10 nuostabių ir įdomių faktų apie gėles

Galbūt mano mėgstamiausias dalykas apie vasarą gėlės. Aš juos myliu. Spalvinga, saldus kvapo ir taip gana pažvelgti, jie man primena, kad žiema pagaliau sulaukėme ir šiluma yra čia.

Gėlė švelniai linguoti vasaros vėjas visada gauna mano širdies plakimas, ir puikus dalykas yra tai, kad gėlės yra tiesiog visur. Jie auga iki kelio pusėje, kaime, savo sode… Jie taip pat pakabinti krepšiai ribų namus, arba sėdėti savo mamos vaza. Kur jie yra, jie visada įdėti šypsena ant mūsų veidų.

Galbūt manote, kad žinote viską, ką galima žinoti apie gėles. Jie išdygti aukštas, jie atrodo spalvingas, ir jie kvapas malonus. Ką dar žinoti? Tačiau paaiškėja, kad yra daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio į šių vaizdingų augalų. Paimkime pažvelgti 10 nuostabių ir įdomių faktų apie gėles.

load...

Tulpės kažkada buvo vertingesnis už Gold

Kai manote, Nyderlandų, tikriausiai galvoja klumpės, Van Gogh – ir tulpės.

Yup, Olandija garsėja savo tulpes. Bet nors eilučių ir eilučių šių gėlių galima pamatyti olandų countrysides šiandien ir galima įsigyti už vos keletą eurų iš sodo centre, buvo laikas, kai tulpė buvo šiek tiek brangesnis. Į 17 amžiaus Nyderlanduose tulpė buvo vertingesnis už auksą.

Atgal į šių dienų, kad gana lemputės simbolizavo nemirtingumą, taip pat meilę ir pats gyvenimas. Per 1630-ųjų, tulpės buvo tiek paklausa, kad „tulpių manija“ suspausta Europą tiek daug, kad tulpės iš tikrųjų tapo valiutos forma!

Jūs negavau daug sprogimo Jūsų spardytis, nors, kaip tulpės tikrai gyvena ilgiau nei septynias dienas.

Kiaulpienė kava dalykas

Kitą kartą jūs einate į Starbucks, paprašyti kiaulpienių kava ir pamatyti, kokios reakcijos jums. Nes nežinant daugelis iš mūsų, kiaulpienių kava yra tikrai dalykas. Ir geriausias dalykas? Jame yra nulis kofeino.

Nors pienės anketa žiedlapiai naudojami tam, kad vyno, jo šaknys skrudintos padaryti kiaulpienių kava. Mmmm.

Gvazdikų gali atskleisti Jūsų Fate

Korėjoje, tris gvazdikai dedami į jaunų mergaičių plaukai pasakyti jai likimo.

load...

Jei dugnas gvazdikas miršta pirma, tai reiškia, kad mergaitė bus daug nesantaikos ir sunkumų gyvenimą. Visa jos gyvenimas bus smirdžius.

Jei vidutinio viena ar prieš bet kokius kitus, jos gyvenimas bus išlipti į blogą pradžios – bet pagerinti.

Jei viršutinė gvazdikas miršta pirma, ji turės gerą gyvenimą pirmąjį – ir tada sunku.

Bendras Svarbiausios yra tai, kad ten bus kova tam tikru momentu. Hmmm mes netikime, kad nors, jūs esate savo laivo kapitonu.

Dujų Augalų yra karštas

Nors sunku iš dujų įrangos? Gal žinote jį savo daugiau Įprastas pavadinimas, Burning Bush. Nes, Yup, biblinis degančio krūmo yra iš tikrųjų labai reali.

Ne tik tai realus, tačiau jis taip pat degina! Pasak Vikipedijos:

„Per vasaros mėnesius, visas augalas yra padengtas degios medžiagos rūšies, kuri yra lipnus liesti, ir labai gardus, Citrinų aromatas; bet jei tai trunka ugnį, jis užgęsta su blykste visame augalo. Pavadinimas „degančio krūmo“ kilęs iš lakiųjų aliejų, pagamintų augalų, kurie gali sugauti ugnį lengvai karštu oru, todėl lyginti su degančio krūmo Biblijos, įskaitant pasiūlymą, kad tai yra augalas ten dalyvauja. Iš švedų botanikas Carl Linnaeus dukra sako, kad padegti orą vieną kartą, yra ypač karštą, nevėjuotos vasaros dieną, virš Dictamnus augalų pabaigoje, naudojant paprastą Medinė dalis degtukus. “ 

Andželika gamykla buvo naudojamas gydyti maras

Gerai žinome, kad net šiandien augalai yra naudojami medicinos tikslais. Dilgėlė gali ištaisyti skrandžio skausmai, pavyzdžiui. Bet tai gana beprotiška mintis patikėti, kad gėlė buvo iš tikrųjų, kai gydoma kažką kaip katastrofišką kaip Maras.

Angelica augalų buvo naudojamas viduramžių Europoje išgydyti beveik viską, nuo skrandžio skausmas į maras. Nesame tikri, kaip veiksmingai ji iš tikrųjų buvo išgydyti Juodoji mirtis, tačiau šiandien jis gėrė kaip žolelių arbatos, kuris yra žinomas dėl savo gebėjimo sumažinti simptomus rėmuo ir nevirškinimas.

Saulėgrąžos Nužudyk nuodų

Deja, Žemės dirvožemis yra bjaurus elementus, tokius kaip švino, arseno ir urano. Kai suvartojama pakankamai kiekiais, jie gali nužudyti žmogų.

Saulėgrąžos padeda pašalinti šiuos nuodingus elementus iš mūsų dirvožemyje. Po Černobylio katastrofos, saulėgrąžos dirbo, kad padėtų pašalinti stroncis – 90 ir cezio – 137 iš tvenkinio.

Bambukas yra fantastinis aplinkai

Kai buvau vaikas, mes gyveno šalia upelio, kur stiebai iš bambuko buvo pažodžiui visur. Jie pašoko į dangų, kaip bokštai, ir jie buvo toks stiprus ir kietas, kad buvo sunku pjaustyti juos. Kaip vaikams, mes nepatiko bambuko!

Tačiau paaiškėja, kad bambuko stebuklus mūsų aplinkai, ir tikriausiai daro daugiau sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų nei mums visiems! Tai yra, nes bambuko skleidžia apie 28% deguonies į atmosferą, o sugeria daugiau CO2 nei bet kuris kitas augalas. Dėl šių priežasčių, bambuko valo orą.

Saulutės gali būti kenkėjai

Nors smulkus ir gana miela saulutė simbiozė nekaltumą, jie gali tapti kenkėjų jei paliko likimo valiai. Jie gali atrodyti saldus ir nekaltas, bet jei jie tegul Saulutės išeiti iš po kontrolės, jie gali tapti rimta piktžolių. Sunku patikėti, kad tai tiesa, bet daises tikrųjų klesti atšiauriomis sąlygomis. Be to, jie yra atsparūs pesticidams ir dauguma klaidų.

Yra tikrai daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio čia!

Lotus buvo simbolis Amžinasis gyvenimas

Daugelis žmonių mėgsta gyventi amžinai. Senovės egiptiečiai buvo taip užsiėmę su gyvenimo amžinai, kad jie domėjosi gražus lotoso gėlę kaip amžinojo gyvenimo simbolis idėja.

Gėlės dažnai naudojamas simbolizuoja kažką, o lotoso augalas taip pat simbolizuoja prisikėlimą malonę, ramybę, tyrumą ir grožį įvairių kultūrų.

Lelijos Ar Nužudyk Katės

Aww, nėra lelijos tiesiog visiškai puošnus? Toks saldus ir nekaltas atrodo.

Deja, kol lelijos pagražinti savo namus, jie gali iš tikrųjų nužudyti savo katę jei ji netyčia nusprendžia imtis Užkandote. Tai dėka savo didelio kiekio kalcio oksalato, nuodų, kurie taip pat yra pavojingas žmonėms.

Ar žinote kitų įdomių faktų apie gėles?

load...