10 nuostabių pamokų šunys gali išmokyti mus, kaip būti laimingam ir turiningam

Bet gyvūnų mylėtojas būtų pasakyti, kad gyvūnai gali išmokyti mus daug dalykų, iki ir įskaitant gyvenimo prasmę. Mes matome, kad mūsų augintiniai gyvenimą ir kadangi mes negalime paprašykite jų, kaip jie iš tikrųjų jaučia ir ką jie galvoja apie visatą ir savo vietą jame, esame laisvi spėlioti, kiek norime. Daugelis mano, kad šunys yra mūsų geriausi draugai – jie suteikia mums besąlygišką meilę, jie užpildyti mūsų dienas su džiaugsmu, ir jie pagerinti mūsų sveikatą. Štai ką šunys gali išmokyti mus apie laimę, su viltimi, kad jūs išmoksite šias pamokas.

1. Tai paprasta

Pamatyti Šuo žaidžia su kamuoliu, ir jūs mačiau visišką ir pilną laimę. Jei apmąstyti tai, jūs tikriausiai turite apreiškimą: laimė slypi paprastų dalykų, kurie suteiks jums džiaugsmo. Tai ne apie uždirbti daugiau pinigų, tai ne apie prarasti penkis svarus patekti į tą naują suknelę jums tyčia nusipirkau vieną dydį per mažas, ir tai ne apie ateina ant savo klasėje. Tai apie tai darbą jums patinka, kad moka gerai, tai apie pėsčiųjų, Bėgimas, ar svorio mokymo, nes jums patinka jausmas, ir tai apie studijas temą tikrai patinka, tai, kaip paprasta yra.

load...

2. Tai sąžiningas

Šunys negali meluoti, ir jie niekada bandyti slėpti savo jausmus, kaip ir mes. Jūs galite iš karto pamatyti, kai jie laimingi ar nelaimingi, net jei kartais vargas yra šiek tiek perdėti. Šunys nerūpi ne visi apie tai, ką „žmonės sako“ apie šį bei tą, ir jie nerūpi, ar laikas ar vieta yra tinkama juos išreikšti savo laimę. Gana gaivus, ar ne? Jei gali įsivaizduoti tik akimirkai, kas tai būtų, pavyzdžiui, jei mes visi šiek tiek daugiau sąžiningas ir atviras apie mūsų jausmus, pasaulis turbūt būtų daug geresnė vieta, su daug mažiau nesusipratimų ir liūdesio.

3. Tai ne apie turtą

Daugelis žmonių kvailai mėgsta savo stuff. Mes daugiau ar mažiau tvirtai tiki, kad turėti daiktų leis mums laimingesni nei kaimyno, kuris valdo mažiau daiktų. Nesvarbu, ar tai dizainerio drabužius, o ne NO-Label tie, greičiau automobilis, didesnis namas, geriau kavos puodelis, sunkiai dangtelis knyga ar gražus laikrodis, mes norėtume turtus… Bet pažvelgti šunims: jie neturi turtą, išskyrus tie, kurių kelių millionnaire savininkai juos palikti viską į savo paskutinio skatiko. Tačiau net ir šie turtingi šunys neturi nuosavybės koncepciją, ir kad todėl jiems daug laimingesni už mus, nes negalėtų įsigyti stuff yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl mums jaustis nelaimingas ir negali įvertinti gražių gyvenimo akimirkų.

4. Tai drąsus

Metimas šuo lazdą ir jis nebus galvoti apie darbą po jo. Mes, žmonės, kita vertus, manau, kad per daug, ir mes analizuoti dalykus visą laiką. Kai pateikti su galimybe padaryti kažką įdomaus ir malonus, dauguma mūsų būtų iš karto pradėti pasvėrus pliusus ir minusus, išlaidas ir naudą. Skamba labai liūdna ir apgailėtina, ar ne? Kaip apie sutelkiant dėmesį į privalumus, o vietoj to nauda? Priėmus teigiamą požiūrį į pasaulį gali būti nelengvas uždavinys, tačiau jis tikrai apsimoka darant jums gali mėgautis didesnę dalį savo gyvenimo.

5. Tai bendra emocija

load...

Įsivaizduokite pasakoja anekdotą į draugų ir niekas juokiasi grupės. Nepatogi ir žemyn išleidimą, tiesa? Štai kaip šunys jaučia, kai jų žmonės nesugeba pasiimti savo laimingų ritmais ir dalintis emocijas. Tuo, kad jie yra iš tikrųjų labai panašiai kaip maži vaikai. Laimė yra didžiausias, kai jis dalijasi ir duota, ir net paprasti dalykai gali padaryti šuo laimingas, pavyzdžiui, tiesiog yra aplink jus; tai tikrai nėra didelė ir stengiantis dalintis džiaugsmu ir imtis, kad laimė tiek sau. Tai ne savanaudis, tai tik sustiprins jūsų šuns laimės.

6. Tai apie žaidimą 

Visi darbo ir jokios žaisti nėra geras dalykas, taip pat žinome. Mes žinome taisyklę dar mes neturime sekti jį, nes… Na, nes ten per daug ką nuveikti. Tai nėra tinkamas pasiteisinimas, atsiprašome pasakyti. Kai yra noras, yra būdas, kaip ir kitas nuvalkiotas posakis eina, todėl rasti valios ir rasti kelią. Šunys yra instinktų padarai, jie nori imtis jokių galimybių žaisti, net jei jie dirba šunys. Sekti jų pavyzdžiu, tai laimės garantija!

7. Carpe Diem

Šunys gyvena greitai, jie turi gaišti laiko dvejoja. Štai ką mes turėtume daryti taip pat, kad būtų laimingesni. Negalima gaišti per daug laiko priimant sprendimą dėl galimybių, nes jis gali nustoti egzistuoti, o jūs galvojate. Negalima atidėti atostogas, nevengia šeimos susibūrimai, nei pamiršti susitikimus su draugais. Nors tai tiesa, kad yra žmonių, kurie auga su amžiumi pakankamai senas, kad jie pavargo gyvenime, dauguma atrodo, kad gyvenimas visada per trumpa. Taigi, kodėl gi švaistyti laiką nuo planuoja laimės vietoj išgyvena ją?

Kaip būti laiminga ir turinys? Ar turite kitų patarimų?

load...