10 pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės gauna raukšles

Turėjau visą Freakout prieš kelias savaites, kai amžius tik dvidešimt penki, radau mano pirmųjų raukšlių.

Aš žinau, teisė?!

Aš jaučiau, kad rėkia! (Aš rėkti – daug kartų)

load...

Mano mama nepadėjo klausimus, kai ji man pasakė: „. Na, jūs sensta dabar“

Ką? Dvidešimt penkių senas ?! Ačiū, mama!

Aš maniau apie tai kelias minutes. Gal dvidešimt penki yra senas. Gal visa tai žemyn iš čia. Gal aš pabusti kitąmet su veido pilna raukšlių.

Gal iki to laiko aš 30 Aš niekada nori kada nors vėl palikti namus.

Bet tada mano draugas man pasakė, kad amžius nėra vienintelė priežastis, dėl raukšlių. Tiesą sakant, priežastis jaunos moterys raukšles nieko daryti su tuo, kad jie jau praėjo grand senatvę 21 straipsnį ir tai „viskas žemyn iš čia.“ Tai iš tiesų žemyn į mūsų gyvenimo būdą ir keletas klaidų mes kalti padaryti.

Leiskite pažvelgti į 10 pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės raukšles išvaizdą.

Per daug saulės spindulių

Mes visi mėgsta saule. Aš myliu jį, ir aš žinau, jūs myliu ją, taip pat. Saulė verčia mus jaustis geriau apie gyvenimą, ir daugelis moterų negali laukti vasaros atvykti taip, kad mes galime praleisti keletą sako sugeria UV spindulius ir papildymas mūsų įdegį. Ak, palaima.

load...

Bet, o gauti deginimasis yra pagrindinis prioritetas, per daug saulėje gali palikti jums atrodo daug vyresni nei iš tikrųjų yra.

Tai yra todėl, kad tie UV spinduliai mes visi žinome ir meilės sugriauti elastino ir kolageno, kuris yra atsakingas už mūsų oda graži ir lankstus.

Ir kai jis sugenda, mūsų oda pradeda sag. Oh no!

Prasta mityba

Ar kada nors buvo tikriau sakydamas, nei mes esame, ką mes valgome? Galbūt ne. Jei wan išvengti raukšlių tol, kol įmanoma, labai svarbu, kad jums išlaikyti sveiką, gerai subalansuotą mitybą, kad yra daug esminių, odos-apsaugoti maistinių medžiagų.

Per daug cukraus ir blogi riebalai gali turėti labai neigiamą poveikį, kaip jums atrodo, paspartinti senėjimo procesą ir gaminti raukšles.

Laisvieji radikalai

Laisvieji radikalai yra nesąžiningi molekulės, kurios plaukti aplink jūsų kūno ketinimų tik vienas dalykas – sukelia daug žalos! Jie sukurti mūsų sistemoje, kai mes buvo veikiami teršalų, per daug saulės, rūkymo ir prasta mityba.

Jie galutiniai pantomimos piktadariai, ir vienas iš dalykų, jie tiesiog mėgsta kurti yra raukšlės.

Iš esmės, tai yra, nes laisvieji radikalai trūksta rinkimus. Ir bandant sumedžioti savo trūkstamą elektroną, jie suskaidyti kolageno ir sugadinti mūsų odos ląsteles.

Girtavimas

Mūsų įpročiai nustatyti su mumis. Nors geri įpročiai gali padėti mums išlikti formos ir raukšlių nemokamai, blogi įpročiai dažnai pasireiškia mūsų veido – kartais raukšles forma.

Tai niekada tiesa, nei gėrimo. Alkoholis yra gerai žinomas dėl džiovinti odą. Laikui bėgant, jis sukels plumpness ir paliks Ieškote mažiau naujesnis nei bet kada. Galų gale, dėl pastovaus hidratacijos stokos jūsų įgūdžių pradės prarasti savo elastingumą. Negražu!

Alkoholis taip pat nekenčia vitamino A. Žinau, teisus! Dalykas yra, ko jums reikia vitamino A, kad reguliuoti savo kolageno gamybą. Nesant pakankamai vitamino A, jūs prarasite kolageno, kuris Todėl tai reiškia, jūsų oda praranda savo elastingumą.

Rūkymas

Jūs žinote, kad rūkymas gali sukelti plaučių vėžį. Bet kas gi, tiesa? Jūs gonna mesti prieš jus 40. Nieko baisaus.

Bet ar jūs taip pat žinote, kad rūkymas turi trumpalaikių pasekmių, nes ji pagreitina senėjimo procesą, todėl, kad jūs tik palaikyti ieškote jauna labai trumpą laiką? Tai visiškai tiesa.

Rūkymas yra blogas įprotis jums reikia atsikratyti, jei norite eiti į savo jaunatvišką gera išvaizda tol, kol įmanoma. Jei neturite, nikotinas bus susiaurinti kraujagysles, todėl tikrai sunku maistinių medžiagų, deguonies ir kraujo pasiekti paskutinį sluoksnį jūsų odai.

Kramtomoji guma

Tai gali skambėti tiesiog pakvaišęs manyti, kad kramtomoji guma gali sukelti raukšles – bet tai visiškai tiesa.

Jei esate nuolatinis chewer, galbūt norėsite galvoti apie spardyti tą ypatingą įpročio. Tai yra todėl, kad, laikui bėgant, tai gali sukelti labai tikro tipo raukšlių o savo apatinę lūpas.

Tai tikrai lengva įprotis ateityje – taigi ateityje jį!

Jūsų veido išraiškos

Kai buvau vaikas, man patiko traukdami kvailas veidus. Mano mama man pasakė, kad sustoti, nes jei aš traukti juokingą veidą ji „likti panašaus.“

Žinoma, aš niekada tikėjo ją. Tačiau paaiškėja, kad ten gali būti kai toje konkrečioje pasakos tiesa, juk.

Pasikartojančios veido išraiškos ilgainiui palieka nuolatinę žymę mūsų odai. Jūs girdėjote juoko linijas, tiesa? Na, jie labai reali. Per daug veido traukiant gali padaryti jūsų veido taip gumos, kad jūs pradėsite ieškoti metai prieš jūsų laikas.

Lytis

Gerai, kad yra tikrai ne daug, kad kiekvienas iš mūsų gali padaryti apie šį vieną, kuri, atrodo neteisinga. Bet gaila, tiesa yra ta, kad moterys yra labiau linkusios į raukšles negu vyrų (tik nesakykite savo partnerį).

Nors mes linkę stereotipas vyrus kaip senas ir glamžus, niūrus realybė yra ta, kad mes dažniau yra dar daugiau raukšlių.

Kodėl? Tai todėl, kad mes jau prakeiktas su mažiau prakaito liaukų, nei vaikinai. Mes taip pat turime mažiau riebiai odai. Tai suteikia mums pranašumą, kai mes esate jauni, bet galiausiai, pavyzdžiui oda pradeda raukšlių daugiau kategoriškai. Ne kietas. Nesąžininga. Griežtas.

Vėjas Miego

Prisimenu skaityti apie gerai žinomą Vyras pop žvaigždė, kuris sakė, kad jis ne per ilgai vienoje pusėje savo lovoje, nes jis sukelia raukšles.

Aš juokiausi. Bet žinote, ką? Tai tikrai tiesa.

Kai miegate savo lovoje, tai gera idėja pereiti pusių, kiek galite. Miega su tos pačios pusės veido prispaudžiama pagalvę visą laiką gali sukelti žymius pagal akį raukšles.

Genetika

Kaip jau sakiau, kad mano mama, kai ji apkaltino savo amžių – tai visi jos kaltė!

Kaip lytį, nėra nieko galite padaryti apie šio konkretaus priežastis.

load...