10 odos priežiūros patarimai vyrams

Yra daugiau valymo produktai iš kitos nei muilo rinkoje! Jums reikia plauti visų teršalų, purvą ir nešvarumus nuo veido, ar jis gali pakenkti jūsų odai. Tačiau paprastas senas muilas taip pat gali išdžiūti odą ir ji gali būti oro gaivikliai ir cheminių medžiagų, kurios gali dirginti odą. Pirkti gerą vyriškų veido valikliu vietoj. Tai bus švelnesnis ant odos ir yra drėkintuvai taip pat, jei jūsų oda reikia.

2. Pleiskanomis odą vieną arba du kartus per savaitę

Tai bus nauja daugelį vyrų. Drėkinamasis yra tiesiog pašalinti negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus procesas, tačiau jis turi papildomos naudos vyrams, kad jis gali padaryti skutimosi daug lengviau per daug. Jums tik reikia plauti savo veidą su exfoliating šveitimas, du kartus per savaitę, ir tai bus išlaikyti jūsų odos ieško švieži, ji bus išvalyti poras ir padaryti skutimosi lengviau per daug.

3. Kasdieniam naudojimui gerą drėkintuvai

Drėkinamasis kasdien bus išlaikyti jūsų odos ieško švieži ir ji nustos odą džiovinti ir tampa keistokas. Taip pat kategoriškus odą iš ir taip, sumažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, todėl jums atrodyti jauniau!

load...

4. Naudokite apsaugos nuo saulės apsaugoti odą

Tai ne tiek daug grožio salonų, nes ji yra protinga medicinos atsargumo. Kai jūs ketinate praleisti laiką lauke, visada taikyti apsaugos nuo saulės ant veido, net jei jis neatrodo visa tai saulėta. Per daug saulės ant odos bus amžiaus ir jis taip pat gali sukelti odos vėžį.

5. Prižiūrėkite savo lūpų ir juos Malonų

Sausi ir chapped lūpos tikrai neatrodo patrauklus ir niekas norite juos Bučinys. Iš lūpų balzamas prisilietimas leis išvengti, kad, ypač šaltų, vėjuotomis žiemos mėnesiais.

6. Gerkite daug vandens, ir jums bus naudinga jūsų odą ir bendrą gerovę

Gerti daug vandens, kiekvieną dieną ir jis bus išlaikyti jūsų odos hidratuotas ir ieško sklandžiai ir šviežia. Jūs turite būti geriamojo bent aštuonias stiklines vandens per dieną, ir tai padės ne tik odą, jums jaustis geriau už jį taip pat.

7. Valgykite šviežią ir švarų – tai savo odos priežiūros dalis!

load...

Per daug mėsainiai, karis ir picos atliks sumaištį jūsų veido. Valgykite daug šviežių vaisių ir daržovių, ir yra žuvies dietą taip pat, nes tai yra omega – 3 riebiųjų rūgščių, kurios padeda jums augti naujų odos ląsteles.

8. Hidratas aplink akis

Vienas iš pirmųjų vietų, kad žmonės pradeda rodyti amžiaus yra aplink akis. Aplink akis oda yra labai plona ir trapi ir lengvai gali tapti dehidratuoti. Suvilgykite mažai drėkina paakių kremas po ir aplink kiekvieną akį kampuose ir tai padės sustabdyti linijas rodomas.

9. Negalima tiesiog pirkti pigiausius produktus

Apdrabstyti šiek tiek ant jūsų odos priežiūros produktus, tai bus verta! Tikrai pigūs produktai gali būti labai riebi ir jie bus blokuoti savo poras. Jie taip pat gali būti kai kurie gana bjaurus cheminių medžiagų, kurios bus dirginti odą.

10. Pratimai reguliariai

Pratimai yra ne tik geras savo kūno ir savo širdies; jis taip pat vaidina svarbų vaidmenį, kaip jūsų oda atrodo. Pratimai leidžia jums prakaitas ir kad bus išvalyti visus toksinus iš savo poras. Ji taip pat padidina kraujo cirkuliaciją, kuri parodys jūsų odą.

Ar norite pridėti keletą kitų triukų ir paslapčių į mūsų sąrašą odos priežiūros patarimai vyrams?

Lik laimingas!

load...