10 nuostabių ir įdomių faktų apie žmogaus smegenis

Kaip veikia žmogaus smegenys? Jis saugo mūsų prisiminimus, ir geras ir blogas, ji kontroliuoja mūsų kiekvieną judesį ir kiekviena iš mūsų organų funkciją ir ji vis dar turi nepanaudotų pajėgumų, kad mus juoktis ir verkti per daug! Mūsų smegenys yra labiausiai sudėtingas ir neįtikėtinas organai mūsų kūne, kad iš tikrųjų daro mums, kas mes iš tikrųjų yra, ir čia yra dešimt kitų nuostabių faktų apie žmogaus smegenis, dalykas, kuris verčia mus visus varnele:

1. Jūsų smegenys užima daug energijos 

Nepaisant to, kad jūsų smegenys daro tik iki 2% savo kūno svorio, ji naudoja iki 20% savo energijos, tiesiog laikyti jį vyksta. Jis naudoja šią energiją palaikyti jūsų smegenų ląstelių sveikatą ir kuro elektros impulsus, kad sukurti tarp neuronų jungtis savo smegenis.

2. Smegenys gali jaustis jokio skausmo

Nors smegenys yra kas kontroliuoja savo nervų sistemą, tai yra vienintelis organas kūne, kuriame nėra nervus pati. Taigi, nors mes sakome, kad emocijos gali pakenkti, jie tikrai negali.

load...

3. Jūs galite įsižiebti lemputei su savo smegenis

Jūsų smegenys turi maždaug 25 vatų energijos funkcija. Kad yra pakankamai galios vidutinę elektros lemputę.

4. Smegenys yra riebalų!

Smegenys yra didžiausia koncentracija riebalų, bet į žmogaus kūną organo. Apie 60% žmogaus smegenų susideda iš riebalų ir 75% visos masės, yra iš tikrųjų vandens. Štai kodėl gerti per daug ar per mažai vandens, gali turėti įtakos, kad jūs galvojate ir jaučiate.

5. Mitas, kad jūs naudojate tik 10% savo smegenų netiesa

Tai dažniausiai vyksta mitas, kad žmonės naudoja tik 10% savo smegenų. Tai visiškai netiesa ir tai jau įrodyta, kad kiekvienas mūsų smegenų dalis turi specialią funkciją, kad mes pasinaudoti.

6. Jūs turite savo kalorijų, jūsų smegenis

Kalorijų kontroliuojamas dieta gali būti viskas gerai, numesti svorio, bet ar žinote, kad jūsų smegenys sunaudoja tarp dvidešimt ir trisdešimt procentų savo visų kalorijų? Tai verčia dar labiau svarbu, kad būtų atsargūs, ką jūs valgote ir kiek kalorijų jums imtis laive.

7. Dauguma jūsų smegenys yra skirta kalba ir sąmonės

Jūsų smegenų dalis, kuri yra atsakinga už kalbos ir sąmonės vadinamas neo-žievės, o sudaro apie 75% viso savo smegenis. Tai yra didžiausia dalis atiduota šių funkcijų, kurias galima rasti į gyvų būtybių karalystėje, kuri sudaro daug tarp mūsų ir gyvūnų skirtumus.

8. Jūsų smegenys yra apie 100 milijardų neuronų

Tai tarp jūsų neuronų, kurie leidžia jums galvoti, prisiminti prisiminimus, turėti asmenybę ir plėtoti idėjas jungtys. Kiekvienas neuronas gali būti prijungtas prie tūkstančių kitų neuronų, ir jūs turite maždaug 100 mlrd neuronų viso savo smegenis. Tai yra apie 14 kartų daugiau, nei viso žmogiškųjų būtybių, kurios gyvena mūsų planetoje.

9. Dydis nesvarbu… Kai jis ateina į jūsų smegenis

Dydis ir jūsų smegenų svoris, kad absoliučiai jokio skirtumo, kaip protingas esate. Albert Einstein smegenų svėrė tik 1230 gramų, kurios iš tikrųjų yra mažesnė nei vidutinio svorio žmogaus smegenis.

load...

10. Tikrovė yra subjektyvus dalykas

Aplink jus realybė yra tik tai, kas jūsų smegenys suvokia, kad ji būtų. Dažnai jūsų smegenys kvailas jus į manyti dalykų, užpildydamas už jus spragas. Geriausias to pavyzdys gali būti randamas optinių iliuzijų, kur jūsų smegenys leidžia jums pamatyti kažką, kad yra tikrai ne ten.

Kokie kiti įspūdingi, įdomių ir nuostabių faktų apie žmogaus smegenis norite pridėti prie mūsų sąraše?

load...