10 pamiršti, protingi ir veiksmingi būdai numesti svorio

Dauguma žmonių paversti griežtų dietų ir intensyvaus besinaudojančių numesti svorio ir pamiršti viską apie kai kurias paprastesnes ir mažiau drastiškų variantų, kad yra. Jei nenorite praleisti begalines valandas sporto salėje ir valgote daugiau nei salotų lapų pietums, perskaitykite šias protingesni būdų prarasti svorio, kad dažnai yra nuvertinamas:

1. Sustabdyti dietos

Jei pastebėsite, kad jūs esate nuolat įjungti ir išjungti dietos, tai gali būti laikas stotelė dietos apskritai. Dietos leis jums numesti svorio, tačiau jis taip pat padidina savo potraukį, todėl jūs esate gana tikėtina, svoris vėl jį įjunkite. Taigi vienas iš efektyviausių būdų numesti svorio ilgam laikui yra griovys dietos ir eiti sveikesnio, ištisus metus, subalansuotą gyvenimo būdą, ir jūs neteksite svorio gera.

2. Sklandžiai išspausti šiek tiek vaikščioti į savo kasdieninį 

Dar viena išmaniųjų ir efektyviausių būdų numesti svorio yra paprastas vaikščiojimas. Numesti svorio reikia mažinti kalorijų ir padidinti savo fizinį aktyvumą, o paprasčiausias būdas gauti daugiau mankštintis yra toliau vaikščioti, nei jūs dabar daryti. Eiti prie lunchtimes vaikščioti ir vaikščioti vietoj gauti taksi arba naudojant automobilį, kai jūs galite. Tai lengva pridėti mylią ar dvi vaikščioti į savo kasdienybę ir jūs netrukus pastebėsite skirtumą, kad ji daro savo svorio.

load...

3. Pabandykite iškirpti tvarkomi ir patogumas maisto tiek, kiek, kaip jūs galite

Kitas vienas pamiršta ir efektyviausių būdų numesti svorio yra sumažinti arba iškirpti perdirbtų maisto produktų. Jie greitai ir jie patogus, bet jie bus pridėti svarų savo svorio. Taigi, sumažinti arba iškirpti mėsainiai, picos ir kitų pusfabrikačių. Jie visi yra daugiau riebalų, druskos ir cukraus, nei jie iš tiesų reikia.

4. Valgykite daugiau šviežių daržovių

Pridedant papildomą dalį šviežių daržovių į savo patiekalų padės jums numesti svorio per. Daržovės yra daug skaidulų ir maistinių medžiagų, ir jie bus užpildyti jus už mažiau kalorijų. Visada pirkti savo vaisius ir daržoves ekologiški.

5. Sumažinti alkoholio

Alkoholiniai gėrimai yra stebina kalorijų skaičių, o tai dažnai yra nuvertinamas. Jūs galite ne manau, kad gėrimas būtų jums priaugti svorio, bet sumažinti alkoholinių gėrimų ir jūs būsite nustebinti tuo skirtumu, kad ji gali padaryti.

6. Pakeiskite dirbtinį cukraus su natūralia cukraus valgyti daugiau šviežių vaisių 

Viename šaukštelyje cukraus yra 16 kalorijų ir vieną skardinė kokso yra beveik 6 šaukštelius cukraus arba daugiau. Sumažinus cukraus ir maisto produktų, į kuriuos įdėta dirbtinių saldiklių, kad jūs valgote, netrukus turės įtakos jūsų juosmens. Tačiau reikia nepamiršti, kad yra didelis skirtumas tarp pridėtinės dirbtinio cukraus ir natūralaus cukraus, kad jūs galite rasti vaisių ir daržovių.

7. Televizija Detox

Išjungus televizorių yra dar vienas iš išmaniųjų ir efektyviausių būdų numesti svorio. Tiesiog pasukdami televizijos išjungimo ir daro kažką daugiau produktyvaus padės jums numesti svorio be jokiu pastebimu pastangų. Išlipęs į gryną orą, o ir pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu. Jei tu sėdi priešais televizorių visą dieną, ne tik jūs gaunate ne sportuoti, bet jūs tikriausiai pasieks už užkandžius, taip pat.

8. Negalima eiti apsipirkti, kai esate alkanas

Jūs ketinate paimti visus goodies galite, jei jūs apsipirkti už bakalėja, kai esate alkanas, todėl apsipirkti po valgio, ir jums bus mažesnė tikimybė, kad gydyti save į kažką jums nereikia.

9. Visada valgyti sveiką pusryčiai

Valgyti savo sveiką ir subalansuotą pusryčiai yra dar viena pamiršta ir efektyviausių būdų numesti svorio. Pusryčiai gauna jūsų metabolizmas vyksta ir jis bus sustabdyti jus nuo būtinybės užkąsti vėliau ryte, todėl praleidžiant pusryčiai yra tikras būdas įdėti keletą papildomų svarų.

load...

10. Įkrauti savo baterijas gaunant geras miegas

Kai jūs negaunate pakankamai miego, jūsų kūnas pradės trokšti riebalų ir saldžių maisto produktų. Tai tiesiog jūsų kūnas bando jums imtis šiek tiek daugiau energijos didinimo maisto, bet tai bus per didelės, kad jūs galų gale valgyti daugiau.

Ar žinote, kai kurie kiti pamiršta „ir“ Smart būdų, kaip numesti svorio?

load...