manote, kad tinka ir gerai atrodo, jūs taip pat jaučiasi patraukli ir patrauklesnė.

8. Praktikos

Kitas geras patarimas, kaip jaučiasi patraukli ir tikri yra tiesiog praktikuoti. Practice makes tobula, ir geriausias būdas praktikuoti savo moteriškas pakabukai yra su flirtuoti tiek. Turėti tam tikrą įdomus ir flirtuok, kai jūs gaunate galimybę; šviesos koketavimas bus pagerinti savo „COQUET įgūdžius ir padaryti jums jaustis puikiai.

9. Sutelkti dėmesį į savo geriausių savybių

Jei leisite sau, jūs surasite, kad jums sutelkti dėmesį į neigiamų dalykų apie save. Išjunkite kad savarankiškai kritikuoti balsas viduje savo galvą ir sutelkti dėmesį, o ne apie tai, ką jūs žinote, yra didelis apie jus, tai yra dar vienas puikus patarimas, kaip jaučiasi patraukli ir pasitikintys. Jūs turite pasitikėjimą, virš visa kita, kad moteriškas ir patrauklus pusėje jūs galite išeiti.

load...

10. Būkite didžiuotis, kas esate

Kaip būti patraukli ir užtikrintai? Patikėkite, jūs jau esate! Jei pasakyti sau, kad esate patraukli ir moteriška, tada jums bus. Galite pabandyti visas gudrybes knygoje, bet Esmė yra tai, kad visi jūsų galvos. Merginos dažnai nerimauja savimi ir tiesiog daro ką blogiau. Jūs esate patraukli ir moteriška! Jums tereikia patikėti, kad viskas.

Kokie jūsų mėgstamiausi patarimų, kaip tikri, moteriška ir patraukli?

Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...