10 nuostabių grožio įpročių jūsų geriausiajai odai kada nors

Mes visi esame labai skirtingi žmonės, ir kad eina mūsų odai taip pat. Kai kurie iš mūsų turi blyški oda, kiti turi tamsesnį veido ir kai turite sausa oda, o kiti kovoti su riebiai odai. Kas yra tiesa visiems, nors, yra tai, kad mes visi norėtume turėti nepriekaištingą, gražią odą. Yra pažodžiui tūkstančiai odos priežiūros ir makiažo gaminių galima padaryti jūsų oda atrodo puikiai, bet lengviausias ir pigiausias būdas pasiekti nepriekaištingą veido, yra rūpintis savo oda natūraliu būdu. Yra pritrūko paslaptis apie rūpintis savo oda; visi reikia padaryti, tai atlikite šiuos dešimt Pasakų grožio įpročius jūsų geriausias odos kada.

1. Gauti papildomų miego

Gauti pakankamai miego yra labai svarbi jūsų smegenyse, taip pat jūsų odos grožį. Visa Jūsų organizmui reikia laiko atjauninti per naktį, todėl įsitikinkite, kad jūs gaunate pakankamai miegoti kiekvieną naktį per savaitę. Jei negaunate pakankamai miego, tai gali pagreitinti senėjimo procesą ir suskaidyti kolageno odą. Tai vadinama grožio miego, labai gerų priežasčių.

2. Niekada praleisti plaunant veidą ryte

Skalbimo odą ryte, yra lygiai taip pat svarbu, kaip valyti jūsų makiažas ne naktį. Kai miega, jūsų oda yra taisoma ir jis bus barsto toksinus ir išskiriančių riebalų nuo poras. Jei neturite plauti visa tai išjungti ryte, jis liks ten visą dieną ir jūsų Dieninė drėkikliai ir apsaugos nuo saulės losjonai nebus pasinerti į odą tinkamai.

load...

3. Pleiskanomis reguliariai

Reguliariai Drėkinamasis yra vienas iš geriausių odos priežiūros įpročius, kad galite patekti į. Jei neturite pleiskanomis, tada negyvas odos ląsteles liks ant jūsų odos paviršiaus, kuris leis jūsų odai atrodyti nuobodu ir ji gali blokuoti iki savo poras ir sukelti breakouts. Jei pleiskanomis, vieną ar du kartus per savaitę, jūs pastebėsite, kad jūsų oda atrodo daug jaunesnis ir ryškesnis. Netrinkite savo odą per sunku, nors, ar tiesiog sukelti paraudimą ir sudirginimą.

4. Visada dėvėti apsaugą nuo saulės

Dėvėti apsaugos nuo saulės kiekvieną dieną, net tada, kai atrodo, kad jis bus debesuota diena, nes UV spinduliai iš saulės bus pažeisti odą ir pareikšti dėl senėjimo požymius. Jei jūs gaunate į šio įpročio ir dabar, o klijuoti su juo, jums bus tikrai malonu, kad tu, kai jūs gaunate šiek tiek vyresni. Nemanykite, kad esate saugūs, tiesiog, nes jūs nedega, nes spinduliai, kurie tikrai sukelia žalą į odą yra ne tie patys, kaip spinduliai, kad deginti.

5. Laikyti save hidratuotas

Jei leisite jūsų oda tampa dehidratuota, tai atrodys stora aplink veidą, nuobodu ir šviesiai. Venkite gerti per daug alkoholio ir kofeino gėrimų ir eiti paprasto vandens vietoj. Jei gerti daug vandens per dieną tai padės išlaikyti odą elastingą ir ieško sveiki.

6. Laikykite savo rankas nuo veido

Įprotis, kad jūs tikrai norite išeiti iš liečia savo veidą su savo rankas. Tačiau sunku jums pabandyti išlaikyti savo rankas švarus, jie bus liestis su purvo ir bakterijų, visą dieną. Kaip tik uždėkite rankas ant veido, galite perkelti kai to purvo ant savo veido ir gali sukelti infekcijas ir breakouts.

7. Negalima praleisti naktį drėkintuvai

Padarykite savo nakties metu taikymą drėkintuvai reguliariai įprotis ir netikiu mitą, kad jūsų odai reikia išeigines dienas kvėpuoti. Jūs visada turėtų pašalinti makiažą naktį, arba ji bus blokuoti iki savo poras, ir jūs visada turėtų naudoti drėkinamąjį kremą prieš miegą. Nors galite miegoti, jūsų oda ilsisi ir pats taisymo ir tai tik tada, kai ji turės papildomą drėkinimą drėkintuvai.

8. Gydyti sausą odą odos aliejumi

Niekada taikstytis su sausa oda, nes sausos odos įtrūkimai ir kuri leidžia net ir daugiau drėgmės ir leidžia bakterijas ir nešvarumus į. Gydyti sausą odą, kuo greičiau tai įvyksta su odos aliejus. Tai bus remontas odą, sukurti drėgmės barjerą nuo infekcijos ir sugrąžinti sveiką, hidratuotas spindesį.

9. Imtis reguliariai mankštintis

Ne tik pasinaudoti gera širdimi ir plaučių, jis gali daryti stebuklus jūsų odai taip pat. Kai naudotis jūsų širdies ritmas padidėja, o kraujas perpumpuojamas greičiau aplink savo sistemos. Kai jūsų kraujo cirkuliuoja aplink savo kūną greičiau, tai teikiant daugiau deguonies jūsų odą ir pašalinti daugiau toksinų. Štai kodėl pratimas suteikia jums, kad rožinis švytėjimas.

load...

10. Būkite atsargūs, ką jūs valgote

Sveika mityba reiškia sveiką odą, todėl būkite atsargūs, ką jūs valgote ir geriate per daug. Jūs žinote, ką gydytojų užsakymai dabar: šviežios daržovės, švieži vaisiai, liesa mėsa tik, ir daug šviežios žuvies per daug. Nemažai odos skundų daug sukelia alergijas maistui, todėl, jei jūs kenčia dažnus breakouts, pabandykite ir išsiaiškinti, kas maisto gali būti sukelia problemą, ar pas gydytoją, ir jie galės išbandyti jums alergijos.

load...