10 nuostabiai efektyvių patarimų, kaip prarasti pilvo riebalus

Kiekviena moteris turi plonas džinsai savo garderobą, kad ji reikia mylėti, kad būtų galima, kad tilptų į kai ji nori. Deja, tai dažnai nutinka, kad mums sunku nešioti ploniausias SLIM be negalėjo lankstyti mūsų kelius.

Tai, žinoma, dėka to grisus riebalų, kuri * kažkaip * plėtojama aplink mūsų juosmens!

Geros naujienos yra tai, kad, jei esate dar vienas baisus pilvo riebalų Raider auka, jums nereikia jaudintis dėl to, nes yra daug tikrai paprasta būdų prarasti ją. Šiame straipsnyje mes ketiname pažvelgti į 10 stebėtinai efektyvių patarimų, kaip prarasti pilvo riebalų išvaizdą be pasitikrinti skausmingą procedūrą arba išleisti likimo įvairiais kitais metodais. Pažiūrėkime!

load...

Iškirpti Cukrus kiek, kaip jūs galite

Tai yra viena iš efektyviausių patarimų, kaip prarasti pilvo riebalų. Cukrus leidžia jums priauga svorio. Nėra dviejų būdų apie tai. Kuo daugiau cukraus valgote, tuo daugiau pilvo riebalų turėsite. Ir jei ir toliau vartoti daug cukraus, jums bus sunku numesti riebalus, nesvarbu, ką dar padaryti.

Ypač Amerikoje, cukrus yra sunku išvengti, nes ji yra sugrūsti į saldaus maisto, kad daug žmonių mėgsta. Tačiau svarbu dabar, kad jūs mesti saldaus stuff ir sutelkti dėmesį į dietos, kuri yra kaip mažas cukraus, kaip įmanoma. Jūs taip pat gali pakeisti cukraus su šviežių vaisių, sausų vaisių, taip pat agavos ir klevų sirupų, patenkinti savo smaližius.

Štai vienas paprastas receptas namų slapukus, kad jūs galite valgyti be jausmas kaltas, ir šis receptas yra tik 4 paprastus ingredientus. Sumaišykite savo maišytuvo pusę puodelio avižinių dribsnių, pusė puodelio kokoso dribsnių, pusė puodelio datas ir 4 – 6 šaukštai klevų sirupo. Tada pastos ir sukurti mažai kamuoliukus. Jie atrodys ir skonis kaip sausainiai, bet valgyti juos, o ne pyragai patenkinti savo smaližius bus daug daugiau naudos savo Talėja.

Valgyti iš mažesnių plokštės

Kitas Super svarbus patarimas, kaip prarasti pilvo riebalų yra valgyti iš mažesnių plokščių. Kai aš augau, mano mama naudojamas įsitikinti, kad aš visada baigtas mano pietūs. Jei aš ne, ji reikia kaltę kelionę man pasakojo, kad yra žmonių, badaujantys pasaulio, kurie mėgsta valgyti, ką turėjau, jei jie turėjo galimybę valgyti. Ačiū, mama!

Daugelis iš mūsų jaučiasi taip, tarsi mes turime baigti mūsų maistą, nes, priešingu atveju, tai tik ketina pereiti prie atliekų. Tai nebūtų tokia baisi, jei mūsų lėkštės nebuvo toks didelis. Jei valgyti iš mažesnių plokščių, jūs tikriausiai manote, kaip pilna, bet jūs taip pat nebus persivalgymo.

Kramtyti maistas tinkamai

Mačiau žmonės (mano draugai ir svetimi) stuff maistą į savo burną, kol tiesiog ryti beveik iš karto. Taigi daugelis žmonių neturi kramtyti savo maistą, bet nors tai gali atrodyti kietas, nes esate greičiausias valgytojas planetoje, tai kenkia jūsų svorio.

Ne kramtomoji savo maistą gali sukelti jums persivalgyti, kuris gali sukelti perteklius pilvo riebalų. Jūs valgote be mąstymo, ir prieš jus net nežino išvalėte savo plokštelę ir užbaigė savo partnerius.

load...

Kai tinkamai kramtyti maistą, valgote prisimindama, ir jūs žinojo kiekvieno įkandimo jums imtis. Todėl, kai jūs pradedate jaustis visiškai, galite pribaigti savo peilį ir šakutę, žinant, kad jums nereikia valgyti daugiau.

Valgykite Per vadinamųjų „Magic Hour

Pasak daugelio dietologų ir mitybos specialistų, tai labai svarbu, kad jūs valgyti daug baltymų tarp 3pm ir 4pm valandas.

Pernelyg daug iš mūsų valgo mūsų pietūs apie vidurdienį prieš badauja save iki 6pm, kad mes galime vilkas žemyn mūsų pietūs. Bet vyksta taip ilgai nevalgius gali būti žalingas, nes cukraus kiekis Jūsų kraujyje gali lengvai išeiti iš sugedęs, kuris skatina nesveiką apykaitą.

Taigi mūsų patarimas, kaip prarasti pilvo riebalų yra paprasta: stengiuosi visada pavalgyti dėl kai kurių baltymų tarp 3 ir 4 greičiau metabolizmą ir normalus cukraus kiekis kraujyje.

Valgyk daugiau baltymų apskritai

Negalima tiesiog valgyti daugiau baltymų per magija valandą; valgyti dažniau apskritai. Baltymai yra pagrindinė makroelementų, kuri padės jums numesti svorio geriau nei riebalų ir angliavandenių. Tai buvo tiriamas plačiai ir gali sumažinti savo potraukį daugiau kaip 50%, o didinti medžiagų apykaitą maždaug 100 kalorijų per dieną.

Iš esmės, jei kirpimas savo pilvo riebalų yra jūsų prioritetas dabar, valgyti daugiau baltymų yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti. Tai padės jums prarasti Mokestis už svarą, ir ji taip pat gali padėti jums likti savo naują, pageidaujamą svorį.

Gerti daug vandens

Geriamojo daug vandens yra veiksmingas būdas skustis kai riebalų off savo Talėja. Kai gerti vandenį gausa, jūsų apetitas, neišvengiamai mažėja.

Iš tiesų, jūs galite pamatyti didžiulį skirtumą į savo masto tik vieną savaitę!

Valgyti daug ląstelienos

Maistinės skaidulos yra iš tikrųjų augalų nesvarbu, kad mes galime virškinti, ir daugiau jums valgyti, tuo labiau pilvo riebalų galite prarasti.

Tačiau, nors mes rekomenduojame, kad jūs valgyti daugiau ląstelienos, svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi pluoštai yra vienodi. Vadinamieji klampūs pluoštai yra efektyviau padėti jums numesti svorio, nei bet kiti. Naudojant surišti vandenį, šie pluoštai sukurti storą gelį, kuris iš esmės kabo aplink savo žarnyne, kur jis lėtina maisto perdavimą per skrandį, lėtėja virškinimas ir leidžia jūsų organizmui tinkamai įsisavinti svarbias maistines medžiagas.

Kas atsitinka, yra tai, kad jums jaustis išsamesnis ilgiau. Jūs galite rasti daugiau šio pluošto vaisių ir daržovių, taip pat avižinių.

Pratimas

Žinoma, ne kiekvienas turi daryti, bet jei norite prarasti pilvo riebalų greitai, galbūt tiesiog įkandimas kulka.

Pratimai neturi būti juokingai sunkus, nors; Pagyvėja pėsčiomis kiekvieną dieną skaičiuoja tol, kol jis pakankamai greitas, kad jums kvėpuoti sunkiau ir dirbti iki prakaito.

Whatever you do, gauti maždaug pusę vidutinio pratybų valandą kiekvieną savaitės dieną gali būti pakankamai, kad padėtų jums diferentą savo Talėja.

Valgyti daugiau vitamino C

Mūsų galutinis patarimas, kaip prarasti pilvo riebalų yra valgyti daugiau vitamino C turtingą maistą.

Kai mes pabrėžė, mūsų kūnas turi tendenciją gaminti daugiau kortizolio, kuris gali sukelti svorio padidėjimas.

Vitaminas C padeda iš naujo spręsti pusiausvyros sukurtą per daug kortizolio, ir ji taip pat gali sukurti svarbų junginį, vadinamą karnitinu, kuris jūsų kūnas naudoja konvertuoti riebalų į energiją.

Kas yra jūsų geriausias patarimų, kaip prarasti pilvo riebalų?

load...