10 naujų privalomų žinomų grožio rūpesčių, kuriuos reikia išbandyti

Yra visų naujų ar tiesiog gerai pamiršta grožio patarimai pilant per mus nuolat potvynių. Kai kurie iš šių dalykų yra gerai, kai atrodo lengva, tačiau paaiškėja, pražūtingas, kai bandote ją namuose. Čia yra dešimt lengva naudoti grožio hacks naudoti savo grožio rutinos:

1. Naudokite drėkintuvai pašviesinti savo pagrindą

Tai gali atsitikti bet kam – pamatai atrodo tiksliai jums tinka parduotuvėje, tačiau vėliau paaiškėja, kad atspalvis ar net atspalvių per tamsus jūsų odai pora. Nesijaudinkite, tiesiog pridėti drėkintuvai tiek ir tai padės pašviesinti.

load...

2. Fondas tonizuoja žemyn skaistalai

Jei Przedobrzony į skaistalai ir neturi laiko valyti jį ir pradėti viską iš naujo, tiesiog naudokite pamatų tiek tonas jį žemyn. Makiažas menininkai teigia, kad efektas bus dar geriau tokiu būdu, nei vartojant vien skaistalai. Jei esate šviežia iš pamatų, naudokite makiažo vietoj, bet įsitikinkite, kad naudoti produktą tos pačios prigimties ir nuoseklumo kaip skaistalai: Milteliai pagrindą, jei jūsų skaistalai yra miltelių skaistalai, arba naudoti kreminės pagrindą, jei jūs naudojate kremas skaistalai.

3. Naudokite makiažo platesniame srityje

Paprastai, kai mes norime maskuoti Insomniac maišelius pagal mūsų akis, mes linkę ją taikyti griežtai per tą ribotoje teritorijoje, kurioje maišai. Tiesą sakant, poveikis bus geresnis, jei kontūras su makiažo trišalės srityje tarp išorinio galo savo akis, nosį pagrindo ir savo skruosto viduryje rūšiuoti. Išbandykite ją, mes tikrai jums love efektą!

4. Nuimkite savo makiažas su alyvuogių aliejumi

Tai pigiau nei makiažo valikliai ir geriau tinka jūsų odai, nes jis ne tik valo, bet ir maitina ją. Naudokite jį patį kelią, kaip galėtumėte naudoti reguliariai makiažo valiklis. Jūs taip pat gali patrinti alyvuogių aliejaus į makiažas be odos irgi vietoj kremo. Jei jūs neturite alyvuogių aliejaus, pabandykite kokosų aliejus, jis veikia taip pat gerai!

5. Naudokite actas vietoj kondicionieriaus

load...

Actas, ypač obuolių actas, buvo naudojamas nuo neatmenamų laikų suminkštinti plaukus, todėl, kol jis nėra naujas grožio Hack, ji turi atgimimą. Minkštėjimo efektas ateina iš rūgšties ir ji taip pat prideda stiprumo ir šviesti savo spynos.

6. Saugokite savo plaukus į kakavos sviesto kaukės

Jei turite silpną, švelniavilnių gyvūnų plaukų, kurti savaitinę rutinos kakavos sviesto kaukės. Taikyti sviestą, patrinti į galvos odą ir plaukus, leiskite jam pabūti pusvalandį, nuplaukite. Tiesą sakant, galite naudoti kakavos sviestas visų tipų plaukams – jis stiprina ją, užkirsti kelią plaukų slinkimas, ir skolina jai papildomą blizgesį.

7. Giliai valo savo lūpas dantų šepetėliu

Taip, galite naudoti savo dantų šepetėlį ne tik dantis, suteikta tai nėra sunku šeriais tipo ir visiškai naujos. Tiesiog taikyti alyvuogių aliejaus lūpų ir eiti per jį su tais pačiais sukamaisiais judesiais, kurį naudojate valyti dantis atsikratyti negyvų odos ląstelių ir pagerinti kraujotaką jūsų lūpų.

8. Pridėti skaistalai arba akių šešėliai savo lūpų

Be didelės apimties, matiniu paviršiumi, taikant skaistalai arba akių šešėliai ant savo lūpų padarys jūsų lūpų ilgiau, todėl jį naudoti specialius renginius. Naudokite tą pačią arba labai arti atspalvio skaistalai ar akių šešėliai ir taikyti švelniai virš lūpų, naudojant pirštu. Tai lengva ir ji veikia!

9. Panaudojimas soda kaip exfoliant

Tai nepavojinga ir labai veiksmingas kaip exfoliant. Padaryti sodos ir vandens pasta, ir švelniai įtrinkite. Išskalauti. Soda taip pat gali būti naudojamas vietoj dantų pasta, beje – jis valo dantis lygiai taip pat, balina juos ir atgaivina kvėpavimą.

10. Slap, netrinkite

Kremas, kremas, pamatai, ką paprastai patrinti į savo veidą, pradėti antausiai jį vietoj. Žinoma, tai nereiškia, išleisti didžiules sumas, tai reiškia kitą Dengimo būdas, kuris užtikrina tolygų ir taupiau pasiskirstymas kokia ji yra, jūs išleisti savo veidą.

Su visais šiais patarimais savo žinioje, nepamirškite geriausias: Šypsenos ir būti laimingas!

load...