10 nuostabių privalumų ir bentonito molio naudojimo

Bentonito molis yra mineralinių turtingas, gijimas, molis, kuris yra sudarytas iš vulkaninių pelenų, kuris yra žinomas dėl savo gebėjimo gydyti ir pašalinti toksinus iš organizmo. Molis buvo naudojamas tūkstančius metų, tiek viduje išgydyti negalavimus ir išorėje rūpintis oda. Vienas iš įspūdingiausių savybių, bentonito molis turi tai, kad kai jis sumaišytas su skysčiais, ji gamina neigiamą elektros krūvį, kad patrauktų toksinus iš organizmo. Bentonito yra nuoroda į Fort Benton, Vajomingas, kur molis yra kasamas, bet panašūs molis galima rasti ir kitur pasaulyje, kuris kartais vadinamas montmorilonitą molio. Taigi, jei nesate tikri, ką bentonito molis gali padaryti už jus, čia yra dešimt iš įspūdingiausių naudą bentonito molio.

1. Pridėti bentonito molio savo bathwater

Už tikrai atpalaiduojanti vonia, pridėti vieną ar du puodelius bentonito molio savo bathwater. Kai molis mišiniai su vandeniu, paleisite neigiamą elektroninį mokestį į molio, kuris bus pritraukti toksinus iš jūsų odos. Ji taip pat padeda išvalyti dėmes ir vėl drėkina odą, todėl atsižvelgiant gražus ilgas mirkymas bentonito molio vonioje paliks jūsų odos jausmas švelni ir minkšta.

2. Naudokite bentonito molis veido kauke

Bentonito molio daro puikus veido paklausti per daug. Sumaišykite du ar tris šaukštus bentonito molio į pasta su grynu vandeniu arba su tam tikru obuolių sidro actas. Taikyti jį į savo veido ir palikite jį maždaug dešimt minučių. Kadangi clay dries, ji bus sugriežtinti odą ir pašalina nešvarumus ir toksinus iš porų.

load...

3. Tai palengvina virškinimo problemas

Imtis bentonito molio viduje dėl virškinimo problemų, sumaišykite du arbatinius šaukštelius molio ir stikline vandens ir palikite jį ištirpinkite maždaug trisdešimt minučių prieš jį gerti. Gydymasis molio, kaip ir bentonitas, buvo naudojama tūkstančius metų išgydyti virškinimo problemų. Negalima naudoti jį per dažnai nors, nes ji taip pat dirba labai gerai, kaip vidurius.

4. Panaudojimas bentonito molio kaip dezodorantas

Bentonito molis yra labai universalus produktas ir nauda bentonito molio yra tikrai daug. Jei kenčia nuo pernelyg didelio prakaitavimo, tada bentonito molis gali būti naudoti, kad jūs su tai. Patrinti kai molio pagal jūsų rankų kiekvieną rytą, ir jis veiks kaip natūralus dezodorantas ir ji bus įsiurbti prakaitavimą taip pat.

5. Naudokite bentonito molis gydyti odos sąlygas

Dar vienas Pasakų naudą bentonito molio yra, kad jūs galite naudoti ją gydyti odos sąlygas. Bentonitas molis gali būti naudojamas kaip gydymo antibiotikais, siekiant padėti su tokiomis sąlygomis, kaip odos psoriazė, dermatitas ir egzema. Sumaišykite molį su vandeniu į pastą, taikyti jai paveiktą odos sritį ir palikti jį džiūti, prieš nuplaukite jį vėl švariu vandeniu. Molis ištraukia jokio odos ir porų infekcija, ir ramina paraudimą, taip pat.

6. Naudokite jį burnos sveikatai

Bentonito molis gali būti naudojamas kaip jūsų burnos higienos rutinos dalis taip pat. Jūs galite naudoti ją, sumaišyti su vandeniu, kaip skalavimo arba kaip natūrali alternatyva dantų pasta ir tai padės sustiprinti emalį dantis ir sumažinti bet kokį jautrumą, kad jums gali turėti. Detox savybės bentonito molio, taip pat padės sumažinti toksinų lygį burnoje.

7. Tai gydo gabalai ir nudegimų

Vienas iš privalumų bentonito molio yra, kad jūs galite naudoti ją gydyti nedidelių įpjovimų ir nudegimų. Sumaišykite jį pasta su vandeniu, taikyti molio pastos žaizdos ir padengti su tvarsčiu arba juostos pagalba. Molis padės sustabdyti infekcijos ir tai padės žaizda išgydyti greičiau.

8. Panaudojimas bentonito molio kaip šampūnas

Privalumai bentonito molio eiti dar toliau. Daugelis moterų taip pat dainuoti už nuostabų poveikį giria, kad bentonito molis gali turėti plaukus. Jūs galite padaryti savo bentonito molio šampūnas sumaišant du šaukštus molio su trupučiu vandens ar obuolių sidro actas. Tepkite mišinį ant drėgnų plaukų ir palikti jį apie penkias minutes ir tada išplauti ir vėl šiltu vandeniu.

9. Panaudojimas bentonito molio vabzdžių įkandimų ir bėrimai

Padaryti bentonito molio pasta ir taikyti jį į vabzdžių įkandimams ir bėrimai, ir ji bus nuraminti niežulys greitai ir padėti išgydyti iki odą per daug. Tokiu atveju, galite tiesiog palikti mišinį ant odos, kol jis atsiklijuoja natūraliai. Jis gali būti naudojamas gydyti Audio, Tings, alergines reakcijas ir Poison Ivy taip pat.

load...

10. Pašalinti toksinus iš organizmo

Geriamojo bentonito molio su vandeniu gali padėti pašalinti visus toksinus rūšių iš organizmo. Tyrimai įrodė, kad molis turi galimybę pašalinti tai, kas vadinama lakiųjų organinių junginių, kurie yra nuodingų medžiagų, kad mes pasiimti mūsų organų pačią dieną, kurie gali turėti neigiamą poveikį mūsų kūnuose asortimentas. Taip pat žinoma, kad turi galimybę pašalinti pavojingus toksiškų metalų, pavyzdžiui, švino ir gyvsidabrio pat.

Atsargiai:

Nors bentonito molis gali būti labai naudinga ir veiksminga, tai geriausia pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistas asilų savo konkrečius individualius poreikius.

Ar žinote, kitus privalumus bentonito molio?

load...