10 nuostabių sveikų pomidorų

Raudonėlio, turbūt geriausiai žinomas kaip picos žolė, taip pat vadinamas laukinis mairūnas, yra žolė, kuri yra plačiai naudojami maisto ruošimui, tačiau jo nauda sveikatai dažnai pamiršta. Raudonėlis yra turtingas vitaminų ir mineralų, ir jis taip pat turi galimybę gydyti įvairių tipų sutrikimų. Jis turi antibakterinių ir antimikrobinių savybių, ir ji taip pat yra antioksidantų per daug. Jūs žinote, kad raudonėlis skonis puikus ant picos, arba su vištiena, todėl skaityti ir sužinoti dešimt nauda sveikatai raudonėlio, kad jūs tikriausiai nežinojo.

1. Mažina menstruacijų spazmai

Raudonėlis turi skausmą malšinančių savybių, jis yra žinomas, kad būtų galima palengvinti menstruacijų spazmai. Norėdami gauti nuskausminimo privalumus raudonėlio, galite padaryti raudonėlių arbata kurias alaus pusę arbatinio šaukštelio džiovintų raudonėlių į verdantį vandenį, arba galite tiesiog kramtyti šviežių raudonėlio lapų.

2. Palaiko sveiką širdį

Raudonėlis yra geras šaltinis kalio, kuris padeda kontroliuoti kraujospūdį ir širdies susitraukimų dažnį, ir ji taip pat yra antioksidantų, kurie padeda remontuoti oksidacinį stresą, kuris yra veiksnys susirgti širdies ligomis. Raudonėlio taip pat yra omega – 3 riebiųjų rūgščių, kurios padeda sumažinti uždegimą organizme.

load...

3. Raudonėlis naikina parazitus žarnyne

Raudonėlis yra du galingus antimikrobinių junginių, vadinamų timolis ir Karvakrols, kurie yra labai veiksmingas žudyti parazitų, pavyzdžiui, „kirminų“, o žarnyne. Jame taip pat yra ingredientų, kurie ramina virškinimo sistemą ir tai gali būti imtasi siekiant nuraminti skrandžio sutrikimų ir virškinimo.

4. Jis gali nužudyti gripo virusas

Raudonėlio taip pat yra galingas antivirusinių ingredientų, kurie turi galimybę nužudyti gripo virusas. Tai, kartu su žolelių anketa skausmo žuvo savybių, kad jis geras gydymas už gripo simptomų, įskaitant raumenų skausmai, didelis karščiavimas ir galvos skausmas.

5. Išvalo nosies užgulimas

Kai jūs gaunate nosies užgulimas per šalta ar alergijos, dekongestantas savybės raudonėlio galite greitai išvalyti perpildyta nosį ir gerklę. Gydyti spūstis raudonėliu, įdėkite kelis lašus raudonėlių aliejaus į karšto vandens dubenėlį ir įkvėpti garus.

6. Jame yra daugiau antioksidantų nei daugelyje vaisių ir daržovių

Raudonėlis yra du labai stiprūs antioksidantai, rozmarino ir timolio, kiekį, kuris viršys didžiausią vaisių ir daržovių. Iš tiesų, tiesia palyginti, raudonėliai yra 4 kartus antioksidacinių savybių mėlynės ir daugiau nei 40 kartų, kad obuolių.

7. Gydo peršalimo

Raudonėlio taip pat sakė, kad yra labai efektyvus gydymo peršalimo. Pridėti kelis lašus raudonėlių aliejaus į stiklinę apelsinų sulčių ir mišinys bus išvalyti nosį, sumažinti skausmus, o vitamino C iš apelsinų sulčių, duos savo imuninę sistemą, kad padidinti, kad ji turi kovoti su šalta.

8. Jame gausu mineralų

Jūs taip pat gali gauti naudos iš aukštos mineralinių medžiagų raudonėlio. Žolė yra daug mineralų, įskaitant kalio, kalcio, magnio, vario ir geležies, kurie visi yra naudingi sveikų dantų ir kaulų priežiūra ir įskaitant raudonėlio dietos gali padėti išvengti tampa anemija.

9. Kovos su senėjimo požymiai

Kad didelis antioksidantų, kurie yra rasti raudonėlio taip pat gali padėti kovoti su senėjimo požymiais pradžią. Antioksidantai padeda išvengti laisvuosius radikalus iš kenkia organizmo ląsteles, kurios gali baigtis linijas ir raukšles odoje susidarymą.

load...

10. Jis gali būti naudojamas, siekiant palengvinti astmos priepuolius

Raudonėlis yra daug flavonoidų, terpenų ir Karvakrols, kurie yra junginių, kurie padeda išvalyti kvėpavimo takus ir bronchų. Geriamojo raudonėlių arbata sumaišyti su medaus šaukštą sakė suteikti atleidimą nuo astmos priepuolių.

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų raudonėlio?

load...