10 naudos iš cinamono eterinio aliejaus

Saldūs kvapo cinamono eterinis aliejus yra gana galbūt vienas iš labiausiai universalus visų eterinių aliejų ir ji turi nuostabų sąrašą naudą sveikatai prieš jo pavadinimą. Išgaunamas iš medžio žievės, cinamono eterinis aliejus sutraukia, antiseptikas, ir ji turi antioksidacinių savybių taip pat. Jis buvo naudojamas tradicinėse vaistais viską nuo viduriavimo širdies sutrikimų ir tai dažnai rekomenduojama naudoti aromaterapija kaip būdas padidinti nuotaiką. Čia yra tik dešimt iš įspūdingiausių naudą cinamono eterinio aliejaus.

1. Teikia palengvėjimą nuo artrito

Cinamonas eterinis aliejus gali suteikti labai greitai atleidimas nuo skausmo, kurį sukelia artritas. Jei masažas keturių ar penkių lašų cinamono eterinio aliejaus sumaišyti su viena iš lengvesnių vežėjas aliejai mišinį, pavyzdžiui, garstyčių aliejaus, jis bus greitai nuraminti skausmingas sąnario. Jis taip pat gali būti naudojami tuo pačiu būdu sumažinti nugaros skausmą ir raumenų skausmą.

2. Gydo šlapimo takų infekcijos

Šlapimo takų infekcijos (ŠTI) yra dažniausiai sukelia bakterijos ar grybelinės infekcijos. Cinamonas eterinis aliejus turi stiprių antibakterinių ir antigrybelinių savybių, kurios gali padėti vale tokias infekcijas greitai. Jei pridėsite apie penkiolika lašų cinamono eterinio aliejaus į vonią vandens, ji bus išvalyti šlapimo takų infekcijos po kelių prašymų.

load...

3. Pagerina smegenų funkcijas

Atliekami Wheeling jėzuitų universitete JAV tyrimų įrodė, kad cinamono eterinis aliejus gali padidinti smegenų aktyvumą. Mokslininkai nustatė, kad cinamonas galėjo pagerinti atmintį ir dėmesį span dalykų ir kad ji taip pat gali būti iškelta byla siekiant palengvinti nervinę įtampą.

4. Mažina gliukozės kiekį kraujyje cukriniu diabetu

Cinamono eterinis aliejus yra junginio, vadinamo cinnamaldehyde, kuris yra žinomas, kad būtų galima sumažinti gliukozės kiekį kraujyje ir skatina kasą. Jeigu cinamono eterinio aliejaus lašas yra dedami į maistą, po to, kai buvo virti, jis gali būti naudingas būdas stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje žmonėms, kurie kenčia su diabetu. (Tai geriausia pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistą prieš bandant bet kokia savarankiška procedūros.)

5. Teikia trumpąją lengvata nuo dantų skausmo

Kaip gvazdikėlių aliejaus, cinamono eterinis aliejus yra didelės koncentracijos eugenolio, kurie gali suteikti tiesioginę pagalbą dantų. Tiesiog įdėkite kelis lašus aliejaus ant vatos rutuliu ir laikykite jį į dantis, kad skauda ir skausmas netrukus išnyks. Ji nieko išgydyti pagrindinės problemos, bet bent jau tai užtruks skausmą toli tam tikrą laiką.

6. Pagerina kraujotaką

Cinamonas eterinis aliejus yra kraujo skystumo junginys, kuris gali pagerinti kraujo apytaką aplink kūną. Patobulinta cirkuliacija reiškia, kad daugiau deguonies gaus į smegenis ir į gyvybiškai svarbius organus ir jis bus padidinti medžiagų apykaitos norma. Jis taip pat gali padėti sumažinti kraujo spaudimą ir sumažinti širdies priepuolio ir insulto rizika.

7. Palengvinti depresija

Jis taip pat sakė, kad įkvėpimo cinamono eterinio aliejaus garų, gali padėti sumažinti depresiją. Šiltas, saldus kvapas iš aliejaus gali pakelti nuotaiką, nuraminti protą ir sumažinti neigiamus jausmus. Bet koks toks gydymas namuose depresija turėtų būti naudojami tik kaip pagalba ir jis neturi būti naudojamas kaip paskirtus vaistus pakeitimo nepasitarę su gydytoju.

8. Gydyti sportininko pėda

Cinamonas eterinis aliejus gali atsikratyti nemalonių grybelinių infekcijų taip pat. Sumaišykite aliejų lašą į pėdos vonią šilto vandens ir pamirkykite kojas į jį tam tikrą laiką ir stiprių priešgrybelinių savybių alyvos netrukus atvykti į darbą dėl sportininko koja ir turi jis pašalinamas ne kartą ne visiems. Cinamonas eterinis aliejus taip pat turi antibakterinių savybių taip pat, todėl tai padės nužudyti bakterijas, kurios sukelia pėdų kvapą, taip pat.

9. Pagerina virškinimo sistemos

Jei patrinti cinamono eterinio aliejaus ir alyvuogių aliejaus mišinį į savo pilvą apie penkias minutes, tai bus atleisti pilvo pūtimas, padeda organizmui pašalinti perteklinį dujų ir tonas virškinimo sistemą. Taip pat liūdna, kad reguliariai masažuoti pilvo cinamonu aliejus gali padėti sumažinti uždegimą gaubtinės ir plonosios žarnos.

load...

10. Žudo ore bakterijų namuose

Jei naudojate cinamono eterinio aliejaus į jūsų namuose difuzoriaus jis bus nužudyti 99% ore esančių bakterijų ir užtruks tik apie dešimt minučių tai padaryti. Norėdami dar labiau galingas efektas, galite maišyti aliejų su kitais aliejais, kaip ir arbatmedžio aliejaus arba citrinos aliejaus. Tai puikus būdas sustabdyti tokius dalykus kaip peršalimo plinta iš vieno šeimos nario kitam ir tai padaryti namų kvapas per didelis.

Ar žinote kitų cinamono eterinio aliejaus nauda?

load...