10 nesveiko maisto ir gėrimų, kad išvengtumėte blogų jūsų odos

Jūs esate tai, ką valgome ir ten niekur, kur tai yra labiau pastebimas, nei savo odos. Tyrimai parodė, kad valgyti teisė maisto produktų gali teigiamai pagerinti savo odą. Visi valgyti maisto produktų, kurie yra daug baltymų, kartu su žuvies ir šviežių daržovių yra gerai odai, bet lygiai taip pat svarbu, valgyti per daug blogas tipų maisto produktų gali turėti neigiamą poveikį jūsų odai.

Jei manote, kad jums gali būti ypač jautrūs tam tikrų rūšių maisto produktų, tada galite apsilankyti pas dermatologą tyrimams, siekiant nustatyti, ką jūs turėtumėte vengti, bet čia yra dešimt nesveiko maisto ir gėrimų, kurie yra pripažinti turėti neigiamą poveikį kiekvieno oda , Pradėkime:

1. Alkoholio

Mes visi žinome, besaikio alkoholio vartojimo pavojus, tačiau, net gana vidutinio suvartojamų alkoholio, gali turėti neigiamą poveikį jūsų odai. Alkoholis yra kas žinoma kaip diuretikas, o tai reiškia, kad jis sukelia dehidrataciją organizme. Tai dehidratacija taip pat gali sukelti sausumo odos ir galiausiai sukelti priešlaikinį senėjimą.

load...

2. Druska

Dėl per daug druskos pavojus yra gerai skelbiama, kai jis ateina į jūsų širdį, bet ar žinote, kad ji gali būti reljefiniai akis priežastis ir net veido pūtimas per daug? Taigi, įsitikinkite, kad apriboti savo druskos vartojimas.

3. Kavos

Daugiau nei du puodeliai su kofeinu gėrimo, pavyzdžiui, kavos ar juodos arbatos, stimuliuoja streso hormonas žinomas kaip kortizolio, kuris gali būti atsakingas už bukas išvaizdą jūsų odos, pagreitis senėjimo procesą ir jūsų odos plonėjimas spaudai taip pat.

4. Kepta maisto

Gruzdintos bulvytės ir panašūs giliai keptas maistas yra transfats kad krūva ant svarų, bet ir sulėtinti kraujo apytaką. Sumažėjęs kraujo cirkuliacija gali sukelti poras jūsų odos ir susispaudžia bakterijas ant odos kurti, todėl spuogų susidarymą. Būk atidus.

5. Cukrus

Mes žinome, kad tai penėjimas, bet per daug cukraus gali susilpninti mūsų imuninę sistemą, taip pat ir daro mus labiau linkusios į bakterijų, kurios gali sukelti spuogai breakouts ant odos. Ji taip pat gali turėti įtakos mūsų virškinimą, kuri savo ruožtu gali neigiamai paveikti mūsų odą.

6. Pieno

Perviršinis vartojimas pieno produktų buvo susijęs su spuogų atsiradimo ir, o nemaloniai, pieno produktai yra taip pat žinomas suformuoti gleives organizme, kuris gali prisidėti prie uždegimas ir pritraukia bakterijas. Be to, pieno produktų, taip pat gali sukelti padidinti riebalų, medžiaga, kuri gali sukelti porų užsikimšimo kai kuriems žmonėms.

7. Moliuskai, vežiagyviai

Nesaikingas maisto daug jodo, pavyzdžiui, krabų, omarų ir krevečių taip pat gali sukelti breakouts spuogai. Šiuo atveju, tai yra momentinis atsakas kūno, bet jei reguliariai valgyti per tam tikrą laikotarpį, jodo kaupiasi organizme ir nesukelia reakciją.

8. Balta duona ir makaronai

Prilipti prie nesmulkintų grūdų produktus geriausia visų apvalių, kaip aukšto glikemijos maisto produktai, pavyzdžiui, baltos duonos, makaronų ir pyragai buvo susijęs su spuogų, o nesmulkintų grūdų produktai yra iš visų pusių sveikesnis variantas ir supakuotas pilnas antioksidantų per daug.

load...

9. Tuščios Maisto produktai

Tai tikrai ne staigmena sužinoti, kad maisto produktų, tokių kaip saldainiai, gruzdintomis bulvytėmis ir per perdirbtų anksto paruošti patiekalai, kurie neturi esminių mitybos sudedamųjų dalių, pabloginti odos problemas. Dauguma jų taip pat yra didelis druskos ar cukraus, o jei jie kada nors turėjo jokios maistinės vertės, ji buvo apdorota iš jų.

10. Dirbtinių priedų

Kai dirbtinių dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų randama daugelyje perdirbtų maisto produktų neturi realios maistinę vertę, bet taip pat buvo įrodyta, kad kai kuriais atvejais gali sukelti uždegimą ir histamino reakcijas. Daugiau nerimą kelia tai, kad mūsų kūnai yra linkę laikyti šiuos chemikalus audiniuose, kad, laikui bėgant, problema pasireiškia tik blogiausia.

Skaityti Šiame sąraše jums gali būti linkusios daryti išvadą, kad valgyti nieko kenkia jūsų odai, bet, kaip mes visi žinome, paslaptį sveikos, gražią odą ir sveikas kūnas yra valgyti šviežius, sveikus maisto produktus ir laikytis gerą, subalansuotą mitybą.

Nedvejodami pasidalinti tuo, ką kiti nesveiki maisto produktai, siekiant išvengti, kad yra blogai jūsų odai Ar žinote. Pasidalinkite savo žiniomis į žemiau esantį komentarą skyriuje.

load...