10 nuostabių hakerių pirkti vaisius ir daržoves, kaip pro

Atrodo, kad seniai problema, kad nėra išvykstate artimiausiu metu: Daug žmonių nori valgyti daugiau vaisių ir daržovių, tačiau jie nenori mokėti dangaus aukšto kainas. Sveikai maitintis, jie sako, kainuoja per daug pinigų.

Bet ar tai tikrai tiesa?

Taip ir Ne perkant aukščiausios kokybės ekologiškus vaisius ir daržoves gali jums kainuoti daug pinigų, jei leisite jį. Bet jei žinote gudrybių ir prekybą, galite lengvai valgyti visą neblogai už dalį išlaidų.

load...

Išgyventi apie sveiką mitybą mažiau pinigų yra visiškai vykdytinas. Kaip? Na, tegul tiesiog pažvelgti iš 10 nuostabių hacks išvaizdą pirkti vaisių ir daržovių Like Pro!

Namai ten, kur širdis

Jei norite sutaupyti pinigų Visą maišą, jūs galite augti savo maistą ir daržovės į savo kieme ar paskirstymo. Viskas, ką jums reikės pirkti yra medžiagos, reikalingos rūšiuojami (pavyzdžiui, teisė dirvožemio ir sėklų), tada būsite pasirengę valgyti sveikai praktiškai nieko nekainuoja ne visiems.

Žinoma, auga savo maistą, nėra lengva. Tai itin naudingas, tačiau ji taip pat yra sudėtingas. Jei esate naujas į šį stuff rūšiuoti, tai geriausia, kad jums pradėti nuo paprastų dalykų, pavyzdžiui, paprastesnių sėklos – pomidorų pvz.

Ne visi vaisiai ir daržovės auga vienodai; kai, pavyzdžiui, špinatai yra labiau patikimas nei kiti, o kai, pavyzdžiui, ridikai, auga greičiau nei kitiems.

Parduotuvė vėlai naktį

Tai gali skambėti radikaliai, bet jei žengti į prekybos centrą netoli vidurnakčio jūs pamatysite, kad jų sandėris konteineriai yra įdaryta pigaus vaisių ir daržovių, kad jiems reikia atsikratyti iki uždarymo laiko.

Produkcija tikriausiai baigiasi rytoj, bet suteikia jums daug laiko, kad jį valgyti. Ir paprastai galite jį nusipirkti už mažiau nei 50% savo įprastą kainą. Laimėk!

Kalbėtis su kitais

Jei esate naujas į šį vaisių ir daržovių žaidimą ir yra pavargę stelažai didžiulis prekybos sąskaitą, kad beveik sukelia jums nusilps prekybos centruose, galbūt norėsite imtis patarimų iš draugų ar šeimos narių, kurie buvo sveikai maitintis už numerį metų dabar.

load...

Klauskite kitiems, kaip jie sugeba gerai valgyti mažiau. Paklauskite jų savo paslaptis, sužinokite, kur jie apsipirkti, ir aptarti, kaip išlaikyti maistą šviežią.

Pirkti iš ūkininko rinkos

Daug žmonių, kurie stengiasi išlaikyti savo prekybos sąskaitą žemyn tikriausiai niekada aplankė ūkininko rinką. Lankiausi vieną pirmą kartą prieš porą metų, ir aš negalėjau patikėti, kaip nuostabiai pigus buvo.

Pirkinių ūkininko rinkoje reiškia, kad jūs perkate vietinę produkciją ir remti vietinę bendruomenę, bet tai taip pat reiškia, kad jūs gaunate geresnį sandorį nei jūs iš prekybos centrų.

Ne tik tai, bet jūs taip pat būsite pirkti produkciją, kuri yra be pesticidų ir konservantai ir kurios yra ekologiškas. Pabandyk tai!

Palyginti kainas

Senovėje, lyginti kainas tarp dviejų prekybos centrų ir vietos pieninės paėmė daug laiko. Mūsų protėviai būtų fiziškai rizikos kiekvienam prekybos centre, prieš priimant užrašus.

2017, viskas, ką jums reikia padaryti, tai Pop internete palyginti kainas. Taigi, kas stabdo jums gauti geriausią pasiūlymą? Galbūt pirko vienoje parduotuvėje per paskutinius 10 metų, tačiau dabar tai gali būti laikas pabandyti kažkur kitur.

Pasirinkite savo!

Ar pamenate, kai buvote vaikas ir jūsų močiutė paėmė jus vasarą pasiimti kai kurių vaisių iš vietinių ūkių? Mano močiutė tikri paėmė mane per vasarą, ir vaisių skynimas buvo vienas iš mano mėgstamiausių žaidimų.

Ne tik buvo vaisiai visiškai nemokama, tačiau ji taip pat paragavo dieviška ir buvo laisvas nuo nemalonių pesticidų, kurie dažnai rasti prekybos centruose parduodamų fasuoti vaisius.

Jūs negalite tiesiog vaikščioti į bet senas ūkio ir pasiimti vaisių, žinoma; išsiaiškinti, kokios vietos ūkiai jums tai padaryti, ir visada paklausti leidimo.

Pirkti urmu

Jei yra kažkas, kad jūs ketinate būti naudojant daug per ateinančius dvi savaites, tai puiki idėja pirkti urmu.

Daug žmonių skundžiasi, kad bananai per greitai „užges“, bet bananai tikrųjų užtrukti ilgą laiko eiti išjungti. Žinoma, jie savo ruožtu yellower ir ekrano strazdanų, bet jie vis dar gerai valgyti.

Know Your Metų laikai

Jei jau perkate vaisius ir daržoves gana ilgą laiką dabar, jūs tikrai pastebėjau, kad kainos turi tendenciją svyruoti, kartais – žymiai. Tai neturi nieko bendro su akcijų kainos ir rinkos tendencijas; Vietoj to, tai visiškai žemyn sezonus.

Kai produkcija auga ištisus metus, pavyzdžiui, pomidorų. Kai kurie, tačiau, ar ne – pavyzdžiui, šparagai. Ir kai produktas yra ne sezono metu, jo kainos turi tendenciją kilti.

Dėl šios priežasties, staigesnis pirkėju bus pirkti tik gaminti, kad yra sezonui. Kai, pavyzdžiui, šparagai išeina sezono rudenį, staigesnis pirkėjas nebus pirkti jį.

Klauskite apie pardavėjams

Nes visi žinote, jūsų draugas ar jūsų pusbrolis ar jūsų darbas kolega gali būti auga savo vaisius ir daržoves teisę ši minučių. Bet kadangi jūs niekada neprašė, jūs niekada žinoti.

Įdėkite gerų atsiliepimų Out Facebook pamatyti, jei kas nors žinote, auga savo produkciją. Paklauskite žmonių darbe, jei jie tai padarys, taip pat. Ir jei kas nors, siūlome įsigyti tikrą maistą išjungti juos su nuolaida. Jie bus padaryti šiek tiek pinigų, ir jums reikia gauti Fab daug !!

Paruoškite Savaitės maitinimosi planai

Jei nuspręsite pasigaminti ką nors dėl to momento atsarga, jūs ketinate baigti mokėti per prekybos centre nosies ingredientų, kurie bus naudojami tik vieną valgį.

Tačiau, jei jūs planuojate savo maistą į priekį kiekvieną savaitę, gausite daugiau sprogimo Jūsų spardytis naudojant tuos pačius ingredientus įvairių patiekalų.

load...