10 nuostabių atostogų ir kelionės privalumų

Daug žmonių gauti noras eiti keliauja tam tikru momentu. Bet daug mus taip pat galite rasti priežastis neiti keliauti:

Tai per brangu.

Aš negaliu laiko nedirbote.

load...

Tai skamba baisi.

Galėčiau keliauti, bet aš turiu tiek daug dalykų daryti grįžti čia namie.

Galiu pasiklysti.

Visi šie pasiteisinimai daugiausia kompensavo daug privalumų. Kaip kas nors jums pasakys, jei turite padaryti vieną dalyką savo gyvenime dažniau, tai kelionės. Tai yra todėl, kad iš daugelio puikių naudą ir naudą, kurie ateina su juo. Leiskite pažvelgti į kai kuriuos iš jų išvaizdą!

Jūs vertinu tai, ką namie

Gerai, kad keliaujant nėra skirtas jums trokšta grįžti namuose su „Netflix“, kavos ir jūsų nešiojamas puodelio. Bet kai jūs einate keliauti į tolimas, nepažįstamas ir nepasiturintiems sričių pasaulyje, tikrai priminė tiesiog kaip gerai jūs turite jį namuose.

Vietose, pavyzdžiui, Amazonės atogrąžų miškai ar kaimų Fidžis neturi elektros, ir jie tikrai neturi Netflix. Vietiniai gyventi be pagrindinių prabangos, kad jūs imtis savaime suprantamu dalyku. Apsilankę nuotolinio pasaulio regionuose, jums atrasti naują gyvenimo būdą, ir jums grįžti namo, žinant kaip gerai jūs turite jį. Gulėti savo lovoje, kad jūs manėte, reikėjo pakeisti, kol pateko į lėktuvą, niekada jaustis taip gerai.

Sužinosite daug daugiau apie pasaulį

Jei neturite keliavo ilgą laiką (arba jei jūs niekada keliavo ne visi), jūs manote, kad visas pasaulis turi pasiūlyti yra slegia susipažinusiam savo gimtąjį miestą. Galų gale, kaip skirtingi gali kitų pasaulio dalių tikrai? Visur yra atlaisvintas pastatų, minios žmonių, ir tas pačias problemas.

load...

Augustinas jį geriausiai, kai jis sakė, kad „pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja skaityti tik vieną puslapį.“ Jūs galėjote pastebėti keletą nuotraukų iš įvairių miestų ir galbūt Vicariously aplankė per filmus ir televiziją. Bet ten nieko labai patiko gauti ten ir patiria juos sau. Kelionės leis jums suprasti, kiek mažai jūs iš tikrųjų tikrai žinome apie pasaulį aplink jus.

Jūs suprasite, kad mes visi vienodi

Šiuo metu labiau nei bet kada, pasauliui reikia solidarumą.

Kai keliaujate į naujų šalių, jūs suprasite, kad žmonės yra visi vienodi, nepriklausomai nuo įsitikinimų, spalvos ir kultūrą. Mes visi turime tuos pačius pagrindinius poreikius ir norus. Mes visi norime tų pačių dalykų. Mes visi esame labai panašūs.

Jūs pašalinti įtampą

Jei stresas yra persmelkianti savo gyvenimą tuo momentu, kelionės siūlo idealią priešnuodis. Jis nukels jus nuo jūsų durų ir iš pragyvena į atvirą, kur rasite vietas, nereikia jums nieko, bet patinka save ir patirti naujų dalykų daryti.

Kelionės iš tikrųjų galite našta jums daugiau streso, jei išgėrėte per daug bagažo ir padaryti per daug planus. Vietoj to, jums reikia eiti su srauto, imtis dalykų paprasta ir atsipalaiduoti tiek, kiek įmanoma. Negalima kenkia sau bando įsprausti per daug į savo kelionę.

Jūs pabėgti monotonijos

Kiekvienas, kuris dirba 9 – 5 darbo penkias dienas per savaitę žino viską apie monotonija banalybė. Ten tikrai yra ne pabėgti, kol savaitgaliui, ir net tada turite tik dvi dienas off, kurie ką nors padaryti įdomus.

Kelionės suteikia jums atitrūkti nuo proto nejautros monotonijos. Jis suteikia jums galimybę pabėgti savo įprastos rutinos. Jūsų protas ir kūnas yra suteikta galimybė patirti naujų dalykų, kurie pagyvėja jums.

Jūs Pabandykite naujų maisto produktų

Taip, jūs tikriausiai myliu savo mitybą. Bet kai jūs tikrai manote apie savo mitybą, galite suprasti, kad jūs iš tikrųjų šiek tiek nuobodu jį. Galų gale, kai buvo paskutinį kartą jūs išleidote per savaitę valgyti tikrai skirtingus valgius, kurie buvo virti kažkas? Paprastai, jūs Raiding tuos pačius senus spintos, snacking dėl tų pačių senų maisto produktų, ir kaista tuos pačius iš anksto supakuoti maistą.

Kelionės užsienyje suteikia jums galimybę sužadinti savo tastebuds kažką naujo ir kitokio. Iš jūros gėrybių pusryčiai į egzotiškas karis arba aštrus Moussaka ųjų iki vaivorykštės kuskuso salotos, yra visiškai naujas pasaulis maistu laukia jūsų.

Jūs bandyti naujus dalykus

Nors galite bandyti naujus dalykus namuose, pavyzdžiui, įlaipinami priemonę arba prisijungti prie treniruoklių salė, yra daug dalykų, kuriuos galite išbandyti tik tada, kai iš kelionės. Gyvenimas didinimo patirtimi, pavyzdžiui, nardymas, plaukiojimas su rykliais, valgymo skorpionus, alpinizmas ar šokių metu pilno mėnulio šalis, galite nustatyti jums. Bandymas jūsų ištvermės, padeda sukurti charakterį, padės jums prisitaikyti prie naujų situacijų, ir gali padaryti jums drąsiau, daugiau nuotykių asmenį.

Be to, jie dažnai smagu!

Jūs Grįžti Pagrindinis Atnaujinta

Mes visi turime įkrauti savo baterijas dabar ir tada, o kartais tiesiog žengia iš pareigų už 30 minučių nepakanka.

Jei manote, kad taip, lyg jūs jau pažymėjote keletą savaičių dabar vienintelis vaistas gali būti keliaujate. Kelionė nuo dalykų tikrai gali suteikti jums tokį naują nuomos gyvenimo, kad kai grįžti jūs būsite pasiruošęs imtis pasaulyje dar kartą. Skaičiuoklės aš atkalba mėnesius, ateis į mane!

Jūs Sutik naujų žmonių

Jūs tikriausiai nesiruošia susitikti daug naujų žmonių, jei esate pakimba toje pačioje banalybė rutinos. Kelionės suteikia jums galimybę susipažinti su visa turtus naujų žmonių, kurie gali pasirodyti esąs savo sielos draugas draugai. Kur jums eiti, ten bus kažkas prisijungti.

Jūs galite tiesiog rasti laimę

Turbūt didžiausias atlygis iš jų visų yra, kad keliaujant gali tiesiog suteikti jums laimės jūs buvote Zachcianka visą šį laiką. Iš žmonių, kuriuos atitikti, prie paminklų matote, ten nieko labai patinka keliauti pakelti visą bausmė ir tamsa iš žmogaus sielos.

Ar žinote, kitus privalumus keliaujate?

load...