10 paprastų būdų padaryti jūsų gyvenimą lengviau ir jūsų širdis laimingesni

O, dėl tos paprastos gyvenimo! Daugelis iš mūsų trokšta paprastesnio gyvenimo, dar taip mažai mums nieko apie tai. Vietoj to, mes krūva ant spaudimo ir dirbti sau į nugaros, bando daryti neįmanomai ilgą sąrašą dalykų, kad mes užsibrėžėme ir palieka ne visą laiką už paprastų malonumų gyvenime. Šiuolaikinis gyvenimas nėra sudėtinga, mes tiesiog padaryti, kad taip, todėl skaityti šiuos dešimt paprastų būdų padaryti jūsų gyvenimą lengviau ir jums bus rasti daug daugiau džiaugsmo į savo širdį per:

1. Nepirkite ką galite sau leisti

Viena iš didžiausių priežasčių streso ir komplikacijų mūsų gyvenime yra mūsų finansai. Dieną ir dieną mes gundomas reklamoje pigiai arba nemokamai kredito, ir mes suviliotas į pirkimo dalykų, kad mes negalime sau leisti. Jūs galite padaryti savo gyvenimą iš daug lengviau gi taupant pinigus už tai, kad jūs norite, o ne pas „Pirkti dabar sumokėti vėliau“ parinktį.

2. De griozdai jūsų namuose ir padaryti jį maloni vieta būti

Išlaikyti savo namus tvarkinga ir išleisti daiktus atgal, kur jie atėjo iš padarys jūsų gyvenimą daug paprasčiau. Taikant proceso organizavimo tiek į titulinį gyvenime ir išlaikyti dalykų tvarkinga bus sustabdyti jus nuo prarasti dalykus ir vengti jums nereikės daryti dalykus, ne paskutinę minutę.

load...

3. Slim down jūsų įsipareigojimų

Patikrinkite savo dienos tvarkaraštį ir paklausti savęs, ką iš tikrųjų reikia daryti. Prioritetą užduotis ir nesijaudinkite, jei kai kurie iš mažiau svarbių tie negauna padaryta. Vienas dalykas, kad visada turėtų būti Jūsų sąraše yra gauti šiek tiek laiko sau ir savo artimiesiems, todėl, jei tai nėra, ko jums reikia griovys kažką kita ir įsitikinkite, kad ji yra.

4. Nustatykite sau pagrįstus tikslus

Gyvenimas yra nuolatinis darbas pažangą, todėl nereikia tikėtis, kad gauti viską padaryti šiandien. Sužinokite pripažinti, kad, jei kažkas negali būti padaryta šiandien, tai negali būti padaryta, ir neleiskite kitiems žmonėms stumti jus į darai dalykus. Įsitikinkite, kad jums nereikia žada neįmanoma, į save ar kitus žmones, ir gyvenime bus daug lengviau.

5. Dėmesys rezultatų

Būdamas užimtas nebus suteikti jums pasitenkinimo dieną, bet gauti dalykų nuveikti pat darys. Įsižiūrėti į darbo vietų jums reikia padaryti, ir paklauskite savęs, jei jie yra tikrai būtina ir kas jums bus pasiekti atlikdami juos. Jei visada valyti automobilį penktadienį, ar ji turi ar ne, tai kodėl tu visada valomi automobilį penktadienį?

6. Nerimauti apie tai, ką jūs negalite pakeisti

Ar ką nors apie tai, kad jūs galite kontroliuoti ir nereikia nervintis apie tuos, kurie jums negali. Kartais blogi dalykai atsitikti taip, kad jūs nieko nežinote apie galime padaryti, todėl, jei jums sutelkti savo mintis apie tai, kad jūs galite pakeisti, jums bus daug laimingesni.

7. „Stop Ieškau tobulumo

Gyvenimas nėra tobulas, mes nesame tobuli ir dalykų, kad mes nereikia būti tobula arba. Pagalvokite apie tai, kaip tai darytumėte nuo egzaminu. Tai geriau laikyti egzaminą su B klasės ar tai geriau nepavyks visiškai, nes jūs išleidote per ilgai dėl pirmojo klausimo, bando padaryti jį tobulinti?

8. Eikite miegoti laiku ir nustatyti darbo, poilsio ir žaidimo ribas

Jūs esate užaugo, todėl jūs galite miegoti, kai jums patinka, ar ne? Klaidingas! Būna iki pusę nakties baigti vieną projektą bus tik Jūs pavargote užbaigti projektus galite turėti rytoj. Jūs negalėsite gauti tuos kitus projektus, kaip veiksmingai atlikti, todėl atspėti, ką? Jūs turėsite dirbti rytoj vėlai per daug. Nustatyti darbo, poilsio ir žaidimo ribas ir išsaugoti gyvenimą paprasta.

9. Nebijokite mesti

Visi didieji motyvacinį garsiakalbiai jums pasakys, kad nugalėtojai nereikia mesti, bet ar tai reiškia, kad visi laimėtojai yra laimingas? Jei kažkas jūsų gyvenime sukelia jums per daug streso ir todėl jūs nepatenkinti, tada kokia prasmė? Turintis savo rankas ir sako: „Aš negaliu to padaryti“, gali būti stiprybės ženklas, beldžiasi galvą bereikalingai prieš plytų sienos yra silpnumo ženklas.

load...

10. Ar tai, kas jums patinka

Jei darai kažką, kad jums patiks, tada tas dalykas yra paprasta. Pabandyti taikyti, kad viskas, kad jūs darote, įskaitant savo darbo ir kitų dalykų, kurie užima savo laiką. Nedarykite darbą jums nepatinka, tiesiog, nes pinigai yra geras, ar kas nors tikisi, kad Jūs tai darote, ar ką, kad padaryti laimingą, tada gyvenimas bus lengva.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip padaryti, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis ir jūsų širdis laimingesni?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...