10 naujųjų metų rezoliuciją, kuri pakeis jūsų gyvenimą geriau

Nebus žmonių priėmimo Naujametiniai nutarimus šiais metais daug. Kai kurie žmonės bus klijuoti jiems ir daug nebus, bet keli žmonės bus padaryti sprendimus, kurie tikrai pakeisti savo gyvenimą. Šie žmonės nebus siekiant lašas suknelė dydis arba valgyti mažiau šokolado; jie bus ieškote padaryti pažadus sau, kad atneš realių pokyčių savo gyvenime. Taigi, jei norite, kad nauji metai rezoliuciją šiemet, kad bus skirtumas, pažvelgti šių dešimties rezoliucijas, kad bus pakeisti savo gyvenimą į geresnę išvaizdą.

1. Pradėti klausytis savo kūno

Jūsų kūnas yra labai gerai kontroliuoti tai, ką turėtų daryti ir sakau, ko jums reikia, jei tik jūs iš tikrųjų klausytis, ką jis bando pasakyti. Galima būtų numesti svorio, jei tik valgė, kai buvo alkanas, ir jūs nustojo valgyti, kai esate pilni. Jūs nebūtų gauti taip pavargau, jei gėrė vandenį, kai esate ištroškę, o jūsų kojos nebūtų skausmas tiek daug, jei turite daugiau mankštintis. Klausyti savo kūno ir sužinoti, kas tai yra, sakau jums, ir jūs neturite padaryti tiek daug Naujametiniai nutarimus kitais metais.

2. Žiūrėti mažiau televizija

Televizija yra didžiausias pokalbis žudikas ir laikas niekalas yra, todėl įsipareigoti sau žiūri mažiau jį kitais metais ir galite atlikti keletą didelių pokyčių savo gyvenime. Norėdami pradėti, jums bus suteikta galimybė pasikalbėti daugiau su savo partneriu ir stiprinti savo santykius. Jūs galite praleisti daugiau laiko su savo vaikais, gauti daugiau sportuoti, ar skaityti gerų knygų. Palikite TV išjungtas dažniau ir jūs būsite nustebinti tuo, visų dalykų, kad jūs galite gauti padaryti.

load...

3. Gaukite daugiau miego

Iš miego trūkumas gali sukelti jums gauti irzlus, priaugti svorio, ji leidžia mažiau produktyvus per dieną, ir tai gali sukelti depresijos ir nerimo. Eiti miegoti šiek tiek anksčiau ir siekia gauti apie aštuonių valandų miego kiekvieną naktį. Jūs pastebėsite, kad jums kur kas daugiau padaryti per dieną ir jausitės energingesni ir laimingesni per daug.

4. Sumažinti kofeino

Kofeinas yra stiprus stimuliatorius ir tai priklausomybę per daug, todėl, kad rezoliucija iškirsti apie puodelius ir kavos, kad geriate numerius ir energetinių gėrimų taip pat. Kofeinas suteikia jums tik laikiną pakelti ir per daug kofeino leis jums nervingumas ir sukelti nerimą. Jei apriboti savo kofeino vos du puodeliai kavos per dieną, jums bus jaustis geriau dienos metu ir galės miegoti tvirčiau naktį.

5. Sustabdyti palinkėti jums buvo kažkas

Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant pakeisti savo gyvenimą, tačiau prieš jums padaryti bet tie, jums reikia priimti, kas jūs esate. Galite pagerinti sau, ir jūs galite dirbti, siekiant pagerinti jūsų daug, bet jums reikia išmokti mylėti, kas jūs esate ir priimti abi savo gerų savybių ir savo klaidas.

6. Būti labiau smalsu žmogus

Padaryti rezoliuciją šiemet išmokti kažką naujo kiekvieną dieną, tiek apie save ir pasaulį aplink jus. Jei matote kažką televizoriaus, kad jūs nesuprantate, ieškoti jį į „Google“ ir sužinoti daugiau apie tai. Užsisakykite sau ant žinoma išmokti naujų įgūdžių ir skaityti, skaityti, skaityti! Kuo daugiau sužinosite, tuo daugiau jums augti, ir daugiau jums suprasti. Jūs taip pat pastebėsite, kad daugiau sužinosite, tuo daugiau jūs norite atrasti daugiau.

7. Nustoti valgyti nesveiką maistą

Vienas iš didžiausių dalykų, kuriuos gali padaryti, kad pagerinti savo sveikatą būtų padaryti naujametę rezoliuciją valgyti mažiau greito maisto. Greitas maistas, perdirbtų maisto produktų ir paruoštas maistas, visi turi daugiau druskos ir cukraus, nei jums reikia ir mažiau mitybą, nei šviežio maisto. Sumažinti dėl greito maisto kiekio valgyti ir jausitės daug geriau savimi ir tai padės jums gyventi ilgiau per daug.

8. Stiprinti savo „ne“

Dar vienas naujas Metų rezoliuciją, kuri galėtų pakeisti jūsų gyvenimą yra išmokti pasakyti „ne dažniau ir tai ji. Sukurti daugiau laiko sau išmokti pasakyti „ne prie kitų žmonių. Išspręsti, kad būtų tvirta ir atsiimti kontroliuoti savo gyvenimą.

9. Ignoruoti neigiamų žmonių

Apsupti save su pozityvių žmonių ir padaryti sąmoningą sprendimą, kad jūs nesiims jokių praneša ne visus neigiamus. Jei turite svajonę, arba tikėjimo, tada klijuoti į jį ir neleiskite kitiems žmonėms padėti jums išjungti.

load...

10. Padaryti laikas Turimi

Pratimai gali pagerinti savo nuotaiką, kad jums labiau pasitikintys ir, žinoma, išlaikyti jums tinka ir išlaikyti savo kūną veikia tinkamai. Jei manote, kad neturite laiko naudojimosi, žada sau, kad jūs padaryti tą laiką. Tai užtruks tik pusę pratybų valandą per dieną padaryti visas skirtumas jūsų gyvenime.

Kokie jūsų Naujametiniai pasižadėjimai?

load...