10 odos priežiūros patarimų žiemai

Kaip rudenį užleido žiemą, ir jūs pradėjo apsikeitimo savo garderobą šiltesnio drabužius, svarbu sureguliuoti savo odos priežiūros rutina taip pat. Kad vėjas pradeda atnešti chill su juo gali būti labai džiovinimo odą, todėl jums reikia sudrėkinti daugiau ir apsaugoti savo odą nuo džiovinimo poveikio šaltam orui. Tačiau net ir žiemos sezono metu, vis tiek galite išlaikyti savo odą ieško švieži ir švytinti. Perskaitykite šiuos dešimt esminių odos priežiūros patarimų, kurie rūpinsis jūsų odai per šalta, vėjuota mėnesius žiemą.

1. Visiškai nepraleidžia saulės spindulių vis dar turi

Nors saulė negali jaustis taip karšta, kaip ji vasarą, jis vis dar gali padaryti žalos jūsų odai ir prisiminti, mes vis dar kartais staigmeną saulėta diena žiemą taip pat. Naudokite visiškai nepraleidžia saulės spindulių kiekvieną dieną, net jei jis atrodo drumstas, kai jūs paliekate savo namus. Tai tikrai nėra verta eiti be jo rizika.

2. Išvesk prie kreminės kūno nuplauti

Šviežios dušo želė, kad jūs jau naudojate visą vasarą gali išdžiūti odą, o dabar, kad šalčiau, mažiau drėgnas oras atvyko, todėl sukeisti už drėkinantis kūno plovimo vietoj. Geriausi kūno plovyklos šiuo metų laiku yra tie, kurie yra drėkintuvai ir yra muilo nemokamai. Kreminės kūno plovyklos, dabar bus efektyvesnis nei paprastų dušo želė.

load...

3. Saugokitės odos tipo pakeitimo

Tai metų laikas, kai jūsų odos tipas gali keistis. Kažkas su riebiai odai vasarą galėtų rasti jiems normaliai odai žiemą, todėl jums gali tekti pakeisti savo produktus grožio atsižvelgti į šio pakeitimo. Ar ne tik daryti prielaidą, kad jūsų odos tipas turi būti suderinti ištisus metus.

4. Išeiti rankų kremas

Pirmoji vieta, jūs pastebėsite, iš šaltų vėjų poveikį bus jūsų rankos, todėl pradėti naudoti rankų kremas dabar sustabdyti jūsų rankos išdžiūvimo. Jums bus plauti rankas daug kartų per dieną, ir kad plius vėjo poveikio, bus sausas rankas iš greitai, jei jūs neturite išlaikyti juos gerai drėkina.

5. Pleiskanomis

Pleiskanomis reguliariai ir tai padės išlaikyti kai to gražaus švytėjimo ir spinduliavimo į odą. Šiuo metų laiku, jums turėtų būti naudojant Grandomoji produktus, neišdžiūtų odą, todėl odos šveitikliai, kurie yra pagaminti su aliejumi ir cukrumi tikriausiai bus geriausias pasirinkimas. Jie bus pašalinti visi negyvas odos ląsteles, bet jie nebus juostelės iš visų natūralių aliejų procese.

6. Nepamirškite savo kojas

Jūsų kojos gali išnykti iš akiračio į batai ir batai, bet jei rūpintis jų visų per žiemą, jūs neturite problemų, kai jūs gaunate savo sandalus vėl kitą vasarą. Pleiskanomis savo kojas reguliariai ir gydyti bet kokį sausą arba sunkų odos, kuo greičiau tai įvyksta. Tai bus jums sutaupyti daug laiko ir pastangų, kitą pavasarį daug.

7. Nusipirkti odelių aliejus

Krekingo, sausi odeles yra dar vienas dalykas, kad dabar jūs turite laukiu, todėl investuoti į gerą odelių aliejus sustoti, kad vyksta. Jūsų Nuolatinis rankų kremas vien tikriausiai nebus pakankamai sustabdyti savo odeles išdžiūvimo, todėl išleisti šiek tiek daugiau nuo naftos bus gerai verta sąskaita, ir tai leis išvengti skausmo ir diskomforto sausų odeles šią žiemą.

8. Stenkitės žiemos facemask

Grįžti į naudojant kaukę reguliariai įdėti drėgmę atgal į jūsų odos rutinos. Štai puikus, žiemos įkvėpė, veido kaukė jums pabandyti. Sumaišykite penkis grūsti spanguolės su keliais lašais obuolių sidro actas, medaus šaukštelis, cinamono žiupsnelis ir tris lašus alavijo. Taikyti kaukę ant veido, palikite jį sėdėti už penkiolikos minučių, tada nuplaukite jį šiltu vandeniu.

9. Drėkina kiekvieną dieną

Dabar, kai oras vis šalčiau, tikrai negali sau leisti praleisti vieną dieną drėkina. Drėkina kaskart nusiprausti veidą kiekvieną rytą ir savo kūną. Drėkinamasis yra ne tik išlaikyti savo odą nuo išdžiūvimo, ji taip pat kategoriškus iki odą ir tai padės jums išlaikyti savo jaunatvišką išvaizdą.

load...

10. Grįžkite į savo odos priežiūros rutina

Per šiltesnio mėnesius, tikriausiai tegul jūsų odos priežiūros rutina slydimo šiek tiek, todėl galite praleisti daugiau laiko iš naudojasi saulę. Žiemos laikas grįžti į tą rutiną ir pradėti klijuoti į jį dar kartą. Parengti ką jums daryti kiekvieną savaitę ar mėnesį dienos tvarkaraštį, tada jums nebus pamiršti, kurią dieną pleiskanomis ir kurią dieną naudoti veido kaukę.

load...