10 pamokų nesėkmingų santykių gali išmokyti mus

Nepavykusios santykiai yra sunku. Jie gali palikti jums jausmas liūdna, piktas, o kartais ir jie gali palikti jus galvojate, kad Jums ką tik buvo eikvoti savo laiką ir, kad tai jūs, kurie yra nesėkmė. Štai kodėl dauguma žmonių pirmoji reakcija į nesėkmingą santykių yra kaltas save ir paklausti „kur aš suklysti?“ Tai labai sunku įdėti teigiamą nugara ant lūžti, bet jūs galite paversti jį daugiau teigiamos patirties, žiūrėdamas tai, ką išmoko iš jo. Čia mes pažvelgsime dešimt svarbiausių pamokų, kad jūs galite mokytis iš nepavykusių santykių:

1. Žmonės yra ne daiktai

Mylintis ir tada sklastymas, parodo mums, kad kad ir kiek mums rūpi, kad asmuo, mes galime niekada savo juos ir niekas negali turėti su mumis. Žmonės turi tendenciją kristi į valdose jų partneriui jausmo ir jie pamiršta, kad partneris vis dar turi pasirinkimą.

2. Galite atrasti jums svarbu

Nesėkmingas santykiai taip pat padeda mokyti jums prisiminti, kad esate individualus svarbą ir kad jūs galite būti toks stiprus savo, kaip tada, kai esate santykius. Ji tarnauja kaip priminimas, kad niekas yra apibrėžiamas tik jų santykius.

load...

3. Jūs negalite keisti kas žmonės

Bet santykiams, turite mylėti žmogų, kas jie yra, o ne tai, ką jūs manote, kad galite padaryti juos. Nepavykusios santykiai gali padėti jums suprasti, tai geriau. Nesvarbu, ar tai būtų per savo gyvenimą, kad tu negali pakeisti savo partnerį, arba per suprasti geriau, kad jūs negalite pakeisti save.

4. Infatuation netampa santykius

Yra labai didelis skirtumas tarp meilės ir geismo. Nors, gana akivaizdu, netaikytina visiems santykius, daugelis santykiai nepavyksta, nes kai pradinis susižavėjimas yra nublanko, yra labai mažai jokios realios medžiagos kairę.

5. Jūs išmoksite kaip atleiskite grakščiai

Taip sunku, kaip gali atrodyti tuo metu, kartais tai geriausia tiesiog atleiskite, kai santykiai akivaizdžiai neveikia. Nepavykusios santykiai išmokyti jus, kad leisdami eiti grakščiai ir su savo orumą sveiki, yra daug geriau, nei desperatiškai Prigludęs prie skęstančio laivo.

6. Jis moko jus, kad overanalysing situaciją pasiekia nieko

Mes visi buvo per skaldytų santykius ir mes tikriausiai visi buvo situacija, kai mes praleisti valandas ir valandas bando išsiaiškinti, kur viskas nutiko. Mes visi mokomės, nors, kad jokia analize suma keisis kas nutiko ir kad tikriausiai niekas paprastas atsakymas į klausimą, „kodėl?“, Bet kokiu atveju.

7. Tai gali padaryti mums permąstyti savo prioritetus

Nepavykusios santykiai taip pat gali priversti mus manyti, sunku apie tai, kas mūsų priories gyvenime yra iš tikrųjų. Tai gali dirbti keliais skirtingais būdais ir, nors kai kurie žmonės gali tekti permąstyti, kiek laiko jie skiria į darbą, kiti gali stebėtis, jei jie perdaug svarbą yra santykiai. Tai gali padėti jums sutelkti dėmesį į dalykus, kurie tikrai svarbu jums.

8. Jis moko mus, kad laimė ateina iš vidaus

Daugelis žmonių mano, jog vienintelis būdas į laimę yra būti santykius. Tačiau, kai santykiai nepavyksta, jie sužino, kad tai nėra tiesa. Jūs pastebėsite, kad jums gali būti tik kaip laimingas savo, kaip jums buvo su savo buvusio partnerio. Jūs tikrai padaryti savo laimę.

9. Jūs išmoksite būti atsparesnė

Jūs taip pat sužinosite, kad ne rėkia, šaukdami ar verkti bus išspręsti problemą sumos. Nesėkmingas santykiai padeda mums imtis ir brazdas, taip pat imame sklandžiai, ir ji mus moko, kad mes galime išgyventi blogus laikus.

load...

10. Jis moko mus, kad niekada nieko pasiimti už suteiktas

Per žlugusių santykių, mes taip pat išmokti būti dėkingas už tai, ką turime. Pernelyg dažnai žmonės imasi savo santykius dėl suteiktos ir nesugeba įdėti pastangų, kad yra reikalaujama, kad jie dirba. Tai vienas skausmingas pamoka išmokti, bet vienas jums nebus pamiršti dar kartą.

Kokie kiti pamokos failed santykiai gali išmokyti?

load...