10 nuostabių Disnejlendo paslapčių

Planuojate kelionę į Disneilendą? Nuo tada ji buvo atidarytas 1955 metais, Disneilendas buvo magijos vieta įvairaus amžiaus vaikams. Nuo mielas mažai pasakų princesė važiuoja į baisiau kalneliai, laimingiausia vieta žemėje buvo pritraukti milijonus šeimų daugiau kaip penkiasdešimt metų. Bet stebuklinga karalystė vis dar turi tam tikrų paslapčių, ir čia yra dešimt iš Disneilendo paslaptis, kad jūs negalite žinoti apie:

1. Veido plaukai neleidžiama

Iki 2000 metų visi Disneilendas darbuotojai turėjo būti švarus nuskustą. Tai buvo todėl, kad „Walt Disney norėjo, kad jo darbuotojai atrodyti taip, kaip nutolusi nuo stereotipinis, barzdotas įvaizdžio karnavalo darbuotojo, kaip įmanoma. Parke atsipalaidavęs taisyklę 2000 kovo mėnesį ir dabar darbuotojai leido sporto ūsus. Vis dar nėra barzdos leido nors.

2. Disneilendas beveik nepavyko

Atidarymo dieną Disneilendas 1955 buvo katastrofa. Vandens fontanai buvo neveikia, asfalto dar buvo minkštas, todėl Ladies kulniukai nuskendo į jį ir, dienos pusė važiuoja nustojo dirbti pabaigoje.

load...

3. Eik šalin žalia

Jūs nesate turėtų matyti nieko JT magišką į magišką karalystę, ir jie padarys viską, kad jie gali įsitikinti, kad jūs neturite. Jei apsižvalgyti į parką, tam, kas nėra itin patraukli, kaip ir tvorų ir šiukšlių dėžes, visi nudažyti specialiu atspalvio žalia, žinomas kaip „go-Away-žalia“, kuri yra skirta susilieti su fonu.

4. Didelis brolis stebi tave ne Disneilendas

Jūs esate nuolat stebimas Disneilendas, iš fotoaparatų visame parke ir kai specialiai paskirtų pajėgų,. Taip pat yra už įprastų saugumo sumetimais, priežiūra Disney suprojektuotas išlaikyti parkus baltesni nei baltos nuotraukos. Jie ieško narkotikų vartojimo, mirksi ir kitų rūšių panašaus, „amoralaus elgesio.

5. Yra tik viena vieta, kur galima nusipirkti alkoholio

Disneilendas yra alkoholio nemokamai, jei žinote, kad vieno slapto baras kurorto vietą, ir jūs turite turėti pinigų krūvą gauti į jį. Yra paslaptis VIP nariai valgomasis klubas, vadinamas Klubas 33, kuris yra paslėptas už žalios durų Disneyland anketa New Orleans aikštė, kur galite gauti gėrimu. Vis dėlto dešimt metų laukimo sąrašas tapti nariu ir $ 10 000 Metinis narystės mokestis.

6. Atsiminimai apie Walt Disney

Yra pėdsakai Walt Disney, visame parke. Telegrafo New Orleans traukinių stoties Naršyti dėmesį Disney kalbą nuo atidarymo dieną parko ir šviesą visada kairę į Walt Disney bute, virš gaisro name Main Street, kaip nuolatinis priminimas Walt Disney buvimas parkas.

7. Yra laukinių kačių Disneilendas

Disneilendas turi klestinčią gyventojų laukinių kačių. Toli nuo atgraso kates, parkas iš tikrųjų skatina juos, nes jie nuolat graužikų populiaciją žemyn. Jūs nematysite kates per dieną, nors, nes jie turi savo asmeninius sritis atsipalaiduoti ir pabėgti nuo dieninių minios.

8. Jūs galite sėdėti Walt Disney sėdynės

„Walt Disney“ atėjo su savo idėja teminius atrakcionų parkas, o sėdi ant parko suoliuko, žiūri jo dukterys žaisti. Tikrasis suolas, kad jis sėdėjo ant tuo metu dabar įsikūręs Main Street Disneilendas.

9. Gali būti realūs vaiduokliai į Haunted Mansion

Daugiau nei vienas asmuo išsklaidė artimuosius Haunted Mansion pelenus. Tiek daug, kad „Disney“ turi specialų pavojingų medžiagų komandą budėjimo uždaryti važinėti ir išvalyti, kai tai įvyksta.

load...

10. Yra krepšinio aikštelė viduje Materhornas

Materhornas kalnų Disneilendas buvo pastatytas į namus bobsleja kalnelius, kad eina aplink jį išorėje. Viduje, nors ten buvo didelė atvira erdvė kairę ir, gavusi darbuotojų balsavimu, erdvė buvo užpildyta su pilnai įrengta krepšinio aikštelė už darbuotojus naudoti.

Ar žinote, keletą kitų įdomių faktų apie Disneilendas? Kokie kiti paslaptys Disneilendas norite pridėti prie šio sąrašo?

load...