10 nuostabių mados patarimų, kaip rasti savo išskirtinį asmeninį stilių

Kur tikitės, kai jūs ieškote mados įkvėpimo? Jūsų draugai, mados žurnalai ar tikitės, kad savo idėjomis ir inovacijomis? Sukurkite savo išvaizdą ir rodo off savo individualumą savo drabužius ir šukuosena yra puikus būdas išreikšti save, ir tai rodo, kad jūs turite pasitikėjimą. Sukurkite savo, akių gaudyti išvaizdą ir išsiskirti iš minios su šių 10 patarimų, kaip sukurti savo stilių:

1. Nebijokite išsiskirti iš minios

Nebijokite būti kitoks. Jums nereikia turėti ryškiai žalios plaukus, sunkiųjų tatuiruotes ir labai auskarų būti individualus, bet nei turėtumėte bijoti išbandyti neįprastus derinius skirtingų spalvų ar stilių. Jei jis gerai atrodo jums, tada pabandykite jį!

2. Pick skiriasi elementai sudaro kitų žmonių išvaizda, įvairių dizainerių ir mados tendencijos

Visi geriausi mados dizaineriai skolintis idėjas iš kitų stilių, todėl pabandykite derinant geriausias iš įvairių dizainerių ir mados tendencijas. Idėjas maišymo ir atitikimo, yra geriausias būdas sukurti savo unikalų asmeninį stilių.

load...

3. Naudokite savo įtakas ir įkvėpimo

Naudoti, bet kokiomis įkvepia jus paveikti savo stilių. Galite ieškoti filmų, muzikos, savo pomėgius ir įžymybės kad jūs grožėtis įkvėpimo. Paimkite kas jums patinka iš kiekvienos jūsų įkvėpimo, juos sujungti ir paversti ją savo unikalaus asmeninio stiliaus, kuris rezonuoja su savo siela.

4. Sukurti stiliaus knygoje arba aplanką jūsų įkvėpimo

Iškirpti nuotraukas papuošalų, drabužių ir avalynės, kuriuos matote žurnaluose ir laikyti juos į aplanką ar albume. Tada galite pabandyti derinti skirtingus elementus koliažas pamatyti, kas jums labiausiai patinka kartu. Nesvarbu, jei atskirų elementų iš skirtingų laikotarpių ar įvairių stilių; Tai, ką jūs manote, kad darbų, skaičiaus.

5. Eksperimentas ir žaisti su savo plaukų

Pabandykite stiliaus jūsų plaukai skirtingai kiekvieną rytą pamatyti, kas jums patinka geriausia ir išbandyti naujus produktus ar plaukų spalvos. Jei norite išbandyti drastiškų pokyčių, nors, pasitarkite su savo stilistas pirmas pamatyti, ką jie galvoja, ir prisiminti, o spalvos gali būti lengvai pakeista, plaukų laiko atauga!

6. Aplankykite derliaus ir labdaros parduotuvės Ieškoti mados lobiai

Ieško naujų drabužių iš didžiųjų parduotuvių gana daug garantijų, kad drabužiai perkate bus tas pats, kaip kažkas dėvi. Apsidairykite labdaros parduotuvių ir senovinių parduotuvėse. Ne tik jūs galite rasti keletą nuostabios pigesnių, bet ir pamatysite drabužius ir papuošalus, kad tai ne tas pats, kaip ir visi kiti dėvi.

7. Išplėskite savo stiliaus visatą mokantis, kaip siūti 

Mes nesiūlome jums nereikia žinoti, kaip siūti mygtuką arba užtrukti iki hem, bet kada jūs paskutinį kartą pabandyti padaryti savo drabužius? Coco Chanel pradėjo darant savo drabužius iš senų ketaus kompromisai. Pirmoji suknelė ji padarė buvo pagamintas iš seno Džersis. Tai vienas iš būdų, kad jūs galite sukurti tikrai unikalius drabužius sau.

8. Accessorize savo kelią į unikalumą

Jei neturite jaustis patogiai padaryti savo drabužius nuo nulio, jūs galite lengvai padaryti kažką, kad yra jūsų pačių su priedais, kad nešioti su juo. Šalikai, sagės, plaukų-juostų, yra tiek daug skirtingų būdų, kad jūs galite pakeisti savo išvaizdą ir jums net nereikia praleisti pinigų apkrovą naujų drabužių.

9. Jūsų dydis nesvarbu

Jums nereikia turėti super modelis paveikslą išbandyti naujas stilius ir nei jums reikia padengti save senamadis drabužių būti skirtingi; Jei nesutampa kai kurių žmonių supratimą apie tobulas formos, gerai, tada tai jų pačių problema. Kiekvienas gali atrodyti gera ir labai mažai žmonių „taip vadinamą“ geriausią formą, todėl nebijokite parodyti savo individualumą, kokia suknelė dydis esate; ir vistiek, grožis į žiūrovo akis, ar ne ?!

load...

10. Kaip Oscar Wilde yra pasakęs: „Būk savimi; visi kiti jau imtasi“… Ir tai taip pat tiesa, kai kalbama apie asmeninį stilių

Virš visa kita, dėvėti ką jaustis gerai. Nesvarbu, jei jūs sumaišykite Retro su šilčiausias naują išvaizdą arba, jei nekreipti dėmesio, kad vėliau „spalvų“ tendencija ne madų šou. Būti teigiamas apie tai, kas jūs esate ir kiti žmonės teigiamai reaguoja į jus. Tegyvuoja skirtumas!

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip rasti savo savitą asmeninį stilių? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...