10 nuostabių privalumų klausydamiesi klasikinės muzikos

Kiekvieną paskutinį vienas iš mūsų myli muziką. Kai kurie iš mūsų linkę šokių muziką, kiti nori roko muziką, kai bus išklausyti „nieko tol, kol tai nėra sunkiųjų metalų“, o kiti yra atidesni ir gauti jų smūgių iš eksperimentinės, avangardinės muzikos, kad niekada padaryti „Billboard 100.

Bet ar jūs kada nors susimąstei apie tai, klasikinę muziką eiti? Klasikinė muzika yra turbūt bent klausėsi-tipo muzikos tarp jūsų ir jūsų draugų. Jei visi išsijoti per savo iPod, galbūt norite rasti naujausius melodijas šiuolaikinės muzikos atlikėjų – bet ne Mocartas, Bethovenas, Vivaldis ar Wagneris.

Viena iš to priežasčių gali būti, nes klasikinė muzika visada buvo vertinamas kaip išskirtinis forma muzikos, kuri yra prieinama tik turtingiesiems ir turtingi. Nors tai buvo tikrai tiesa prieš penkiasdešimt ar daugiau metų, tai tikrai nėra tiesa dabar. Dėka transliacijos ir pigių CD įvadas, Klasikinė muzika yra visiems prieinamos. Taigi, kodėl dauguma iš mūsų vis dar mano, kad tai eiti?

load...

Jei galvojate, kad klasikinė muzika valia pagimdė jums, negali būti labiau neteisinga. Be to, klausytis šios muzikos rūšies ateina su daug privalumų. Leiskite pažvelgti į dešimt nuostabių privalumų klausytis klasikinės muzikos išvaizdą!

Klausytis klasikinės muzikos gali padėti jums išgydyti

Kai jaučiatės blogai, klausytis savo mėgstamos rūšies muzikos kartais gali padėti pakelti nuotaiką ir privers jaustis geriau. Bet tai ne visada veikia kaip šis. Galų gale, kai mes turime milžiniškas galvos skausmas, bus klausytis įsiutę sunkiojo metalo sumažinti mūsų būklę? Ir svaiginančių šokių muzikos išgydyti mūsų peršalimo? Tikriausiai ne.

Iš tiesų, muzikos rūšis, kuri yra labiau tikėtina, kad jums jaustis geriau po ilgos ligos yra klasikinė muzika. Tai yra todėl, kad iš jos raminančių poveikį, ir savo gebėjimą paguosti mus ir atimti skausmą. Klausytis sudėtingą muziką, mūsų smegenys daugiausia dėmesio skiriama garsų, o ne mūsų skausmo.

Klausytis klasikinės muzikos gali padėti jums De-stresas

Ar jūs kada nors buvo į klubą, kad pumpuoja iš rimtai garsiai melodijas, tik staiga jaustis priblokšti? Tai yra todėl, kad agresyvus, Łomotanie muzika gali padaryti jums jaustis pabrėžė ir nerimas. Po kurio laiko, jums reikia dėti ne klubo ir imtis gurkšnis.

Dar vienas Pasakų naudą klausytis klasikinės muzikos yra tai, kad ši muzikos rūšis yra antitezė į Łomotanie klubinės muzikos ir veikia kaip ramus de-stresser. Jei jau jausmas neseniai priblokšti įvykius savo gyvenime, galbūt norėsite apsvarstyti klausytis tikru klasikinės muzikos padės jums jaustis geriau. Šis muzikos tipas gali nuraminti jus ir atsipalaiduoti, ir jos poveikis yra panašus į tuos, kuriuos pagamino masažo.

Klausytis klasikinės muzikos gali padėti jums užmigti

Ne, mes nesakome, kad klasikinė muzika pagimdė kelnes ne jums. Bet kadangi klasikinė muzika yra taip gerai ramina tave ir padėti jums atsipalaiduoti, ji pasireiškia jums tinkamą nuotaiką miegoti.

Jei kenčia nuo nemigos, arba jei gali atrodyti ne eiti per savaitę be getting jokių daugiau nei 4 ar 5 valandų miego per naktį, galite pabandyti snuggling lovoje su tam tikru klasikinės muzikos švelniai žaisti į savo ausis. Šis konkurso muzikos rūšis yra fantastiška pakaitalas migdomieji.

load...

Klausytis klasikinės muzikos gali padidinti savo smegenis

Dar vienas didžiausių privalumų klausytis klasikinės muzikos mums, kad ji gali padidinti savo smegenis. Buvo laikas, kai liaudies kurie klausėsi muzikos kompozitorių, pavyzdžiui, Mocarto ir Bethoveno tikėjo, kad tai kažkaip padarė juos toks protingas kaip tie vaikinai. Bet kuriuo atveju, klausytis tokio grandiozinio, sudėtingos muzikos padarė vieną jaustis aukščiau kitų, kurie klausėsi paprasta pop muzikos, pavyzdžiui, „The Beatles“ ir „The Ronettes padidėjusi.

Nors tai ne visai taip paprasta, kaip kad, klausytis klasikinės muzikos, gali turėti pasitenkinimą poveikį jūsų smegenis. Pasak tyrimo, kurį atliko Helsinkio universitete, „klausytis klasikinės muzikos sustiprintas genų, kurie daugiausia susijusių su apdovanoti ir malonumą, pažinimo funkcijas ir tinkamai smegenų veiklą.“

Klausytis klasikinės muzikos, gali pagerinti savo atmintį

Pasak tyrimo, klausytis tam tikrų klasikinių meistrų muzikos gali pagerinti savo atmintį. Keista, mokslininkai padarė išvadą, kad klausantis Mozarto gali duoti savo atmintį postūmį, klausytis Bethoveno negali!

Taigi, Mocartas laimi, iš esmės.

Mokslininkai, kurie pagrįsti ne Romos Sapienza universiteto, sakė, kad atminties didinimo Mocartas muzika „ne tik klausytis muzikos, apskritai pasekmė.“

Taigi, jei jūs norite prisiminti, kur jūs įdėti savo akinius, klijuoti šiek tiek Wolfgang Amadeus Mozart ant.

Klausytis klasikinės muzikos gali sumažinti kraujospūdį

Padidėjęs kraujospūdis gali sukelti visų fizinių problemų, todėl gydytojai visada pasakys, kad pabandyti ir išlaikyti jūsų žemyn rūšių. Tipas – 2 tipo cukriniu diabetu kenčia linkę kenčia nuo aukšto kraujospūdžio, ir tai pagalba tik savo negalavimų.

Vienas iš didžiausių privalumų klausytis klasikinės muzikos, kad ji gali sumažinti savo kraujo spaudimą. Pasak tyrimo, atlikto Didžiojoje Britanijoje, žmonės, kurie klausosi šios muzikos rūšies turi sumažinti kraujo spaudimą lygį.

Klausytis klasikinės muzikos gali padėti jums kovoti su depresija

Jūs tikriausiai jau žinojo, kad skirtingų tipų muziką išsiaiškinti įvairias emocijas. Bouncy Pop muzika gali padaryti jums jaustis svaiginantis; siurbimo šokių muziką gali jums pasirengę naktį; sunkiojo roko gali padaryti jums jaustis nesunaikinamas; Kantri muzika gali padaryti jums jaustis keistai, o baladė gali padaryti jums jaustis visi verkiantis.

Pasak tyrimo, kurį atliko Glazgo universiteto, tai tikrai tiesa, kad skirtingų tipų muziką išgauti skirtingas emocijas, ir klasikinės muzikos padeda sumažinti emocinį skausmą. Huzzah!

Klausytis klasikinės muzikos Can Make You Feel ramiai su savimi

Keista, vienas iš privalumų klausytis klasikinės muzikos, kad ji gali padaryti jums jaustis geriau apie save. Be to, ši muzikos rūšis taip pat gali skatinti kūrybiškumą.

Klausytis klasikinės muzikos gali padidinti fizinę veiklą

Kai mes treniruotės, tai dažnai rekomenduojama, kad mes klausytis muzikos tuo pačiu metu. Muzika skatina mus ir skatina mus stumti save iki max.

Galbūt ne maniau jis buvo įmanoma, bet klasikinė muzika gali padėti įdėti jus į zoną. Jei pasirinksite ypač intensyvus klasikinę muziką, kad pasiekia kulminaciją po kulminacijos, pavyzdžiui, Wagner ar Shostokovich, jums bus motyvuoti eiti sunkiau ir pasiekti daugiau.

Klausytis klasikinės muzikos gali atsipalaiduoti Jums nėštumo metu

Jūsų motina negali klausėsi prenatalinis muzikos, bet jūs tikrai turėtų. Taip pat jos gebėjimą atsipalaiduoti, klausytis klasikinės muzikos nėštumo metu taip pat galėtų sustiprinti savo kūdikio ankstyvojo kalbų įgūdžius. Taip yra todėl, Klasikinė muzika padeda vaikui įžvelgti tarp garsų, kurie paeiliui padeda su savo klausos atmintį.

Ar žinote, kitus privalumus klausytis klasikinės muzikos?

load...