10 paprastų patarimų, kaip eiti veganą ir likti biudžete

Pasak vieno Žalioji planeta, 7,5 milijonų amerikiečių dabar yra veganas. Tai yra 2,5% daugiau 2009, o tai rodo, kad veganų dietos yra raketa populiarumas.

Yra priežastys: going veganų gali padėti jums sublogti greitai, pagerinti savo fizinę savijautą, sustiprinti imunitetą, sumažinti savo riziką susirgti vėžiu, ir tai 100% sveikas ir gerai.

Bet vienas iš klausimų, kad visada ateina iš newbie veganai yra „Kaip man pavyksta būti veganų dėl biudžeto?

load...

Tai geras klausimas, nes mes dažnai pasakodavo, kaip „gerų dalykų“ yra tikrai brangūs, palyginti su greito maisto. Geros naujienos yra tai, kad išgyventi kaip veganų dėl biudžeto yra visiškai vykdytinas, ir čia yra 10 yra lengva patarimų, kurie parodyti jums, kaip padaryti tik tai.

Visada pirkti urmu

Kai aš pirmą kartą išvyko veganų, aš padariau naujokas klaidą pirkti atskirus, prep-supakuotas prekes. Tai yra didelė klaida, kai jūs ieškote likti dėl biudžeto, ir aš netrukus at- siskyręs tai.

Dauguma prekybos centrų turėti urmu skyrių, kur jie išlaikyti savo grūdų, pupelių, grūdų ir skardines daržovių. Tai kur jums reikia į galvą, jei norite sumažinti išlaidas.

Jūs taip pat gali susipažinti su gaminti vadybininku, kad jis / ji gali jus iki datos, bet kainų sumažinimo ir nuolaidas.

Pirk Patalpink Prekių ženklai

Daug žmonių man juokinga atrodo, kai aš sakau juos pirkti parduotuvėje prekės ženklai. Jie žiūri į mane taip, tarsi aš keista.

„Patalpink ženklai yra pigus ir bjaurus“, jie man tiek daug įsitikinimų jų balso.

Bet tai tik nėra taip juoda ir balta, kaip atrodo. Gerai, parduotuvė ženklai yra pigiau – bet tai taškas. Ir jie tikrai ne visada taupyti ant kokybės. Iš tiesų, jei paragavo parduotuvės firminius grūdų ir populiariausių prekės ženklo grūdų, tikriausiai negalėtų pasakyti skirtumą.

load...

Iš tiesų, galbūt net pasakyti, kad parduotuvė markės javų paragavo geriau.

Jie tikrai jums sutaupyti pinigų!

Pirk Sušaldyti maisto produktai

Vaisiai ir daržovės gali būti įšaldytos, ir pirkti šaldytų produktų reiškia, kad jūs galite nusipirkti daug mažiau, nei jūs paprastai būtų. Pernelyg dažnai mes pirkti morkų maišą, naudokite du ir mesti į šiukšlių pailsėti prieš perkant kitą maišelį per savaitę vėliau. Pirkdami šaldytų daržovių, galite naudoti du dabar ir naudoti pailsėti, jei norite.

Eik ir aplankyti Ūkininkai rinkos

Daug miestų ir dabar turi reguliariai arba bent jau sezono ūkininkų rinkose, kur vietiniai ūkininkai ateina parduoti savo prekes.

Jūs tikrai turėtų kibti į vieną iš šių, nes jūs galite sutaupyti pinigų šiek tiek. Ūkininkai parduoti savo produktus mažesnėmis kainomis, nei dideliuose prekybos centruose, ir jie greičiausiai suteiks jums nuolaidą, jei perkate urmu, taip pat.

Būkite kūrybingi!

Tarkime, jūs turite šiek tiek burokėlių, agurkų ir veganų sūrio likučius savo šaldytuve. Šie ingredientai buvo ten tris dienas dabar ir artėja prie jų tinkamumo vartoti terminas.

Jūs tikriausiai pasirengusi mesti juos visus toli, nes jie tikrai neturi eiti kartu, tiesa?

Klaidingas! Laikykis juos visus ant sumuštinio, ir pridėti pastaruosius liekanas savo garstyčių Masė, taip pat.

Maistas gali pereiti ilgą kelią, jei jūs gaunate kūrybingi ir pradėti tyrinėti šiek tiek daugiau. Jūs būsite nustebinti tuo, kiek jūs galite ištiesti stuff, jei galvoti už langelio ribų truputį.

Nustoti valgyti dėmesį, kad gerokai

Yra madinga ir šlaunikaulio veganų restoranų ir kavinių, ten daug, ypač jei jūs gyvenate mieste. Nors šios vietos aptarnauti iki kai kurių kokybės, skanūs patiekalai, turėtumėte matyti daugiau kaip gydyti dabar ir tada, o ne vieta eiti savo kiekvieną valgį.

Nors virėjai galėtų padaryti geriau Falafel mėsainiai nei vieną pirkote iš prekybos centrų, valgo visą laiką kainuos likimo. Sužinokite, kaip virėjas veganų kelią ir jums sutaupyti daug pinigų.

Grow Your Own gaminti

Nėra abejonių, akivaizdžiausias būdas sutaupyti pinigų, nes veganų yra augti savo vaisių ir daržovių.

Dabar tai skamba tikrai nelengvas ne pirmas, bet tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Be to, tai tikrai įdomus ir naudingas.

Yra daug vietų, kur galite ieškoti internete patarimų, kaip auginti, sėti ir nuimti derlių savo produkciją, ir jūs galite e-knygas taip pat.

Viskas ko jums reikia yra kažkur augti savo produkciją, pavyzdžiui, paskirstymo, ir šiek tiek praktinės patirties. Kai jūs gaunate į dalykų sūpynės, jūsų bakalėjos vekselis bus svarstis!

Masiniai Iš savo patiekalų su pupelėmis ir ryžiais

Aš išlaidauti, kai aš pirmą kartą tapo veganų, nes aš gauti tikrai alkanas tarp valgymų. Taigi aš išleidote mano daug pinigų užkandžiai, siekdami likti užpildyti.

Ir tada aš supratau, kad aš galėčiau tik Siekti savo maistą su papildomų angliavandenių ir baltymų per pigių pupelių ir ryžių vietoj. Įrašiau likimo, ir aš buvo nustebinti tuo, kiek daug pupelių maišas arba ryžių pakelis trunka. Fantastinis!

Visada planuoti savo maistą į priekį

Aš išleisti likimo maisto kiekvieną savaitę, nes aš niekada planuojama mano maistą į priekį. Taigi, kas atsitiko, kad aš veltui tiek daug maisto – ir pinigus.

Norėčiau pirkti daržovės, pavyzdžiui, špinatai ir niekada naudoti visą paketą. Arba aš atidaryti špinatais maišą pirmadienį ir tada norite naudoti jį pailsėti penktadienį, o iki to laiko jis dingo juoda ir pasibjaurėtinas ir aš turiu pirkti antrą paketą. Tai reiškė mesti pusę špinatų maišą šiukšlių.

Jei planuojate savo maistą į priekį, jums bus sutaupyti tiek daug pinigų ir atliekas.

Venkite išgalvotas Maisto produktai

A veganų maisto daug tikrai išgalvotas ir skanus ir OMG aš tik noriu valgyti visa tai dabar.

Bet jūs negalite būti biudžetas veganų, jei esate labai labai silpnas.

Mano paskutinis patarimas, tada, yra išvengti išgalvotas stuff ir prilimpa prie reguliaraus stuff. Ei, jis vis dar sveikas ir veganų.

load...