10 nuostabių žiedinių kopūstų naudos sveikatai

Artimas pusbrolis brokoliai, žiediniai kopūstai yra iš kryžmažiedžių daržovių grupei, nare. Atsižvelgiama į daržovių florets gali būti naudojamas maisto ruošimui arba vartojami žali su salotos, ir jame yra sveikas diapazonas mineralų, vitaminų an antioksidantų. Nors dauguma žmonių tik nevalgysite žiediniais kopūstais balta, jos stiebas ir lapai taip pat yra valgoma ir gali būti įtraukta į sriubas ir troškinius. Pridėti žiediniai kopūstai su daržovėmis, kad jūs valgote, ir čia yra dešimt nauda sveikatai, kad jums bus naudinga sritis:

1. Žiedinių kopūstų turi anti-uždegiminių savybių

Šis universalus baltas daržovių gausu omega – 3 riebalų rūgščių, taip pat Vitaminas K, kuris suteikia jai savo gebėjimą padėti užkirsti kelią lėtinis uždegimas, sąnarių, tai yra svarbiausias priežastis artritu.

2. AIDS sveiką virškinimą

Sveikata Privalumai žiediniai kopūstai yra sveikas virškinimą. Tipiškas porcija žiediniai kopūstai suteikia per 3 g skaidulinių medžiagų, kuri yra būtina siekiant išlaikyti sveiką virškinimo sistemą. Daržovių taip pat yra glucoraphanin, kuri, kaip manoma, kad padėtų apsaugoti savo skrandžio gleivinės nuo bakterijų.

load...

3. Žiedinių kopūstų yra didelis antioksidantų

Žiediniai kopūstai yra beta-karotino ir phytonutrients, antioksidantų, kurie, reguliariai vartoti sumažins riziką nuo laisvųjų radikalų ir padeda apsisaugoti nuo vėžio, širdies ir kraujagyslių ligomis.

4. Padeda nėštumo

Nėštumo metu, folio rūgšties (B9), gali padėti apsaugoti negimusius vaikus ir padėti savo sveiką vystymąsi. Žiediniai kopūstai yra geras natūralus B grupės vitaminų, kad gydytojai rekomenduoja, kad moterys imtis nėštumo metu.

5. Žiediniai kopūstai gali padėti jums numesti svorio

Sveikata Privalumai žiediniai kopūstai taip pat svorio kontrolę. Tai didelis ląstelienos, mažai kalorijų daržovių yra puikus būdas gauti maistinių medžiagų, kad jums reikia nepakenkiant savo mitybą. Tai didelis ląstelienos kiekis reiškia, kad, kai jūs jį naudoti virti kaip daržovių su pagrindinio valgio, tai padės padaryti jums jaustis visiškai ilgiau ir jūs taip pat galite valgyti žalias, kaip mažai kalorijų užkandis (kalafiorai turi tik 25 kcal 100grams ). Žmonės, kurie žiūri savo angliavandenių gali naudoti žiedinius kopūstus, kaip bulvių ar ryžių pakaitalas, kaip žiediniai kopūstai yra mažai angliavandenių ir daug ląstelienos, ir ji gali gaminti panašų tekstūra be ryžių ir bulvių krakmolo.

6. Stiprina kaulus ir stiprina imuninę sistemą

Sveikata Privalumai žiediniais kopūstais negali būti visiškai be paminėti, kad daržovių taip pat gali padėti sustiprinti savo imuninę sistemą. Žiediniai kopūstai yra kaulų stiprinimo fosforo, kalcio ir seleno, kuris padeda išlaikyti jūsų imuninę sistemą tvarkingai, taip pat natrio, kuris padeda palaikyti skysčių pusiausvyrą Jūsų organizme.

7. Mažina susirgti vėžiu rizika

Kopūstų, kaip žiediniai kopūstai, gali žymiai sumažinti plėtoti įvairių rūšių vėžio riziką. Žmonės, kurie valgo šiuos daržovių reguliariai tipai buvo įrodyta, kad turi daug mažiau galimybių susirgti krūties vėžiu, kiaušidžių vėžys ir šlapimo pūslės vėžys, nes žiediniai kopūstai yra keletas Phytochemicals, pavyzdžiui, sulforaphane, karotinoidų ir indolo – 3-karbinoliu – cheminiai kuri padeda DNR remontas, prevencijos ir lėtėja vėžinių ląstelių augimą.

8. Žiediniai kopūstai detoksikuoja kūną

Sveikata Privalumai žiediniai kopūstai taip pat kūno Detox. A žiediniai kopūstai florets būti tiocianatai ir gliukozinolatų koncentraciją, kartu su fermentų, kurie padeda kepenims neutralizuoti toksines medžiagas organizme ir kurios gali padėti išvengti vėžio atsiradimo, todėl neturi būti drovūs ir pridėti žiediniai kopūstai jūsų sveikų detoksikuojanti kokteilius ,

9. Jis gali padėti išvengti širdies ligų ir insulto

Dėl savo priešuždegiminių savybių, valgyti žiedinius kopūstus gali sumažinti vidinę infliaciją kraujagyslėse. Šis uždegimas, kartu su lipidų indėlių kiekis kraujyje yra tai, ką gali apriboti kraujotaką per kūną ir būti širdies ligų ir insulto priežastis.

load...

10. Sumažina senėjimo požymius

Vienas iš svarbiausių naudą sveikatai žiediniai kopūstai yra tai, kad ji gali padėti sulėtinti senėjimo požymius. Žiediniai kopūstai suteikia puikią antioksidantų šaltinis ir vienas iš antioksidantų naudą yra jų gebėjimas kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie padidins senėjimo požymius. Valgyti žiedinius kopūstus yra vienas iš būdų, kad jūs galite padėti sulėtinti senėjimo požymius ir jus jauni ir sveiki atrodo ilgiau.

Ar Jums patinka būti žiediniai kopūstai į savo mitybą? Kas kitas nauda sveikatai žiediniais kopūstais norėtumėte įtraukti į šį sąrašą?

load...