10 nuostabių gyvenimo būdų, kurie pagerins jūsų gyvenimą

Mes visi pageidaujate ją, jei galėtume vadybininkas mūsų kasdieninės patirties efektyviau. Ar nebūtų kietas, jei galėtume optimizuoti mūsų gyvenimą taip, kad mes vis daugiau nuveikti greičiau?

Tai ne visada lengva. Galų gale, kai mes suteikta pasirinkimo daryti kažkas greitas būdas ar teisingą kelią, daugelis iš mūsų yra šiek tiek kaltas pasirenkant greitas būdas, kuris dažnai susijęs su pjovimo kampus. Kaip rezultatas, mūsų gyvenimas yra tikrai pagerėjo. Mes turime kur norėjome gauti šiek tiek greičiau – bet su šiek tiek mažiau kokybę.

Tai kur gyvenimo hacks būna: gyvenimo būdas Hack pristato tikrai tvarkingas sprendimas labai erzina problema. Gyvenimo būdas hacks yra skirtas apdovanos jus padėdamas jums daryti tai, ko greitai keliu ir teisingą kelią.

load...

Žiūrėti, tai smulkmenos, kad erzinančius mumis ir sulėtinti mus žemyn, pavyzdžiui, prarasti savo raktus, ar negaunate pakankamai miego naktį. Dėl šios priežasties, Grožis ir patarimai nusprendė let you on 10 Pasakų gyvenimo hacks, kad bus pagerinti savo gyvenimą neturi pabaigos. Pažiūrėkime!

Gauk daugiau iš jūsų Mikrobangų

Mikrobangų krosnelės yra tikrai puikiai šyla maisto tikrai greitai. Bet kur jie nenuvils yra jų dydį; Jums gali tilpti tik vieną dubenį metu. Tai lėtina tave, o tai reiškia, jūs efektyviai praleidžia taip per daug laiko šildymo maistą iki, ypač jei jūs turite vaikų ir partnerį pamaitinti.

Jau nebe. Vietoj kaista vieną dubenį metu, kaip jie padarė Senovėje, dabar galite šildyti du iki tuo pačiu metu pateikdamas vieną iš savo dubenėlius ant puoduko.

Patarimas: Įsitikinkite, taurės ir dubuo komplimentas tarpusavyje. Paskutinis dalykas, kurį norite yra labai gudrus balansavimas aktas, kad žemių ašaros.

Lose marškiniai raukšles

Jei jūsų drabužiai yra susiraukšlėję, galite gauti lyginimo lenta, palaukite už geležies sušilti, ir vergas per tam tikrą hardcore lyginimo 10 minučių.

Arba galite tiesiog mesti savo susiraukšlėję drabužius džiovintuvas 5 minutes su kai ledo kubeliais.

Tiesiog sakau.

load...

Lego Butler

Kiekvienas myli Lego, kaip vaikas.

Stop padidinti savo ranką panaikinti mane: Visi myli Lego, kaip vaikas. Netgi tu. Taip, tu padarei.

Gerai? Geras.

Na, dabar jūs ketinate mylėti Lego dar daugiau.

Kaip didelis, kaip „Lego“ buvo, kai mes buvome vaikai, mes gana daug tiesiog sekė langelį nurodymus sukurti kažką su juo. Retai Ar mes sukilėlių ir apsvarstyti naudojant Lego, kaip mūsų asmeniniam Butler.

Bet jei jūs kablys LEGO stoties iki ten, kur jūs padaryti savo darbą, jūs iš tikrųjų galite Pajungti savo raktus iki jo. Šie maži skylės yra puikus išpjovų Jūsų raktas grandinę per, kuris pasirodo esąs miręs naudinga, kai jums reikia užgniaužti greitai. Be to, šiek tiek „Lego vyras su savo mažai Lego ginklų įrodo vienodai sugeba įsikibęs savo kabelius už jus, pavyzdžiui, kaip jūsų telefono kroviklį ir dar ką nors, galite galvoti apie!

Žvakė lengvesni

Atsibodo deginimas pirštais patarimų, kaip jūs apšviesti sunkiai pasiekiamose žvakę? Tada daryti paprastas būdas lemputėmis iš spageti lazdą ir apšvietimo Wick su juo.

Comfy Kačių daiktams Jūsų Workstation

Jei jūs turite katė ir dirbate nuo namų (arba žaisti vaizdo žaidimus), jūs žinote, kaip erzina tai, kai jie staiga nusprendžia jie nori erzina tave. Nors jūs bandote baigti tikrai svarbų dokumentą, jie tiesiog žingsniuoti per savo darbo vietoje be priežiūros visame pasaulyje, reikalaudami, kad jums atkreipti dėmesį į juos. Galų gale, jie Visatos centras.

Ji neturi būti tokiu būdu. Norėdami išspręsti šią amžiną problemą, kad net Isaac Newton kovojo su, jūs galite padaryti šiek tiek kambaryje ant stalo, už nedidelį kartoninę dėžę ir palaukite, kol jūsų katė glaustis viduje, kur jie bus stovykla valandas. Briliantas!

Šaldytuvas Paveikslėlis

Aš bjauriuosi savo savaitės maisto prekių parduotuvė. Bjaurėtis ją. Kodėl aš bjaurėtis ją? Nes aš visada pamiršta kažką.

Ir taip, aš nekenčiu rašyti sąrašus. Jis užima per daug daug laiko.

Taigi, ką aš galiu padaryti vietoj? Aš NUOTRAUKOS mano šaldytuvą ir spinteles tik po Atlikau parduotuvėje, kvailas. Daro tai teikia pirkinių sąrašus paseno, ir užtikrina, kad jūs nesiruošia pamiršti viską.

Išskyrus kačių maistas, žinoma.

Perfect BLT

Bekonų Salotos Pomidorų sumuštiniai tikrai ne dirbti, jei skrebutis daroma negerai. Jei skrudinta duona yra sunku iš išorės ir iš vidaus, jūsų BLT tik nesiruošia būti taip gerai, kaip jis gali būti. Žinoma, tai skanus, bet tik šiek tiek. Jūs valgote ją, bet esate ne tikrai patinka ją. Viskas, ką jums gali galvoti yra „oups. Tai turėtų būti geriau. Aš taip trūksta čia. „

Norėdami gauti nepagaunamas puikus BLT, jums reikia, kad būtų minkštas, kad skrudinta duona vidų. Kad tai įvyktų, reikia lizdą dvi riekeles duonos kartu į vieną lizdą savo skrudintuvas.

Ji skamba taip akivaizdu, kad jūs dabar grumping ir sako: jūs ketinate padaryti, kad vistiek. Kurgi ne …

Stabdymo Popsicle tirpinimo

Popsicles yra vienas iš mano visų laikų mėgstamiausia vasaros dalykų. Aš myliu juos kaip vaikas, kaip paauglys, o aš vis dar myliu juos dabar, kad aš visiškai užaugusio suaugusiųjų.

Bet erzina dalykas, apie Popsicles, kad lydalo tikrai greitai, ypač 35 laipsnių šilumos. Kas atsitinka tada, kad jūsų pirštai gauti padengtas lipnių vaisių sulčių. Tai nėra gerai.

Norėdami sustabdyti nuo to kada nors vėl, tiesiog įgyvendinti šį tikrai paprastą sprendimą: Laikykis kepyklėlę linijinės iki per savo lazda apačioje taip, kad jis sėdi savo Popsicle bazę. Tada, kai Popsicle pradeda tirpti, keksiukų laineris bus sugauti visus lašintuvai!

Taip, galite padėkoti mane dabar.

Perfect Iced Kava

Iced kavos paprastai sucks, nes jis visada taip sumenkęs. Norėdami sustabdyti nuo to, pabandykite kava ledo dėklą. Tai taip akivaizdu!

Padaryti Jūsų virtuvė Didesnis

Jei jūsų virtuvė yra tikrai mažas, tai gali padaryti virimo skausmą. Atsižvelgdama mažai vietos iš tiesų yra vienas iš dalykų, kuris kelia daugelis iš mūsų ne eksperimentuoti su maistu, nes ten tiesiog nėra pakankamai vietos, kad gabalas tai, pjaustyti, kad kepti tai ir pakepti, kad.

Jei nėra vietos savo kapojimo lentos, kodėl gi ne traukite savo virtuvės stalčius iš ir padėkite lenta ant? Magija.

Kokie jūsų mėgstamiausi būdų, kaip pagerinti savo gyvenimą?

load...