10 nuostabių grožio rūšiuoti kokoso aliejaus

Jei jus domina grožio, yra tikimybė, kad jūs girdėjote viską apie stebinančius galių kokoso aliejaus. Bet ką tiksliai gali tai gamtos dovana Jums?

Kurį laiką atgal, aš buvau visiškai nežino, kad grožio naudą kokoso aliejaus. Jei būčiau manęs paklausė, kas kokosų aliejus potencialiai gali būti naudojamas, paskutinis dalykas, kurį norėčiau sakė būtų buvę mano veidas.

Jei paspaudžiamas dar, aš visiškai ne taip atsakė „mano rankas“.

load...

Jei paspaudžiamas dar, būtume ten visą naktį, kol aš sakė: „Mano plaukai“.

Tačiau po to, kai pristatė į kokoso aliejumi grožio naudą ne mažiau nei kosmetologė, galiu patvirtinti, kad kaip gerai kokosų aliejus yra jūsų plaukų, odos ir veido – ir daug daugiau.

Kokosų aliejus iš tikrųjų yra pagrindinis ingredientas didelio skaičiaus natūralių grožio produktų. Tai nenuostabu. Galų gale, kokosų aliejus yra turtingas antigrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios jį naudoja sustiprinti plaukus, drėkina odą – ir daug daugiau.

Paimkime bent 10 nuostabių grožio hacks, naudojant kokosų aliejus išvaizdą.

Kokosų aliejus gali nuraminti sausomis rankomis

Gruzdinti rankos gali būti košmaras tiek, bet kokosų aliejus yra paprastas ir galingas vaistas.

Šiandien, aš visada iš kokoso aliejaus, šalia virtuvės kriauklė jar. Po Aš nusiprausiau rankas su muilu ir vandeniu, pridėti aliejaus išlaikyti juos drėgna ir sklandžiai.

Virimas su kokosų aliejumi yra net geriau, nes jis daro puiki alternatyva sviesto. Kaip virėjas, pridėti šiek tiek DAB į savo rankas.

load...

Jūs tikrai nužudyti du paukščiai vienas akmuo. Jūs esate virimo ir drėkina odą. Laimėk!

Kokosų aliejus yra puiki veido kaukė

Nors kambario temperatūroje kokosų aliejus yra kreminės kietas, jis virsta skysčiu, kai jis kaitintas iki aukštesnės nei 75 Farenheito.

Padaryti savo veido kaukę iš kokosų aliejaus, tirpti aliejų jūsų dušo paleisdami jį stiklainį po šiltu vandeniu.

Šampūnas plaukus, prieš taikant gerą sumą kokosų aliejus į savo šlapiomis sruogų.

Tada pasukti savo plaukus į bandelė, prieš išvykstant sėdėti už maždaug 5 minutes. Išskalauti.

Kokosų aliejus veikia kaip Fab skruostikaulių žymėjimo

Pavargę veidai pavargę veidai. Jie nutekėjimo mus, verčia mus jaustis pavargęs. Kartais jie mus sustabdyti išvykti iš namų, nes mes neturime pažvelgti viską. Galų gale, mes negalime leisti mūsų gerbėjų pamatyti mūsų pavargusią veido!

Šiek tiek paryškinimo yra puikus perking iki pavargusį veidą. Tačiau, užuot pasikliaujant parduotuvėje nusipirko produktų visą laiką, kodėl gi ne taikyti kokosų aliejaus DAB vietoj?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sušluoja smidgen stuff ant jūsų makiažas, prieš išvykstant gerai vieni. Jis imituoja jūsų odos spalvą, bet daro tai švyti.

Jei norite naudoti parduotuvių pagrindo produktus, išbandyti ir rasti vieną, kuri naudoja kokosų aliejus kaip bazę.

Kokosų aliejus veikia kaip Fab kūno aliejus

Dar vienas įspūdingiausių naudą kokosų aliejus yra tai, kad jos tekstūra yra tokia, kad ji daro puikus kūno aliejaus.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kuo greičiau išeiti iš dušo taikyti jį smidgen jūsų odai.

Optimalių rezultatų, pridėti levandų arba pipirmėčių aliejaus ir masažas žiupsnelis į odą.

Naudoti kokoso aliejus skustis kojas

Tai tikėtina, kad jums skustis kojas su parduotuvės nusipirko skutimosi kremas pagalba. Tačiau ne tik šie kremai brangūs, jie taip pat gausu sudedamųjų dalių, kurios iš tiesų gali būti labai žalingas. Ne panika jus arba nieko, bet jūs tikrai žinote, ką nors iš šių išvardytų cheminių medžiagų ant vamzdžio tikrųjų yra ?!

Kokosų aliejus yra nebrangi – ir tai visiškai natūralu. Taip pat kvapai puikiai ir yra antimikrobinis. Be to, jis ginkluotas odos-raminantis agentų, kurie Palikite smeigtukai jausmas tinkamai hidratuoti.

Kokosų aliejus gali užkirsti kelią raukšlių

Vienas iš geriausių grožio naudą kokosų aliejus yra tai, kad ji gali padėti išvengti raukšlių. Raukšles myliu dehidratuotai odai. Laikykite juos kelio drėkinti odą, naudojant kokosų aliejų.

Tikslinės probleminės sritys, taikyti savo kokoso aliejus tremti senėjimo procesą į kitą dieną (metai!).

Kokosų aliejus veikia kaip Deep Conditioner

Dar vienas populiariausių grožio naudą kokosų aliejus yra tai, kad jis gali dirbti stebuklus kaip giliai kondicionierius plaukams. Jeigu jūs kada nors patikrinti savo įprastinę kondicionierius anketa sudedamųjų dalių sąrašas, jūs tikriausiai pastebėjote, kad ji yra kokoso aliejaus. Tai yra todėl, kad kokosų aliejus yra geriau nei bet saulėgrąžų ar mineralinio aliejaus skverbiasi plaukus, taip apribojant baltymų praradimą.

Aš visada remtis kokoso aliejus mano odai ir plaukams, kai jis ateina į giliai kondicionierius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai iki šukavimas taikyti jį žiupsnelis plaukus. Tada nustatyti savo karčius į palaidų bandelė prieš apimantis savo pagalvę su minkštu rankšluosčiu. Eiti miegoti, kol šampūnu ryte.

Kokosų aliejus yra Ace Lūpų balzamas

Kaip erzina yra chapped lūpos? Labai! Skilinėjimą lūpų gali sukelti krekingo lūpų – net ir opos ir kraujavimas. Tai nėra labai!

Skilinėjimą lūpų, nors neturi šansų, kai jie prieš kokosų aliejus ir jo Ypač drėkinanti savybių.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsemti žiupsnelis ir taikyti jį į savo lūpas. Puikus!

Kokosų aliejus yra geras pašalinimas akių makiažas

Šalinama akių makiažas dažnai didžiausias Roboto kad mergaitė turi atlikti vakare. Niekas tikrai nori tai daryti – tai sunkus darbas!

Kokosų aliejus yra nuostabus, nes ji gali net pašalinti vandeniui tušas. Siūlyčiau pradėti organinės kokosų aliejaus DAB ant medvilnės kamuolys, prieš švelniai taikomos jūsų akyse, todėl įsitikinkite, kad jūs padengti savo nepakankamo akis, per daug.

Kokoso aliejus tada snapai žemyn vaškinių akių makiažas, drėkinti procese plotą.

Kai visa tai žemyn, galite nuplauti veidą.

Kokosų aliejus minkština odeles

Vienas iš puikių naudą kokosų aliejus yra tai, kad jis gali sušvelninti odeles. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai taikyti kokosų aliejaus žiupsnelis jūsų odeles kelis kartus per diena, nuostabus rezultatus.

Stenkitės ne persistengti ji, nors, kaip viskas galėtų gauti nepatogus.

Ar žinote kitų grožio naudą kokosų aliejumi?

load...