10 naujų kūrybinių ir įdomių dalykų, kuriuos norite pridėti prie jūsų kibirų sąrašo

Kibiras sąrašai buvo žinomas šio filmo Prieš pakratant kojas (o prireikus pavadinimas), ir daug žmonių kreiptis į savo kibirą sąrašą kaip ką jie nori daryti, kol jie miršta sąrašą. Nors pritvirtinti žodžio „mirti“ dėl sąrašo pavadinimo pabaigoje skamba šiek tiek niūri, sukurti kibiras sąrašą iš tikrųjų yra tikrai įdomus ir gyvenimo PATVIRTINDAMOS.

Kibirą sąrašas iš esmės savo sąrašą dalykų, kad jūs norite daryti gyvenime. Tai jūsų būdas padaryti didžiąją dalį savo laiko dėl planetos žemės, pasiekti ir daro tai, kas žinote bus patvirtinti savo egzistavimą. Užuot sėdi aplink kiekvieną dieną žiūri kartojasi draugų, jūs gaunate ten ir gauti dalykų nuveikti.

Mes visi turime tikslų ir sąrašus skatina mus daryti dalykus, ir be kibirą sąrašą galime ne gaukite mūsų gyvenime. Jei jūsų Kibiras sąrašas tikrųjų ieško kažkas šliundra metu ir turi Przyprawianie šaknis truputį, tegul pažvelgti 10 naujų kūrybinių ir įdomus dalykų, kuriuos galite pridėti ten išvaizdą.

load...

Praleiskite dieną, kaip jūsų Alter ego

Vienas iš dalykų, nė vienas iš mūsų kada nors gali pakeisti mūsų charakterį ir asmenybę. Tai tik būdas esame. Tai būdas, kuriuo mes gimstame, ir kaip mes išliks.

Vieną dieną, tačiau, galite ką nors padaryti, jūs visada svajojo daro – gyventi savo gyvenimą kaip savo alter-ego.

Būkite Spiderman į savo Peter Parker, antžmogio į savo Clarke Kent. Praleisti visą dieną veikiantis iš simbolių, kalbėti su kitu akcentu, ar yra daugiau varinis su visai nepažįstami žmonės.

Paimkite spontaniškas Road Trip

Savaitgalis yra beveik čia, ir ką jūs got planuojama jį? Kitas tingus šeštadienio rytą, kur jūs iškristi iš lovos vidudienį prieš sėdi savo pižamos visą dieną, kol atėjo laikas, kad pasiektų klubai?

Nagi, jūs darote tai per pastaruosius dešimt metų. Atėjo laikas purtyti ir padaryti kažką visiškai kitoks. Atėjo laikas spontaniškas kelionėse.

Kelionėse yra tikrai cool patirtis. Jūs galite vairuoti kažkur netoliese ar kažkur toli. Jūs netgi galite įvesti naują valstybę arba šalį! Iš paskutinės minutės kelionę jaudulys yra nuostabi ir jums bus malonu jums padarė tai.

Ar Perjungimas ketvirtadienis

Jūs tikriausiai matė įžymybės, turinčius Perjungimas Ketvirtadienis Twitter, per dieną, kurioje jie švenčia savo praeitį dalijantis seną nuotrauką sau.

load...

Bet iš tikrųjų tai yra ganėtinai nevykęs. Dėl tinkamo Perjungimas ketvirtadienį, kodėl gi ne klausytis visų dainų klausėsi kaip paauglys, žiūrėti filmą jums patiko kaip paauglys, o gal net suknelė kaip tu atgal per dieną?

Tai bus tikrai padaryti jums jaustis nostalgiškas, ir jūs netgi gali būti linkusios gauti ryšį su savo senais draugais, taip pat.

Tikriausiai geriausias pasirinkimas, jei jums nereikia skambinti ex-vaikinu, nors. Jis tikriausiai vedęs su vaikais ir jo žmona nebus vertiname jums menantis galinės sėdynės į kiną…

Praleiskite dieną Nemokamai Iš negatyvių minčių

Gerai, tai yra sunku, nes neigiamas mintis kažkaip rasti savo kelią invazija mūsų protus, kai mes mažiausiai tikimės ’em. Jie niekšingas, kaip kad!

Bet mes visi turime Diena be pesimizmo, o gal ir jūs galite planuoti per dieną, kur esate tik ketina būti teigiamas. Padėti, galite praleisti jį dishing komplimentų, daro kai kurie savanoriškai savaitę, o tiesiog paprastai yra geras žmogus.

Praleiskite naktį A Haunted House

Jei žavėjo paslaptingas ir visada įsivaizdavo praleisti naktį į Haunted House, ką jūs laukiate ?!

Ech, man jį gauti. Jūs esate iš tikrųjų baisu. Atsiprašau.

Bet rimtai, jums trūksta. Įveikti savo baimes ir praleisti baisu naktį Haunted namas su draugais. Jūs turėsite taip smagu, kaip jūs visi nervintis per vaiduokliškas garsų į vidury nakties. Girgždančios grindines lentas, pėdomis ant laiptų… Goosebumps!

Žaisti pokerio

Pokerio tapo tikrai populiarus pastaraisiais metais, daugiausia dėka televiziją sėkmės įžymybės, pavyzdžiui, Jon Favreau ir Dan Bilzerian (miestietis su visais ginklais). Galbūt jūs pavydėti savo sėkmę ir visada maniau, kad „pokerio naktis“ skamba taip velniškai kietas.

Na, dabar yra jūsų laikas žingsnis iki plokštelės. Yup, atėjo laikas išeiti į cigarų ir degtinę ir įdėti į savo geriausią pokerio veidą.]

Ei, jūs niekada žinoti, tai kibiras sąrašas įrašas gali baigti priėmimo jums nedidelį likimas.

Arba prarasti jums nedidelį likimas. Jūs niekada negali pasakyti, su pokerio.

Kraujo donorais

Kraujo yra tikrai garbingas ir humanitarinės, ką reikia padaryti. Tai padeda išgelbėti gyvybę, ir jūs pajusite tikrą pasididžiavimo jausmą ir pasiekti vėliau.

Po to, kai išieškoma iš apalpimo, kad yra.

Ne, mes tiesiog juokauja! Kraujo yra tikrai paprasta, ir tai tikrai padeda išsaugoti kažkieno gyvenimą. Laikykis šį savo kibirą sąrašą, kad jis labiau suapvalinta sąrašas.

Žiūrėti Mintys

Šiek tiek brangiau nei dovanoti kraują tai vienas, bet matau šiaurys žibintai (arba Aurora borealis) yra kažkas visiems tikrai turėtų daryti.

Jūs galite pamatyti šį dievišką stebuklą gamtos Islandijoje, Škotijoje, Norvegijoje ir Suomijoje, ir tai gali pakeisti jūsų gyvenimą visam laikui. Tai iš esmės ramiausių, įspūdingiausių ir labiausiai puikus fejerverkų jums kada nors matyti.

Tiesiog nereikia sugadinti jį vartoti asmenukės.

Eiti į klasikinės muzikos koncertas

Net jei jums nepatinka klasikinė muzika, jums tikrai turėtų pabandyti ir patirti klasikinės muzikos koncertą bent kartą gyvenime.

Gražios, harmoningą ir didinga, klasikinės muzikos koncertai yra tikrai gana puikus. Galbūt net gauti nunešė ir pradėti svajoti.

Savanoriauti 3rd pasaulio šalis

Mes ketiname baigti ant humanitarinės dėmesį, ir siūlau, kad jūs savanoriauti į trečiojo pasaulio šalis. Tai bus tikrai naudingas patirtis, kuri galite duoti kažką atgal į pasaulį. Jūs susirasti naujų draugų, o gal net pakeisti kažkieno gyvenimą.

load...