10 nuostabių vaško sveikumo naudos

Kale jau greitai pakilo tapti numeris vienas super maisto produktų, kurie sako, kad išsaugoti daugiau gyvybių nei Spiderman. Yup, tai, kaip gerai ji yra. Iš tiesų tai taip gerai, kad tai buvo aprašyta kai ratą kaip naujos jautienos ir kaip „Karalienė žali“.

Iš tiesų, visų Fab žali, kurie yra gerai mums, niekas visai atitinka iki karaliaus kopūstai, kai kalbama apie mitybą ir gerą savijautą. Pakrauti su naudingų junginių, lapiniai kopūstai yra eiti į žalią, jei esate reikia sveikatos padidinti. Paimkime pažvelgti į 10 geriausių Fab naudą sveikatai šios mitybos stipruolis.

1. Kale Ar mažai kalorijų, o dar mažiau riebalų

Kale tikrųjų yra nulinis riebalų, ir vienas puodelis kopūstai yra tik 36 kalorijų. Be to, jame yra MEGA 5 gramus skaidulų.

load...

Dėka savo skaidulų kiekio, lapiniai kopūstai yra puikus didinti savo virškinimo sistemą ir paslaugiai pašalina bjaurus toksinus, kurie yra pasiklysti aplink ir ruošos pasekmės sumaištį jūsų viduriai.

2. Kale gausu vitamino K

Vitaminas K yra viena iš mūsų mėgstamų vitaminų, nes ji padeda mūsų kūnus į kovą su vėžiu. Tačiau vitamino K, taip pat reikia išlaikyti kaulų sveikatą, taip pat padėti mūsų kraujui krešėti. Trumpai tariant, be pakankamai vitamino K galėtume mirti. EEK!

Laimei, lapiniai kopūstai yra gausu vitamino K, o tai taip pat verta paminėti, kad tai vertingas vitaminas taip pat padeda padaryti gyvenimą šiek tiek lengvesnį už liaudies, kurie kenčia su Alzheimerio liga.

3. Lapiniai veikia kaip Detox maisto

Dar vienas Pasakų naudą sveikatai kopūstai yra ta, kad ji veikia kaip Detox maisto. Jūs tikriausiai girdėjote viską apie detoksikuojanti kūną, o tiesiog uždengti esate svarsto suteikiant jai eiti, lapiniai kopūstai yra už tai fantastiška!

Jums nereikia žiaumoti tik kopūstai, žinoma. (Nes tai nuobodu). Vietoj to, galite įtraukti ją į kūrybinių patiekalų, įskaitant šviežias vaisių ir daržovių sultis, kokteilius, salotas, rupaus malimo makaronų, dviejų pupelių sriuba, ar troškinti lapiniai kopūstai frittata masyvo. Iš esmės, lapiniai kopūstai receptai yra toli gražu ne nuobodu.

4. Kale yra turtingas antioksidantų

Kitas vienas iš nuostabių naudą sveikatai kopūstai yra tai, kad yra daug antioksidantų, kurie kas padėtų padaryti kovą su grisus laisvųjų radikalų, kurie yra nesąžiningi junginiai, kurie gali sukelti vėžį, taip pat kurstė priešlaikinį senėjimą. Jie iš esmės nėra kietas.

Laimei, lapiniai kopūstai yra daugiau antioksidantų nei jūs gali įsivaizduoti, ir ji naudoja juos neutralizuoti žalą mūsų organizmui laisvųjų radikalų. Antioksidantų taip pat padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažas kraujo spaudimas, ir jie taip pat turi anti-uždegiminių ir anti-senėjimo savybės.

load...

5. Kale yra jūsų numeris vienas šaltinis vitamino C

Vitaminas C yra vienas iš svarbiausių maistinių medžiagų aplink ir be jo mūsų organizmo ląstelės galėtų tinkamai neveikti. Jie iš esmės išprotėti, turi šalies ir palieka mus su vienu pragarą pagirių, kad gali trukti ilgus metus.

Kale turi didesnį vitamino C kiekį nei daugelis jo Vegetaras bendražygiai, ir iš tikrųjų turi 4 kartus kiek C, kaip špinatai. Taigi, jei jūs ieškote švirkšti daugiau vitamino C į savo gyvenimą, tai skamba kaip kopūstai yra žingsnis į priekį. Gauk jį.

6. Kale gali padėti jums numesti svorio

Dar vienas fantastinis naudą sveikatai kopūstai yra tai, kad ji gali padėti jums numesti svorio. Iš esmės, kopūstai neturi visiškai jokios riebalų ir tik kalorijų sauja, todėl, kad tai yra puiku svorio metimo pagalba yra jokio galvos skausmo. Įskaitant jį į savo pusryčių rupinių arba Pochlebca, arba kartu su savo vakaro patiekalas yra paprastas būdas kirpimas savo pilvo riebalų.

Dar geriau, lapiniai kopūstai taip pat yra puikus būdas išlaikyti jūsų dvitaškis ir kepenys švarus ir toksinų nemokamai. Tai iš esmės super maistas tas žino visada sugrįžti.

7. Kale gali palengvinti menopauzės simptomų

Sveikata Privalumai kopūstai yra labai daug, ir vienas iš jų yra tai, kad kopūstai gali palengvinti menopauzės simptomų. Ponios, jūs žinote, kaip siaubingai įtemptas menopauzė gali būti. Simptomai, ypač tada, kai jų labiausiai intensyvus, gali padaryti jums jaustis skaudu, stresą ir tiesiog apgailėtinos. Laimei, lapiniai kopūstai veikia kaip laiku atsikvėpti.

Viena iš priežasčių, menopauzė gali būti, kad bandymai yra, nes ji sukuria magnio stokos. Tai yra todėl, kad mūsų hormonų lygis svyruos. Kale yra turtingas magnio, o tai reiškia, kad ji gali padėti prijungti spragas iki menopauzės poveikį. Dar geriau, rastas kopūstai vitamino K sumažina krūties ir kiaušidžių vėžio riziką.

8. Kale gali padėti išlaikyti sveikus plaukus, nagus ir odą

Jei prašoma moters, ką ji mielai daugiau nei kas pasaulyje, tai paprastai, kad būtų sveiki, laimingi ir turėti žmogų, kuris juos myli. Kitas sąraše dažnai ateina sveiki plaukai, oda ir nagai. Gražus, žėrintis plaukai ir oda, kas daro mus jaustis graži, ir nėra nieko blogiau nei išeinant iš namų diena po dienos su nesveika, pavargusiai plaukų, kad verčia mus jaustis supuvę.

Kale yra turtingas omega – 3 ir omega – 6 riebiosios rūgštys, kurios prisideda prie sveikos, blizgančios plaukų ir glowingskin, taip pat tvirtais nagais. Jis taip pat pakrautas su daug didelių maistinių medžiagų, kurios didina mūsų oda dar labiau. Kale yra iš esmės gyvenimas.

9. Kale Palaiko akių sveikatai

Tai amžinas klausimas: Ar jūs, o aklas ir kurčias?

Ten tikrai ne būdas atsakyti į tokį klausimą, nes abi negalavimai būtų labai žalingas ir pakeistų mūsų gyvenimus visiems laikams. Bet jei jums buvo suteikta galimybė išlaikyti savo akis sveikatą, jūs tikrai jį priimti.

Kale yra geras vitamino A, pakankamai užkirsti kelią optinių sutrikimų, kurie dažnai senėjimo rezultatas riziką. Be to, dar vienas Pasakų naudą sveikatai kopūstai yra tai, kad daržovių yra tikrai gerai saugoti vitaminų viduje tinklainės ir ji taip pat gali padėti išvengti kataraktos. Premijos!

10. Kale gali padėti jums sumažinti cholesterolio

Dėl kilimo ir kyla ir kyla diabeto, cholesterolio grėsmė buvo šiek tiek pamiršta. Tačiau ji vis dar ten, ir ji vis dar yra labai reali, ir labai pavojinga grėsmė.

Geros naujienos yra tai, kad yra būdų, kaip laimėti kovą su cholesterolio, ir vienas iš jų yra valgyti daugiau kopūstai. Kas atsitinka, kai mes valgome kopūstai yra tai, kad mūsų tulžies rūgštys pavasarį į veiksmą. Kale padeda mums išskirti šiuos bjaurus rūgščių, ir kai tai atsitiks mūsų cholesterolio koncentracija kriaukle. Trys Cheers kopūstai!

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų kopūstai?

load...